Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Mazur Rods

pracownia

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
140 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Apioo

Apioo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1226 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 25 wrzesień 2015 - 15:28

Ciekawe rozwiązanie, ale pewnie gdyby wychodził po skosie w dół, można by dać bliżej startową przelotkę.


  • Pluszszcz lubi to

#22 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7988 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 25 wrzesień 2015 - 15:28

Wg mnie dużo też zależy od ceny... Bo np jeżeli koszt takiej wedki to 400 to pytań odnośnie blanku nie mam... Ale jeżeli miałbym zapłacić np 1000 i nie wiedzieć czym łowię i za co tak naprawdę płacę to ja pierdziele... Choćby była najzajebistsza ta wędka ze wszystkich....

 

Widzialem ze cene podawali na forum kolo 900zl

 

http://jerkbait.pl/t...żnie/?p=1671157



#23 OFFLINE   5384

5384

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1838 postów
  • LokalizacjaBug graniczny
  • Imię:Sebastian

Napisano 25 wrzesień 2015 - 16:36

Przypadkiem blank nie wychodzi z fore po skosie do góry?

 

Tam nic po skosie nie wychodzi :D
Wędki Sebastiana mają owalny fore i to tylko złudne spostrzeżenie :)

Widziałem, macałem wędki Mazura i są genialne :)

Co do blanku z jakiego są wykonane to dopóki Seba wie co robi to nie ma to aż takiego znaczenia ;) 



#24 OFFLINE   Apioo

Apioo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1226 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 25 wrzesień 2015 - 16:42

Kumam bazę, swoją drogą ciekawe rozwiązanie :)



#25 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7988 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 25 wrzesień 2015 - 16:46

Tam nic po skosie nie wychodzi :D
Wędki Sebastiana mają owalny fore i to tylko złudne spostrzeżenie :)

Widziałem, macałem wędki Mazura i są genialne :)

Co do blanku z jakiego są wykonane to dopóki Seba wie co robi to nie ma to aż takiego znaczenia ;)

 

Daj wiecej szczegolow :) Bo jak narazie to tylko sie dowiedzielismy ze sa:  genialne, niesamowite i na 'magicznych' blankach :)


  • xyzzvpc lubi to

#26 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 25 wrzesień 2015 - 17:15

Z tego co ja wiem, Seba wykonuje kije na blankach, które zostały osobiście przez niego zakwalifikowane do danego rodzaju metody połowu. Wykonuje je na podstawie swoich doświadczeń w połowach zawodniczych - jednym słowem kij musi mieć perfekcyjny pod względem czucia przynęty, ergonomii, czy trzymania ryby, bo zaciąć to można kijem od szczotki....

Blanki są jego tajemnicą, zamawiający przyjmuje warunek, że nie pyta o pochodzenie blanku lub nie.

Na logikę uchwyt 20, może i gruby ale łowiąc zawodniczo z ciągłym  skupieniem, cieńszy uchwyt może powodować szybsze zmęczenie nadgarstka.

To są niuanse, na które na co dzień my amatorzy nie zwracamy uwagi.


  • 5384, Pluszszcz i Del Toro lubią to

#27 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2189 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 25 wrzesień 2015 - 17:21

Z tego co ja wiem, Seba wykonuje kije na blankach, które zostały osobiście przez niego zakwalifikowane do danego rodzaju metody połowu. Wykonuje je na podstawie swoich doświadczeń w połowach zawodniczych - jednym słowem kij musi mieć perfekcyjny pod względem czucia przynęty, ergonomii, czy trzymania ryby, bo zaciąć to można kijem od szczotki....

Blanki są jego tajemnicą, zamawiający przyjmuje warunek, że nie pyta o pochodzenie blanku lub nie.

Na logikę uchwyt 20, może i gruby ale łowiąc zawodniczo z ciągłym  skupieniem, cieńszy uchwyt może powodować szybsze zmęczenie nadgarstka.

To są niuanse, na które na co dzień my amatorzy nie zwracamy uwagi.

ROTFL, wg. nowomowy.



#28 OFFLINE   yglo

yglo

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 1642 postów
  • LokalizacjaGrzegorzewice

Napisano 25 wrzesień 2015 - 17:29

Na zdjeciu jest przyciety NPS, i dlatego owal jest wymuszony przez owo skrocenie... Wyglada to tak:Załączony plik  20150925_183104-1.jpg   27,69 KB   20 Ilość pobrań

#29 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 25 wrzesień 2015 - 17:46

ROTFL, wg. nowomowy.

Co kolegę tak rozbawiło :) .



#30 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2189 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 25 wrzesień 2015 - 18:01

Co kolegę tak rozbawiło :) .

Filozofia Józku. Ta otoczka. Wędkom nic nie ujmuje, bo ani ze mnie fachowiec, ani znawca. Ale otoczka "zawodnicza" bawiła i bawi do łez.


  • Del Toro i Paavo lubią to

#31 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 25 wrzesień 2015 - 18:08

Filozofia Józku. Ta otoczka. Wędkom nic nie ujmuje, bo ani ze mnie fachowiec, ani znawca. Ale otoczka "zawodnicza" bawiła i bawi do łez.

Nigdy panieny nie bajerowałes?



#32 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7988 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 25 wrzesień 2015 - 18:26

Konrad z North Rods robi bardzo podobne wedeczki, tez pod zawodnikow, ale wiadomo na jakim blanku... i juz tej magii brak ;)

 

http://jerkbait.pl/t...rods/?p=1610594


  • Pluszszcz lubi to

#33 OFFLINE   Pluszszcz

Pluszszcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 615 postów

Napisano 25 wrzesień 2015 - 19:40

Konrad z North Rods robi bardzo podobne wedeczki, tez pod zawodnikow, ale wiadomo na jakim blanku... i juz tej magii brak ;)

 

http://jerkbait.pl/t...rods/?p=1610594

Tej magii już brak, ale pojawia się inna magia... pewnej uczciwości. Zależy co kto lubi.  :) 



#34 OFFLINE   forma

forma

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 32 postów
  • LokalizacjaUE
  • Imię:Vatos Locos
  • Nazwisko:"team Bolen"

Napisano 25 wrzesień 2015 - 21:38

ta tak zwana zawodnicza 6 -szustka cw 1-6 kosztuje w granicach 950zł  i mysle że nic lepszego pod okonia w Polsce NIE ZNAJDZIECIE. Jednoskłady sandaczowo szczupakowe  też szczerze polecam,natomiast długie wedki to jednak preferuje u Pana Kawalca.Ja jestem bardzo wybredny jeśli chodzi o kije i tak się akurat składa że mieszkam niedaleko Pana Sebastiana podobnie jak Dero,to  trochę o tej pracowni coś wiemy.Robi jeszcze okoniówki na wysokomodułowych blankach które (same blanki ) kosztują 1000zł oczywiście nie dowiecie się co to za blanki i ja z grzeczności nawet nie pytam co to, bo jestem pewien że w Polsce nikt w tej cenie lepszego nie zrobi,a tajemnice trzyma bo zaraz by podrabiali-ot to cała historyja,do tych 950zł to może dojść pare groszy więcej jak ktoś zdecyduje sie na lepsze przelotki...



#35 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7988 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 25 wrzesień 2015 - 21:45

@forma, a mozesz jakies zdjecia wstawic tych swoich wedek? Pewnie wiele osob chetnie pooglada :)



#36 OFFLINE   olek520

olek520

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 275 postów
  • LokalizacjaSiemianowice Śląskie

Napisano 26 wrzesień 2015 - 03:45

ta tak zwana zawodnicza 6 -szustka cw 1-6 kosztuje w granicach 950zł i mysle że nic lepszego pod okonia w Polsce NIE ZNAJDZIECIE. Jednoskłady sandaczowo szczupakowe też szczerze polecam,natomiast długie wedki to jednak preferuje u Pana Kawalca.Ja jestem bardzo wybredny jeśli chodzi o kije i tak się akurat składa że mieszkam niedaleko Pana Sebastiana podobnie jak Dero,to trochę o tej pracowni coś wiemy.Robi jeszcze okoniówki na wysokomodułowych blankach które (same blanki ) kosztują 1000zł oczywiście nie dowiecie się co to za blanki i ja z grzeczności nawet nie pytam co to, bo jestem pewien że w Polsce nikt w tej cenie lepszego nie zrobi,a tajemnice trzyma bo zaraz by podrabiali-ot to cała historyja,do tych 950zł to może dojść pare groszy więcej jak ktoś zdecyduje sie na lepsze przelotki...

Nie znajdę bo?.....

#37 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1571 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 26 wrzesień 2015 - 06:47

1000 zł za blank "no name" ... Ah te zawodnicze zwyczaje.
Jedyne co przychodzi mi do głowy i ma sens to tajna produkcja u Pana Krzysztofa Zielińskiego.

Użytkownik Szymon82 edytował ten post 26 wrzesień 2015 - 06:50


#38 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9490 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 26 wrzesień 2015 - 06:49

Gdybym był "zawodnikiem", pewnie w kompleksy bym popadł :)


  • Remicki i Pluszszcz lubią to

#39 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2189 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 26 wrzesień 2015 - 07:22

Gdybym był "zawodnikiem", pewnie w kompleksy bym popadł :)

Ja to popadam, że nie jesem zawodnikiem i poluje na jak największe rybska.


  • Guzu lubi to

#40 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 26 wrzesień 2015 - 08:54

Tej magii już brak, ale pojawia się inna magia... pewnej uczciwości. Zależy co kto lubi.  :)

No tak, z tym to u niektórych różnie bywa.

ta tak zwana zawodnicza 6 -szustka cw 1-6 kosztuje w granicach 950zł  i mysle że nic lepszego pod okonia w Polsce NIE ZNAJDZIECIE. Jednoskłady sandaczowo szczupakowe  też szczerze polecam,natomiast długie wedki to jednak preferuje u Pana Kawalca.Ja jestem bardzo wybredny jeśli chodzi o kije i tak się akurat składa że mieszkam niedaleko Pana Sebastiana podobnie jak Dero,to  trochę o tej pracowni coś wiemy.Robi jeszcze okoniówki na wysokomodułowych blankach które (same blanki ) kosztują 1000zł oczywiście nie dowiecie się co to za blanki i ja z grzeczności nawet nie pytam co to, bo jestem pewien że w Polsce nikt w tej cenie lepszego nie zrobi,a tajemnice trzyma bo zaraz by podrabiali-ot to cała historyja,do tych 950zł to może dojść pare groszy więcej jak ktoś zdecyduje sie na lepsze przelotki...

Jego prawo do tajemniczości, ważne jest że narzędzie się sprawdza :) .Co tu dywagować, najlepiej pooglądać, wskazane byłoby kilka rybek wyholować i wówczas ocenić co to jest warte, nie tak po omacku. Wszak są firmy co też nieźle kroją, bełkot marketingowy mają na wysokim, stosownym poziomie, celem ogłupienia potencjalnego klienta.


Użytkownik Jozi edytował ten post 26 wrzesień 2015 - 08:55

  • andrklim lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pracownia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych