Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Pracownia Fishing Center opinie

rodbuilding pracownia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
840 odpowiedzi w tym temacie

#601 OFFLINE   "Paweł"

"Paweł"

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1599 postów
  • LokalizacjaTam gdzie nie biorą :)
  • Imię:Pawel
  • Nazwisko:S

Napisano 02 marzec 2016 - 23:02

pewnych? toż jest tam Irek- główny prowodyr firmy, Piotrek - od dawna w firmie (kiedy to jeszcze sprzedawali masowe wkejki w podziemiach kina ochota) oraz Hubert - syn Irka.... więc Hubert przejmie firmę...... nie życzmy nikomu źle.......

Nauczony ,o wszendobylskim towarzystwie wzajemnej adoracji - nie używam jednoznacznych stwierdzeń , ponieważ zbyt wiele nerw kosztuję mnie czasem czytanie wpisow "pewnych " panów :)

 

Może ujme to inaczej : stara gwardia beee młoda jak najbardziej cacy  ! Mlodej życzę szczerze powodzenia w działalności.



#602 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1600 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 03 marzec 2016 - 05:33

Ja też bym omijał to miejsce szerokim łukiem.Częste odwiedzanie może być niebezpieczne i mocno uszczuplać sytuację materialną :D
  • David77 lubi to

#603 OFFLINE   shavt

shavt

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 818 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Bartek

Napisano 03 marzec 2016 - 08:00

Ale jazda.. przeczytałem.. do końca dnia już nie jestem w stanie pracować.. :D

 

A poważnie.. Coś nowego.. my jesteśmy bardzo podatni na taka retorykę bo wystarczy odrobina słabości i to łykamy. To są na pewno ciekawe blanki ale nie dajmy się oszukać. Jak komfortowo holuje się ryby "6-8kg" na lince przeznaczonej do połowu okoni..? nawet tych większych.. ja nie wiem.


Użytkownik shavt edytował ten post 03 marzec 2016 - 08:01

  • Rebel64 lubi to

#604 OFFLINE   Łukasz 24

Łukasz 24

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 126 postów
  • Lokalizacjaz nad Wisły
  • Imię:Łukasz

Napisano 03 marzec 2016 - 08:07

Zobaczymy jak wejdą na rynek te nowości ale jak to mówią.. "co jest do wszystkiego to jest do niczego" ;)

#605 OFFLINE   Darek K

Darek K

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 388 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Darek

Napisano 03 marzec 2016 - 08:38

A może jest dokładnie odwrotnie - większość blanków ma taki zapas, a lepiej jest podzielić kijki na każdy gatunek i najlepiej jeszcze na wielkość danego gatunku i na przynęty itd. i szafa kijków ... ;)



#606 OFFLINE   yglo

yglo

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 1650 postów
  • LokalizacjaGrzegorzewice

Napisano 03 marzec 2016 - 08:59

Panowie, co by nie mowic to te blanki sa fizycznie a nie wirtualnie i mozna je zobaczyc, wziac do lapy, powyginac w pracowni. Nikt nie zaprzeczy ze jest to krok ponad standard, standard oferty katalogowej i mamy to w PL. Mialem okazje obejrzec dwa modele blankow 6'6" czyli okoniowke i sandaczowke. Pierwsze skojarzenie to Xzoga w ilosci materialu w dolniku, ale bez tej "ceramicznosci" japonskiej, podobnie smukle ale jakby subtelniej, cieplej gdy zaczyna pracowac srodek i dolnik, bo ugiecie czorty maja po kres sil trzymajacego. Jakas kombinacja materialowa przebiega wzdluz blanku bo wyczuwalne pod opuszkami palcow sa zmiany w fakturze grafitu, szczegolnie w sekcji srodkowej. Kilka mat, wielomodulowosc sekcji... tak mowi o tym pan Matuszewski. Jest nowy Kroliczek moze po ubraniu bedzie Krol i to nie jeden... Ze jest co gonic to chyba nie podwod do narzekania :)

#607 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 8021 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 03 marzec 2016 - 09:56

 Nikt nie zaprzeczy ze jest to krok ponad standard, standard oferty katalogowej i mamy to w PL. 

 

Rodmas juz od dawna ma Phenixy specjalnie na rynek polski, czyli ponad standard oferty katalogowej ;)

Dla Kawalca tez robili jakies rzeczy po za katalogiem :)


  • kogut lubi to

#608 OFFLINE   "Paweł"

"Paweł"

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1599 postów
  • LokalizacjaTam gdzie nie biorą :)
  • Imię:Pawel
  • Nazwisko:S

Napisano 03 marzec 2016 - 10:00

Ja też bym omijał to miejsce szerokim łukiem.Częste odwiedzanie może być niebezpieczne i mocno uszczuplać sytuację materialną :D

Chyba świadomie żle mnie zrozumiałeś :) NIe w tym rzecz :)

 

Pzdr


  • Szymon82 lubi to

#609 OFFLINE   Patryk1125

Patryk1125

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1911 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg
  • Imię:Patryk

Napisano 03 marzec 2016 - 10:02

Panowie, co by nie mowic to te blanki sa fizycznie a nie wirtualnie i mozna je zobaczyc, wziac do lapy, powyginac w pracowni. Nikt nie zaprzeczy ze jest to krok ponad standard, standard oferty katalogowej i mamy to w PL. Mialem okazje obejrzec dwa modele blankow 6'6" czyli okoniowke i sandaczowke. Pierwsze skojarzenie to Xzoga w ilosci materialu w dolniku, ale bez tej "ceramicznosci" japonskiej, podobnie smukle ale jakby subtelniej, cieplej gdy zaczyna pracowac srodek i dolnik, bo ugiecie czorty maja po kres sil trzymajacego. Jakas kombinacja materialowa przebiega wzdluz blanku bo wyczuwalne pod opuszkami palcow sa zmiany w fakturze grafitu, szczegolnie w sekcji srodkowej. Kilka mat, wielomodulowosc sekcji... tak mowi o tym pan Matuszewski. Jest nowy Kroliczek moze po ubraniu bedzie Krol i to nie jeden... Ze jest co gonic to chyba nie podwod do narzekania :)


Nie rozumiem stwierdzenia "ceramiczność" w odniesieniu do Xzogi. Możesz jaśniej ?

#610 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 03 marzec 2016 - 10:11

Rodmas juz od dawna ma Phenixy specjalnie na rynek polski, czyli ponad standard oferty katalogowej ;)

Dla Kawalca tez robili jakies rzeczy po za katalogiem :)

 

Porownanie chinskich Phenixow do blankow konstruowanych przez Garrego Loomisa to naprawde slabe porownanie.

Nie lubie odwolywania sie do innych branz, ale klapki Kubota z bazaru az cisna sie na usta :)

 

 

Dragon, Konger, Mikado i Jaxon maja wszystko POD SIEBIE robione w Chrl :D


Użytkownik Guzu edytował ten post 03 marzec 2016 - 10:28

  • mohave, Wiktor i Rajfel lubią to

#611 OFFLINE   "Paweł"

"Paweł"

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1599 postów
  • LokalizacjaTam gdzie nie biorą :)
  • Imię:Pawel
  • Nazwisko:S

Napisano 03 marzec 2016 - 10:15

Porownanie chinskich Phenixow do blankow konstruowanych przez Garrego Loomisa to naprawde slabe porownanie.

Nie lubie odwolywania sie do innych branz, ale klapki Kubota z bazaru az cisna sie na usta :)

Heh z tym , że  klapki kubota to legenda  :) Na działce mam je do dziś :)


Użytkownik Spejson edytował ten post 03 marzec 2016 - 10:18


#612 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 8021 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 03 marzec 2016 - 10:17

Guzu, ja tam fanem phenixow nie jestem. Ale smiesza mnie takie podwojne standardy, jak jedna firma dowija troche maty w dolniku i jest szydera, dwuga robi to samo i jest przelom na caly swiat :)

 

Co nie zmienia faktu ze blanki Loomisa sam chetnie bym zakupil, nie lubie tylko marketingu takiego ale Dragon. Dobry produkt sam sie obroni.


  • Apioo i Maciej1979 lubią to

#613 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 03 marzec 2016 - 10:25

Heh z tym , że  klapki kubota to legenda  :) Na działce mam je do dziś :)

 

Ptasie blanki tez legenda. Szczegolnie na tytanach :D

 

Tych Loomisa SPECJALI bronic nie bede. Sama koncepcja kryjaca sie za tymi konstrukcjami z zalozenia mnie nie przekonuje. Dlatego zyczylem powodzenia w innym wpisie. 

 

Ale pewnym osobom czy markom moim zdaniem nalezy sie po prostu szacunek. 

Czy to bedzie Gary Loomis, St Croix, Lamiglas czy to bedzie Shimano czy Daiwa. Ze wymienie kilku przykladowych.

Potem reszta swiata kopiuje ich pomysly w mniej lub bardziej udany sposob. 

Wiec chocby z tego powodu powinni byc wazni dla wszystkich - bo pchaja to wszystko do przodu. Co by pozostali mieli co kopiowac :)

Te Loomisy to nie sa blanki dla wszystkich - pisal o tym Friko. One nie zrobia nikogo lepszym wedkarzem. Tak samo jak Stella z nikogo nie zrobi Lowcy. 
To sa narzedzia. Tylko i az.



#614 OFFLINE   tubis

tubis

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 116 postów
  • Lokalizacjatam gdzie plynie woda
  • Imię:Adam

Napisano 03 marzec 2016 - 10:47

Guzu niby taki spec a besztasz phenixa a GS mówisz ze jest lepszy bo coś . Nie no blanki GS są lepsze bo sygnowane GS śmiech na sali. Phenixy robione w chinach jak 90 % wszystkich genialnych blanków o których piszecie w odpowiednich watkach 


  • Guzu lubi to

#615 OFFLINE   yglo

yglo

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 1650 postów
  • LokalizacjaGrzegorzewice

Napisano 03 marzec 2016 - 11:07

No i wojna, bo pojawily sie blanki z najwyzszej polki, nieanonimowe, tylko z sygnowane prawdziwymi nazwiskami :)

"ceramicznosc" tym slowm okreslam blanki z wyzszych modulow, ktore sa lakierowane, moga miec grube scianki, moga miec papierowe, to bez znaczenia.

ps.
Naprawde to brak mi tej radoaci, jaka mialem gdy jechalem Transludem na Zegrze spod Domow Centrum z moja Daiwa Cosmoace put in

#616 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 03 marzec 2016 - 11:10

Guzu niby taki spec a besztasz phenixa a GS mówisz ze jest lepszy bo coś . Nie no blanki GS są lepsze bo sygnowane GS śmiech na sali. Phenixy robione w chinach jak 90 % wszystkich genialnych blanków o których piszecie w odpowiednich watkach 

 

To bardzo mi milo, ze w czwartkowy poranek przyczynilem sie do usmiechu w Twoim wykonaniu.

Nie wiem co to GS.

Nie wiem gdzie besztam phenixa. 

Nie wiem o jakich genialnosciach "piszecie" w odpowiednich watkach.

 

Chyba nie chce wiedziec. Wazne ze jest smiesznie, czyz nie ?

 

Uzywam StC, Lamiglasow i Batsonow. Zadnych innych na chwile obecna nie posiadam w swoim arsenale.
Phenixow mialem 3 sztuki . Lowilem nimi.

 

Jak zawsze najwiecej do opowiedzenia o danych blankach maja potencjalni uzytkownicy. Z naciskiem na slowo POTENCJALNI.


  • Friko lubi to

#617 OFFLINE   Patryk1125

Patryk1125

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1911 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg
  • Imię:Patryk

Napisano 03 marzec 2016 - 11:16

...
"ceramicznosc" tym slowm okreslam blanki z wyzszych modulow, ktore sa lakierowane, moga miec grube scianki, moga miec papierowe, to bez znaczenia.
...


Dzięki za wyjaśnienie :)

#618 OFFLINE   sslonio

sslonio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 768 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Tomek

Napisano 03 marzec 2016 - 11:21

Jeżeli chodzi o Phenixy  to wystarczy spojrzeć co dzieje się na giełdzie jb. Jeszcze rok temu prawie każdy wystawiony znikał jak świeże bułeczki  :P teraz już są trochę  beee  :P



#619 OFFLINE   slawek_2348

slawek_2348

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1696 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Zdunek

Napisano 03 marzec 2016 - 11:25

Heh z tym , że  klapki kubota to legenda  :) Na działce mam je do dziś :)

Ja miałem "Didasa" :P

 

..

Nie wiem co to GS.

..

Gminna Spółdzielnia (tylko nie wiem czy to miał na myśli @tubis) :lol:


Użytkownik slawek_2348 edytował ten post 03 marzec 2016 - 11:25


#620 OFFLINE   tubis

tubis

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 116 postów
  • Lokalizacjatam gdzie plynie woda
  • Imię:Adam

Napisano 03 marzec 2016 - 11:26

Marketing reklama czyni cuda wystarczy zrobić test znawcą :) 

 

dać blank Garego bez opisu i powiedzieć że to phenix - mówili by u ale kibel nie ta praca nie ta parabola nie te ścianki nie to nie tamto . A tu fik to Blank GL ale były śmiech :D







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rodbuilding, pracownia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych