Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Mazur Rods

pracownia

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
140 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 28 wrzesień 2015 - 17:45

Muszkarze na zawodach mają po 2 kije jak nic, więc czemu spinningiści mają być gorsi :) .


  • fox mulder lubi to

#62 OFFLINE   forma

forma

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 32 postów
  • LokalizacjaUE
  • Imię:Vatos Locos
  • Nazwisko:"team Bolen"

Napisano 29 wrzesień 2015 - 19:53

panowie czytam i czytam ... i poczułem się wywołany do tablicy,wystawić fotek nie wystawie przynajmniej teraz ponieważ mam taki charakter pracy że w polsce jestem jak gość,Ja mam ogromny szacunek do pana Sebastiana ponieważ to ktoś kto 6,5 dnia w tygodniu przebywa na rybach,w moim srodowisku zawodniczym gdzie przebywam to cała czołówka okręgowa łowi na jego kije i nie słyszałem negatywnych wypowiedzi,w koncu to PSTRĄGOWY MISTRZ ŚWIATA!!! może nie każdy wie i łowi na swoje kije i tak zaczełą sie historia z tajemniczą 6-stką pstągowo-okoniową,Oczywiście mamy w różnych tematach inne zdania np.Bolen-Odra dla niego tylko Talon na tą rybe,ja natomiast mam inne zdanie mimo iż uważam go za najlepszego "boleniarza" z całym szacunkiem do kolegów z tego forum,ale wiem że jak wezmie udział w zawodach na rzece to deklasuje wszystkich,po za tym powinnismy być dumni że mamy takego zawodnika w naszym kraju,po za tym,wystarczy spojrzeć na historie startów GP.zawsze w czołówce i od zawsze w kadrze polski wiec jak ktoś robi wyniki na swoje kije to musi "coś" o tym wiedzieć a te okoniowo pstrągowe tejemnicze 6-stki (1-6) robią furrore i ani jednej negatywnej oceny o nich nie słyszałem.Ja też WOLE wiedzieć na czym kij jest zbudowany i długo się wahałem bo nie dawało mi to spokoju ale po ostatnich zawodach  wziełem do ręki tego kijaszka to było naprawde coś co wyprzedza epoke i znając go zamowiłem też ...... ale czas realizacji nie jest najszybszy teraz mają ostatnie zawody to cos za 3 tyg bedzie miał czas.A pierwsze zawody otwierające cykl GP na Sanie to jak sie nie myle wygrał właśnie tą tajemniczą 1-6.tyle co moge powiedzieć.jak moge w czyms pomóc to prosze pytać.... Dziękuje za uwage...



#63 OFFLINE   Pluszszcz

Pluszszcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 615 postów

Napisano 29 wrzesień 2015 - 20:52

Sześć i pół dnia w ciągu tygodnia na rybach .... ? :blink:  Chyba bym po jakimś czasie z nudów umarł  :)



#64 OFFLINE   Apioo

Apioo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1226 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 29 wrzesień 2015 - 21:06

No i pół dnia zostaje na rodbuilding ;) oczywiście żartuję sobie :)



#65 OFFLINE   spinning-team

spinning-team

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 42 postów

Napisano 29 wrzesień 2015 - 21:11

A więc oto wspomniana wcześniej 6-stka :) oraz uniwersał łódkowy :D

Nabyłem wczoraj te dwa patyki ;)
Jutro testy :D

 

Załączony plik  DSC00408.JPG   31,54 KB   30 Ilość pobrańZałączony plik  DSC00409.JPG   42,72 KB   21 Ilość pobrańZałączony plik  DSC00411.JPG   44,11 KB   23 Ilość pobrańZałączony plik  DSC00412.JPG   36,13 KB   21 Ilość pobrańZałączony plik  DSC00413.JPG   42,48 KB   23 Ilość pobrań
 


Użytkownik spinning-team.pl edytował ten post 29 wrzesień 2015 - 21:18

  • 5384 lubi to

#66 OFFLINE   Manniek66

Manniek66

    Manniek66

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2343 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bartosz

Napisano 29 wrzesień 2015 - 21:14

Też ostatnio interesowałem się wędkami Sebastiana Mazura. Ale z tego co widzę i czytam to ciągle nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie...na czym zbudowane są te kije. Wydając na wędkę 1000zł chciałbym wiedzieć jednak czym łowię bo twierdzenie że to wędka zawodnicza jest mało przekonujące :/
  • xyzzvpc lubi to

#67 OFFLINE   forma

forma

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 32 postów
  • LokalizacjaUE
  • Imię:Vatos Locos
  • Nazwisko:"team Bolen"

Napisano 29 wrzesień 2015 - 21:15

prosze  szanownych kolegów wziąć pod  uwagę fakt,że mieszka w Sławie przy jeziorze :)



#68 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7993 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 29 wrzesień 2015 - 21:21

A więc oto wspomniana wcześniej 6-stka :) oraz uniwersał łódkowy :D

Nabyłem wczoraj te dwa patyki ;)
Jutro testy :D

 

attachicon.gifDSC00408.JPGattachicon.gifDSC00409.JPGattachicon.gifDSC00411.JPGattachicon.gifDSC00412.JPGattachicon.gifDSC00413.JPG
 

 

To daj znac po testach ;)

 

 

prosze  szanownych kolegów wziąć pod  uwagę fakt,że mieszka w Sławie przy jeziorze :)

 

To faktycznie coedziennie mozna na ryby wyskoczyc :D



#69 OFFLINE   forma

forma

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 32 postów
  • LokalizacjaUE
  • Imię:Vatos Locos
  • Nazwisko:"team Bolen"

Napisano 29 wrzesień 2015 - 21:25

o prosze jest i magiczna 6-ka i niech kolega spinning-team.pl powie SZCZERZE  czy jest zadowolony??? 

Kolego maniek 66 ze Szczecina,tam u was na Wałach Batorego jak kiedyś się spotkamy i pomachasz tajemniczą sandaczówką z serii Mazur Rods,to gwarantuje że swój oręż zostawisz w wodzie  :lol:



#70 OFFLINE   spinning-team

spinning-team

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 42 postów

Napisano 29 wrzesień 2015 - 21:35

o prosze jest i magiczna 6-ka i niech kolega spinning-team.pl powie SZCZERZE  czy jest zadowolony??? 

Kolego maniek 66 ze Szczecina,tam u was na Wałach Batorego jak kiedyś się spotkamy i pomachasz tajemniczą sandaczówką z serii Mazur Rods,to gwarantuje że swój oręż zostawisz w wodzie  :lol:

 

Po testach na sucho jestem bardzo zadowolony. Trochę okoniówek już przerobiłem i ten kij budzi emocje :)

Ciekawość mnie zjada :) Jutro krótkie testy z brzegu/pomostu zostaną poczynione :D

Natomiast ten drugi patyk wykonany przez Sebastiana może uda się przetestować w weekend. Również na sucho zapowiada się ciekawie .



#71 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 29 wrzesień 2015 - 21:50

Wędki jak wędki ,niby mają łowic a nie wyglądac.Pomijając walory użytkowe,których nie znam,to szkoda ,że patyk za tysiaka nie jest zakończony chocby banalną korkogumą.


  • xyzzvpc i Paavo lubią to

#72 OFFLINE   Paavo

Paavo

    Casting Illuminati

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1616 postów
  • LokalizacjaKanta-Hämee - Southern Finland
  • Imię:Paweł

Napisano 29 wrzesień 2015 - 21:51

Kolego forma,a z tym wyprzedzaniem epoki,to chodzi o kije seryjne czy też także o wędziska z innych pracowni ... :ph34r: .


  • popper lubi to

#73 OFFLINE   forma

forma

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 32 postów
  • LokalizacjaUE
  • Imię:Vatos Locos
  • Nazwisko:"team Bolen"

Napisano 29 wrzesień 2015 - 22:28

Paavlo....tak że wędziska z innych pracowni,dwu składy szczerze polecam z pracowni KawaleC  letni kij łączący klenio-jazie i boleń na lekko phenix N1  2-11 cw. zrobił na mn ie ogromne wrażenie.... Generalnie jesli o mnie chodzi to zawsze łowiłem na seryjne HM Dragona jak pękł zamówiłem kija z pracowni i od tej pory już seryjnych kiji nie biore pod uwage,nawet słyszeć nie chce.....Prawdą jest że wedki Sebastiana nie maja bajerów które cieszą oko ale za to naprawde cieszą rękę ,jezeli ktoś ma jednoskłada od Sebastiana i jest NIE ZADOWOLONY to prosze  o opinie.

Kolego Dąbek ja tak samo jak Ty uważałem długo,do czasu,kiedy nie wziołem tego  szarego żuczka do ręki... 

 

Szanowni Koledzy ja nie namawiam was do kupna wędek od Sebastiana,zamawiajcie tam,gdzie uważacie za słuszne,ja przedstawiam tylko moje,zaznaczam SZCZERE zdanie.Wartość tych 6-tek nie tkwi w jej obudowie a w funkcjonalności,ja bardzo wybredny jestem jesli chodzi o kije tyle moge powiedziec....


  • 5384 lubi to

#74 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 29 wrzesień 2015 - 22:43

Krzysztof tu nie chodzi o to ,czy on szary czy złoty.Jak wspomniałem nie znam tych konstrukcji ,to o walorach użytkowych się nie wypowiem.

Wędki mogą byc genialne i zakładam ,że takie są dla użytkowników.

Biega mi tylko o zakończenie rękojeści.Szkoda aby świetne narzędzie po czasie wyglądało jak obgryzione przez myszy,gdyż korek burnt ma tendencje do wykruszania się,szczególnie w takich miejscach ;)


  • Hubertus, xyzzvpc i Del Toro lubią to

#75 OFFLINE   forma

forma

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 32 postów
  • LokalizacjaUE
  • Imię:Vatos Locos
  • Nazwisko:"team Bolen"

Napisano 29 wrzesień 2015 - 22:52

ok.rozumiem.......



#76 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 30 wrzesień 2015 - 05:44

 

Biega mi tylko o zakończenie rękojeści.Szkoda aby świetne narzędzie po czasie wyglądało jak obgryzione przez myszy,gdyż korek burnt ma tendencje do wykruszania się,szczególnie w takich miejscach ;)

Rafał a  kto powiedział, że kij jest na całe życie :) .Jak buty max. po 3 sezonach do wymiany :lol: .


  • xyzzvpc lubi to

#77 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 30 wrzesień 2015 - 05:54

Mam kilka pytań dotyczących tych wędkęk . Pomijam sprawę wykonania , bo jak na zawodowca to jest to wykonanie bardzo przeciętne i po" kosztach ".czyli co czyni te wędki wybitnymi ? Na czym polega wyjątkowość tych banków bo na razie przeczytałem że lowne są wybitnie. Wydaje mi się że to wędkarz łowi a nie wędka i czy w tym wypadku inny blank nie lowilby podobnie. Może ktoś mnie przekona czym różnią się te konstrukcje od innych?Myślę że podobne konstrukcje wykonane na bankach np(matagi,phenixa,mhx,czy innych producentów będą się zachowywać podobnie. Czy mógłby kolega precyzyjnie określić co wyprzedza epokę.,w jakim elemencie ta wędka jest inna od konkurentów, Na razie jest to tylko mniej lub bardziej agitacja.

Użytkownik mrWhite7 edytował ten post 30 wrzesień 2015 - 06:39

  • Patryk1125 lubi to

#78 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 30 wrzesień 2015 - 06:06

Mam kilka pytań dotyczących tych wędkęk . Pomijam sprawę wykonania , bo jak na zawodowca to jest to wykonanie bardzo przeciętne i po" kosztach ".czyli co czyni te wędki wybitne? Na czym polega wyjątkowość tych banków bo na razie przeczytałem że lowne są wybitnie. Wydaje mi się że to wędkarz łowi a nie wędka i czy w tym wypadku inny blank nie lowilby podobnie. Może ktoś mnie przekona czym różnią się te konstrukcje od innych?

Artur nie wiem jak w tym przypadku jest, ale mam kocią łapę w wykonaniu Kawalca. Prawdopodobnie jest na mało znanym blanku "MILO", oczywiście przyciętym i wstawioną wklejką węglową .Całość  stanowi idealne narzędzie do połowu zawodniczego, po prostu okoń dotyka przynęty i wisi.

Krótka rękojeść, może uchwyt nie jest zbyt wygodny, bo odwrócony (mocowanie kołowrotka od góry), ale jako narzędzie do połowu wręcz perfekcyjne.

Fakt, że wędkarz łowi nie wędka, ale wędka jest bardzo istotna w tandemie.



#79 OFFLINE   yglo

yglo

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 1642 postów
  • LokalizacjaGrzegorzewice

Napisano 30 wrzesień 2015 - 06:52

Zdjecia mowia mi ze:
rekojesc rezonansowa nie jest
profesjonalna.
System KR tez taki nie jest.
Gruby DNPS o rozm 18 lub 20, dociety, skrocony, zabudowany na smukkym blanku moze skrywac jakis prosty, lekki system mocowania, oparcia, ktory powoduje te niesamowita czulosc.
Ale dosyc gdybania, postaram sie skontaktowac z panem Sebastianem by namowic go na opisanie tu swoich wedek.
  • Guzu, malinabar i xyzzvpc lubią to

#80 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2189 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 30 wrzesień 2015 - 08:43

Ale dosyc gdybania, postaram sie skontaktowac z panem Sebastianem by namowic go na opisanie tu swoich wedek.

Jeżeli się zgodzi to czar pryśnie i klapa z wyjątkowością :)

 

I skończenie z tym "zawodnicze" bo to mocnym straganem na wiejskim odpuście trąci.


  • xyzzvpc lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pracownia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych