Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
BLANKI

Blanki Batson Enterprises

blank batson

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
725 odpowiedzi w tym temacie

#561 ONLINE   Pumba

Pumba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2547 postów
  • LokalizacjaGdynia / Tobołowo
  • Imię:Łukasz

Napisano 05 lipiec 2016 - 14:10

Ja bym Ci polecił jakąś Xzogę chudą, np BBX 2 kg (szczyt będzie pewnie poniżej 1,4), ale to raczej inny sort blaków.



#562 OFFLINE   yglo

yglo

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 1650 postów
  • LokalizacjaGrzegorzewice

Napisano 05 lipiec 2016 - 14:36

SUZUKI RXF 8lb.

Wyzsza połka cenowa nie jest tu blokadą. Japońce chyba jednak się gną az po rękojeść a tu chodzi by dolnik by raczej sztywniejszy jak na filmie wyżej :)



#563 OFFLINE   Little Wing

Little Wing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 05 lipiec 2016 - 15:53

Mam tego Batsona IC 721 , Cast zbudowany w pracowni Saks . Nie myślałem do tąd o sprzedaży ale... kto wie ?  ;)



#564 ONLINE   Pumba

Pumba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2547 postów
  • LokalizacjaGdynia / Tobołowo
  • Imię:Łukasz

Napisano 05 lipiec 2016 - 18:52

Mam tego Batsona IC 721 , Cast zbudowany w pracowni Saks . Nie myślałem do tąd o sprzedaży ale... kto wie ?  ;)

Tali z kulkowym piankowym foregripem? Zdaje się, że ja byłem jego poprzednim właścicielem, trochę teraz żałuję, że sprzedałem :)


Użytkownik Pumba edytował ten post 05 lipiec 2016 - 18:53

  • Little Wing lubi to

#565 OFFLINE   Little Wing

Little Wing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 06 lipiec 2016 - 09:07

Tali z kulkowym piankowym foregripem? Zdaje się, że ja byłem jego poprzednim właścicielem, trochę teraz żałuję, że sprzedałem :)

Ten ten   :) , żałuj  :P


  • Pumba lubi to

#566 ONLINE   Pumba

Pumba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2547 postów
  • LokalizacjaGdynia / Tobołowo
  • Imię:Łukasz

Napisano 06 lipiec 2016 - 09:14

Ten ten   :) , żałuj  :P

Sprzedałem bo strasznie bolały mnie te duże Forecasty na szczycie a przerabiać w pracowni się nie opłacało. Teraz zrobiłbym to sam, nie chcesz sprzedać? ;)



#567 OFFLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2677 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano 06 lipiec 2016 - 17:41

Made in the USA Rod Blanks

The
ETERNITY Rod Blanks (Cast and Spin models) have seen their production moved to the United States to increase quality control and to take this line to an entirely new performance level. Gone is the cobalt blue with a new natural Swirl Sanded appearance.

Introducing The Judge line of Live Bait and Crankbait rod blanks, also Made in the USA. These blanks feature a proprietary blend of S-Glass and RX7 graphite mixed with our new state of the art Diamond Poly Helix carbon wrap. These blanks are a masterpiece and sure to impress.
 
Blanki produkowane w USA
 
Produkcja Blanków ETERNITY (modele Cast i Spin) została przeniesiona do Stanów Zjednoczonych, aby zwiększyć kontrolę jakości i zapewnić tej linii blanków parametry na najwyższym poziomie. Nie będzie kobaltowo-niebieskiego koloru - na jego miejsce nowy, naturalny kolor polerowanego wirowo grafitu.

Wprowadzamy serię blanków Live Bait i Crankbait o nazwie The Judge, również produkcji USA. Blanki te są zbudowane z własnej mieszanki S-Glassu i grafitu RX7, z zastosowaniem naszej najnowocześniejszej owijki węglowej Diamond Poly Helix. Blanki te są arcydziełem i bez dwóch zdań zrobią ogromne wrażenie.


#568 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18653 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 lipiec 2016 - 17:44

Mmm... brzmi ciekawie, gorzej pewnie bedzie z cena

#569 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 06 lipiec 2016 - 18:02

 

Made in the USA Rod Blanks

The
ETERNITY Rod Blanks (Cast and Spin models) have seen their production moved to the United States to increase quality control and to take this line to an entirely new performance level. Gone is the cobalt blue with a new natural Swirl Sanded appearance.

Introducing The Judge line of Live Bait and Crankbait rod blanks, also Made in the USA. These blanks feature a proprietary blend of S-Glass and RX7 graphite mixed with our new state of the art Diamond Poly Helix carbon wrap. These blanks are a masterpiece and sure to impress.
 
Blanki produkowane w USA
 
Produkcja Blanków ETERNITY (modele Cast i Spin) została przeniesiona do Stanów Zjednoczonych, aby zwiększyć kontrolę jakości i zapewnić tej linii blanków parametry na najwyższym poziomie. Nie będzie kobaltowo-niebieskiego koloru - na jego miejsce nowy, naturalny kolor polerowanego wirowo grafitu.

Wprowadzamy serię blanków Live Bait i Crankbait o nazwie The Judge, również produkcji USA. Blanki te są zbudowane z własnej mieszanki S-Glassu i grafitu RX7, z zastosowaniem naszej najnowocześniejszej owijki węglowej Diamond Poly Helix. Blanki te są arcydziełem i bez dwóch zdań zrobią ogromne wrażenie.

 

 

Za sama nazwe takiego crankbaita wyprobuje .


  • Friko lubi to

#570 OFFLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2677 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano 06 lipiec 2016 - 18:09

Wysoki Sądzie! ;)


  • Guzu lubi to

#571 ONLINE   trout master

trout master

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4433 postów
  • LokalizacjaRZ
  • Imię:Arko

Napisano 06 lipiec 2016 - 19:35

Zobaczymy. Jak na razie, to muchowe "blanki z eternitu", a w każdym razie piątka, są fajniutkie. #5 na sucho: lekki blank, z powerem w dole, szybki, ale tak w sam raz. Proces zbrojenia w toku :)


O jakim blanku piszesz?
Poluję na cos króciutkiego (max 2.1m) i do lekkiego sznura max #2-4.
Mają coś fajnego ze szkła?

#572 OFFLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2677 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano 06 lipiec 2016 - 19:55

Eternity 2. Wszystkie 9'. Klasy od 5 do 10. Szklaków muchowych nie mają, natomiast w celach krótko-delikatnych mają bardzo sympatycznie blanki z serii RX6, zwłaszcza 2-składy.


  • TomekSudety lubi to

#573 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18653 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 lipiec 2016 - 21:24

dwuskładowa #3 Batsona RX6 bodajże 7'6" to jak twierdzi Zbyszek Kawalec jakby benchmark i punkt odniesienia dla tej klasy konstrukcji



#574 OFFLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2677 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano 06 lipiec 2016 - 22:05

A mam, mam. Baaardzo zacny  :)



#575 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1600 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 06 lipiec 2016 - 22:54

 

ETERNITY Rod Blanks (Cast and Spin models) have seen their production moved to the United States to increase quality control and to take this line to an entirely new performance level.

 
Produkcja Blanków ETERNITY (modele Cast i Spin) została przeniesiona do Stanów Zjednoczonych, aby zwiększyć kontrolę jakości i zapewnić tej linii blanków parametry na najwyższym poziomie.

 

 

Nie chcąc zostać posądzonym o nadmierne ''czepialstwo'' zapytam tylko jak ma się ten wpis do teorii niezmienionych standardów produkcyjnych w fabryce naszych dalekich przyjaciół z Chin czy Korei ?


Użytkownik Szymon82 edytował ten post 06 lipiec 2016 - 22:56


#576 OFFLINE   TomekSudety

TomekSudety

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1030 postów
  • LokalizacjaSudety / Kotlina Kłodzka
  • Imię:Tomek

Napisano 07 lipiec 2016 - 06:11

Też mam , blank git, a jaka cena... ;-)   I tyyyyyle  lat dzielnie służy  ;)

Generalnie cała seria RX6 z FLY jest udana.


Użytkownik TomekSudety edytował ten post 07 lipiec 2016 - 06:15


#577 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 08 lipiec 2016 - 05:24

Udane blanki, RX6 #5  w 5-cio składzie mam spinningowego travelka na weekendowe wypady :) .

Zacny kijek bo nic z niego nie spada.


  • TomekSudety lubi to

#578 OFFLINE   Przemsol

Przemsol

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1277 postów

Napisano 12 lipiec 2016 - 19:17

musi być krótkie? może DS 821..... mocy w dolniku ma więcej niż piszą. bardzo szybki - nawet momentami wydaje się za szybki ale pod obciążeniem się gnie w miarę płynnie.



#579 OFFLINE   yglo

yglo

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 1650 postów
  • LokalizacjaGrzegorzewice

Napisano 23 lipiec 2016 - 06:54

Poszukiwania doprowadzily mnie i wlasciciela przyszlej wedki do nabycia tego blanku:Załączony plik  20160723_074248-1.jpg   26,96 KB   23 Ilość pobrań
Po kilku dniach od zakupu i po utwierdzeniu sie ze blank bedzie adekwatny do wertikala okoniowo sandaczowego - Friko nakierowal mnie na fakt, ze przeciez Pac Bay i Batson maja wspolne korzenie i ze nieprodukowany Batsonowski IC721 powinien miec odpowiednik w ofercie Pac. Poszukalem i faktycznie jest - T2C721, i pewnie pojawi sie w arsenale.
http://tackle24.de/i...?a=169&lang=eng
Dzieki Panowie, dzieki Pawle :)

#580 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 30 lipiec 2016 - 11:20

Poszukiwania doprowadzily mnie i wlasciciela przyszlej wedki do nabycia tego blanku:attachicon.gif20160723_074248-1.jpg
Po kilku dniach od zakupu i po utwierdzeniu sie ze blank bedzie adekwatny do wertikala okoniowo sandaczowego - Friko nakierowal mnie na fakt, ze przeciez Pac Bay i Batson maja wspolne korzenie i ze nieprodukowany Batsonowski IC721 powinien miec odpowiednik w ofercie Pac. Poszukalem i faktycznie jest - T2C721, i pewnie pojawi sie w arsenale.
http://tackle24.de/i...?a=169&lang=eng
Dzieki Panowie, dzieki Pawle :)

no to troszkę przy grubo jak na oksy :) nie chcę Cię martwić ale kij na tym blanku to mi ciska ponad 40g łącznie ;) tym akurat łowię najkrócej bo ledwo miesiąc ale moc ma pod konkretne sandały :) 







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blanki, blank, batson

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych