Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Nowa pracownia NORTHRODS

pracownia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
344 odpowiedzi w tym temacie

#241 ONLINE   Korczas

Korczas

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 201 postów
  • LokalizacjaSlaskie

Napisano 21 lipiec 2015 - 19:38

Panowie niczym niestesmy w stanie wytłumaczyc kretactwa o uszkodzonych i wracajacych przesyłkach jak w dziecinny sposob mozna to sprawdzic i doskonale kazdy o tym wie a jednak czesta to praktyka naszych przeladowanych zleceniami(czytaj;pobrana zaliczka) pracowni!!! Chodzi mi o powazne traktowanie siebie nawzajem a nie promowanie kolesiostwa(ze jeden dostaje dwa kije w dwa tygodnie) i kretactwa (a drugiemu po 7tygodniach paczke uszkodzili i nr przesyłki zaginoł)!!! Takie pracownie powinne zajmować sie budową ale wedek z leszczyny i wtedy reklamowac w telewizji T bo jakos dziwnie po takiej reklamie ilosc zaliczek sie zwieksza i uszkodzonych przesylek rownież!!! 


  • KLANAD lubi to

#242 OFFLINE   Maciej1979

Maciej1979

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 357 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Maciej

Napisano 21 lipiec 2015 - 20:00

Każdy kij ma dwa końce,i każda umowa zawarta między zamawiającym a rzemiešlnikiem powinna zabezpieczać obie strony.Powinna zawierać termin wpłaty zaliczki i termin zapłaty po wykonaniu usługi.Oraz termin wykonania usługi. Po przekroczeniu terminu na liczenie odsetek karnych 2%dziennie.Wtedy nie byłoby problemów.

Ale tak jak pisałem na początku każdy kij ma dwa końce a proca trzy...

#243 OFFLINE   mattor

mattor

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 42 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Imię:Mateusz

Napisano 21 lipiec 2015 - 22:23

Niestety jest to mój pierwszy kij z pracowni chcialem miec wszystko cacy ale niestety :( 



#244 OFFLINE   jac72

jac72

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 149 postów
  • LokalizacjaGreaker
  • Imię:Jacek

Napisano 21 lipiec 2015 - 23:08

Panowie niczym niestesmy w stanie wytłumaczyc kretactwa o uszkodzonych i wracajacych przesyłkach jak w dziecinny sposob mozna to sprawdzic i doskonale kazdy o tym wie a jednak czesta to praktyka naszych przeladowanych zleceniami(czytaj;pobrana zaliczka) pracowni!!! Chodzi mi o powazne traktowanie siebie nawzajem a nie promowanie kolesiostwa(ze jeden dostaje dwa kije w dwa tygodnie) i kretactwa (a drugiemu po 7tygodniach paczke uszkodzili i nr przesyłki zaginoł)!!! Takie pracownie powinne zajmować sie budową ale wedek z leszczyny i wtedy reklamowac w telewizji T bo jakos dziwnie po takiej reklamie ilosc zaliczek sie zwieksza i uszkodzonych przesylek rownież!!!Żeby

Żeby była jasność. To była moja indywidualna opinia. Nie znasz mnie więc jakim prawem wysuwasz takie wnioski? Napisałem o moim kontakcie z pracownią Northrods i o zamówieniu które zostało rzetelnie wykonane. I to  na tyle w tym temacie



#245 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 22 lipiec 2015 - 06:17

Dobrze że ja nie miałem takich problemów, zamówiłem kij u Hubertusa z jerka, Od dnia zamówienia do odbioru minęły równo cztery tygodnie, zaliczki posłałem o stówę więcej niż zaproponował Hubert, resztę dopłaciłem przy odbiorze zgodnie z umową (mam blisko to i mogłem tak odebrać), kij jest wykonany idealnie,, świetnie wyważony i uzbrojony czyli zrobiony zgodnie z moim zamówieniem i co najważniejsze ja jestem zadowolony. Czasami ten co nie jest rutyniarzem jak oklepane sławą pracownie robi lepiej i szybciej niż Ci co zebrali więcej ochów i achów niż wędek zrobili albo  mają renome super pracowni, którą to renomę szarpie jedna taka wpadka jak w przypadku Konrada.



#246 OFFLINE   d_rago

d_rago

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 9 postów
  • Lokalizacjakraków
  • Imię:dariusz
  • Nazwisko:glos

Napisano 22 lipiec 2015 - 15:37

Witam, nie wiem czy w dobrym miejscu umieszczam temat, ale jeśli w złym proszę o przeniesienie.

Chciałbym wszystkich ostrzec przed zakupem wędek w pracowni NorthRods. Nie będę wstawiał całych rozmów tylko istotne fragmenty dla sprawy ;)

A więc od początku, zamówiłem kij u Pana Konrada na klenie. Zrobiłem to specjalnie w maju, żeby kij był w czerwcu już u mnie, bo jak mnie zapewniano na kij miałem czekać 4 tygodnie :

2901112_3.jpg

Więc 11 maja wpłaciłem zaliczkę. W międzyczasie ustalaliśmy szczegóły. Gdy już do pracowni dotarł blank:

2901339_1.jpg

Kiedy była mówiona prawda ? A może ani razu ? Bo według mnie moja wędka nawet nie została zaczęta. 

Gdy już dobiegał koniec terminu Pan Konrad miał już drugi wyjazd do Szwecji na rybki.

Dnia 10.06.2015 w czasie rozmowy telefonicznej byłem poinformowany ze 11.06.2015 wędka będzie polakierowana, lecz 12.06.2015 Pan Konrad miał akurat wyjazd  do Szwecji, ale zapewniał, że w poniedziałek (15.06.2015) kij będzie wysłany. We wtorek byłem poinformowany ze kij jest już w drodze do mnie, lecz już w środę rano dostałem informację, że paczka z powodu uszkodzenia wróciła do pracowni. Bardzo mnie to zdziwiło bo pierwszy raz się spotkałem, że uszkodzona paczka wraca do nadawcy. Zawsze było tak, że odbiorca może nie przyjąć przesyłki i wtedy ona wraca do nadawcy. Ale powiedziałem OKEJ i poprosiłem KILKAKROTNIE numer paczki czy zdjęcie dowodów reklamacji. Niestety nie dostałem. 

Dnia 24.06.2015 zostałem poinformowany, że nowy blank został zamówiony na CITO (jak to określił Pan Konrad) i że będzie u niego w następnego dnia. Umówiliśmy, się na wysyłkę dnia 27.06.2015, dzień wcześniej jeszcze było to potwierdzane telefonicznie. Zrezygnowałem specjalnie z wyjazdu na turniej, żeby móc odebrać wędkę w sobotę. Po czym rano w sobotę dostaję wiadomość: 

2901501_5.jpg

Po czym odpisałem : 

2901110_2.jpg

Odezwałem się we wtorek : 

2901113_4.jpg

I na koniec dostałem taką wiadomość:

tre

W efekcie kij który miałem mieć w połowie czerwca, mam dopiero pod koniec lipca. Mam nadzieję, że ostrzegłem wszystkich którzy planowali zakupy w Pracowni NorthRods ;)

W sumie to Ci zazdroszczę ja zamówiłem 19 maja wpłacając zaliczkę za wędkę na blanku suzuki do 11g w pierwszym podejściu dostałem suzuki do 5g, w pirwszych dniach lipca

więc zdziwionemu panu Konradowi ją odesłałem,moja historia miała podobny przebieg a więc uszkodzona tuba u kuriera,już wysyła,czeka na blank,itd.Dziś wędka do mnie wkońcu

doszła i w sumie powinienem to o..ć bo przecież ją mam i powinienem być cały w skowronkach ale nie dokońa tak jest ponieważ dopłacałem do przelotek torzite i w takie przelotki

powinna być uzbrojona a jest w alkonite i w sumie ten fakt mnie skłonił do napisania.Niemniej jednak estetyka wykonania nie budzi moich zastrzeżeń



#247 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4965 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 22 lipiec 2015 - 15:42

"santo subito"  - czy jakoś tam  :whistling:  :whistling:  :whistling:  


Użytkownik miramar69 edytował ten post 22 lipiec 2015 - 15:43


#248 OFFLINE   Konrad-Northrods

Konrad-Northrods

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 226 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Imię:Konrad
  • Nazwisko:Wiśniewski

Napisano 22 lipiec 2015 - 16:41

Witam.

Rzeczywiście były komplikacje z tym batsonem , akurat ten model był wtedy ciężko dostępny.

Klient ma prawo być niezadowolony bo termin z wielu powodów został zawalony, pieniądze zostały zwrócone na konto.

Niestety czasami zdarzają się błędy szczególnie przy dużym nawale pracy.

 

Jeśli są jakieś wątpliwości co do wykonania to proszę zainteresowane osoby o telefon w godz. od 18-20.

W ciągu dnia może być kłopot z dodzwonieniem się do mnie.

 

PS . cieszę się że wybrał pan Fishing rod, Sergiusz to świetny rzemieślnik.

Reszty wpisów nie komentuję.

 Pozdrawiam 


  • Friko, Maciek_7 i skalek-77 lubią to

#249 OFFLINE   mdziam_78

mdziam_78

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1713 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin

Napisano 22 lipiec 2015 - 18:53

No to klapa. Jeden zadowolony Klient powie drugiemu, jeden niezadowolony - dziesięciu. Kto się uparł w 1000% na NR to zamówi. Inni pomyślą kilka razy.

#250 OFFLINE   Konrad-Northrods

Konrad-Northrods

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 226 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Imię:Konrad
  • Nazwisko:Wiśniewski

Napisano 22 lipiec 2015 - 20:28

Tak to już jest ale na szczęście to odsetek który jest wpisany w tą pracę .

Do błędu się przyznaję a reszcie zadowolonych klientów życzę samych okazów na wędki uzbrojone w mojej pracowni .

Pozdrawiam.


  • Friko i Maciek_7 lubią to

#251 OFFLINE   Hubertus

Hubertus

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1858 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 22 lipiec 2015 - 20:59

No to klapa. Jeden zadowolony Klient powie drugiemu, jeden niezadowolony - dziesięciu. Kto się uparł w 1000% na NR to zamówi. Inni pomyślą kilka razy.

Tak jak napisał kolega, jeden zadowolony powie drugiemu, niezadowolony narobi rabanu, taki standard i u mnie w branży. 

A że komplikacje się zdarzają przy rodbuildingowej dłubaninie, to wiem z doświdczenia.

Kolega Konrad to bardzo porządna firma, rzeczowa i kontaktowa osoba, osobiście zdarzyło mnie się spytać o to i owo, i szkoda aby z powodu jednorazowego incydentu szargać człowiekowi opinię.

Konrad przyznał się do błędu i bardzo dobrze.

Mój kumpel robi kijki u Konrada, robi u mnie, widziałem, macałem łowiłem i nie ma sie czego przyczepić.

Dlatego mimo wszystko jestem zwolennikiem załatwiania tego typu spraw, jak to się dawniej mawiało "solo" bez udziału publiczności.

Połamania dla kolegów.


  • Konrad-Northrods, Rapanui82 i skalek-77 lubią to

#252 ONLINE   Korczas

Korczas

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 201 postów
  • LokalizacjaSlaskie

Napisano 22 lipiec 2015 - 22:04

Koledzy nie oto chodzi zeby komuś szargac opinie ale zebyśmy szanowali sie wzajemnie i jak jest problem to sie mowi prosto w oczy anie sprzedaje tanie bajeczki o uszkodzonych przesyłkach(przerabiałem to przez 4 miechy prawie coprawda w innej praowni) jak wiadomo ze szybko mozna to sprawdzic a wtedy juz niesmak pozostaje i napewno nie jest to wina zamawiajacego ktory płaci za towar a kreci sie nim jak juz pieniążki sa na koncie!!!



#253 OFFLINE   d_rago

d_rago

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 9 postów
  • Lokalizacjakraków
  • Imię:dariusz
  • Nazwisko:glos

Napisano 23 lipiec 2015 - 07:50

Ja opini nikomu nie chciałem szargać bo na nią pracuje się bardzo długo,chcę tylko tyle żeby zamówienie było wykonane zgodnie z ustaleniami,i czasem wystarczy odebrać telefon

żeby się porozumieć.Wczoraj pan Konrad odebrał i sprawę uważam za zakończoną.



#254 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4438 postów

Napisano 23 lipiec 2015 - 08:51

 

Dlatego mimo wszystko jestem zwolennikiem załatwiania tego typu spraw, jak to się dawniej mawiało "solo" bez udziału publiczności.

Połamania dla kolegów.

 

Jesli zalatwicie sobie pracownie/reklamy/klientow bez uzycia jerkbaita to jak najbardziej, jesli bazujecie na forum to nie tylko lajki, wspaniale roboty, mistrzostwa swiata ale tez i negartwne opinie jak sie pojawiaja.



#255 OFFLINE   Konrad-Northrods

Konrad-Northrods

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 226 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Imię:Konrad
  • Nazwisko:Wiśniewski

Napisano 23 lipiec 2015 - 09:12

Każda opinia jest potrzebna , ta dobra i zła bo to mobilizuje do pracy choć wolałbym załatwiać to prywatnie.

Do wiadomości wszystkich zainteresowanych , w sprawach zamówień czy każdych innych proszę o telefon od godz 18.00-20.00

W ciągu dnia nie odbieram telefonów bo jestem zajęty pracą.

Przepraszam za utrudnienia.

Pozdrawiam.


  • Friko i minecjusz lubią to

#256 OFFLINE   Mc.D

Mc.D

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 195 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Deroń

Napisano 23 lipiec 2015 - 19:03

Moja praca to handel.Na dobrą opinię pracuje się latami .Przekreśla się ją w jedną chwilę.Jednak jest na to recepta-dobry kontakt.


  • Przemek, Hubertus i DP Fishing lubią to

#257 OFFLINE   Przemek238

Przemek238

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 165 postów
  • LokalizacjaPruszcz Gdański
  • Imię:Przemysław
  • Nazwisko:Boguszewski

Napisano 30 lipiec 2015 - 19:47

Pracownia North - Rods jest the best a Konrad świetnym wędkarzem .



#258 OFFLINE   KLANAD

KLANAD

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 467 postów
  • LokalizacjaTORUŃ
  • Imię:Tomek
  • Nazwisko:Krysiński

Napisano 30 lipiec 2015 - 20:07

Pracownia North - Rods jest the best a Konrad świetnym wędkarzem .

sorki za offa ale co to ma być ?????????? ile masz lat ???? dramat dziecinada


  • Apioo lubi to

#259 OFFLINE   KLANAD

KLANAD

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 467 postów
  • LokalizacjaTORUŃ
  • Imię:Tomek
  • Nazwisko:Krysiński

Napisano 30 lipiec 2015 - 20:09

był problem Konrad wyjaśnił jest ok ale taka wazelina ..............



#260 OFFLINE   Konrad-Northrods

Konrad-Northrods

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 226 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Imię:Konrad
  • Nazwisko:Wiśniewski

Napisano 30 lipiec 2015 - 21:34

????







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pracownia