Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Rzeka Narew


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1612 odpowiedzi w tym temacie

#981 OFFLINE   tomex11

tomex11

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 188 postów

Napisano 09 maj 2020 - 18:53

A te trzydziestki co teraz tak pięknie biorą to pewnie te rybunie z worków z przed paru lat co się jeszcze uchwały... :) Z białą ryba nie jest wcale lepiej bo z tego co widziałem u paru osób tydzień temu i teraz to wyciągali ryby jak palec.. Ukleje chyba albo krasnopiory malutkie..

#982 OFFLINE   MietekK

MietekK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 228 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Mieczysław
  • Nazwisko:Kołowiecki

Napisano 09 maj 2020 - 19:21

W Serocku . Ale prywatnie od znajomego . Bo podobno w stanicy PZW łódki jeszcze na brzegu .


  • _Junak_ lubi to

#983 OFFLINE   rybarak

rybarak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 370 postów

Napisano 09 maj 2020 - 19:36

[quote name="tomex11" post="2755978" timestamp="1589046826"]

A te trzydziestki co teraz tak pięknie biorą to pewnie te rybunie z worków z przed paru lat co się jeszcze uchwały...

Jak już, to z zeszłego roku.

#984 OFFLINE   tomex11

tomex11

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 188 postów

Napisano 09 maj 2020 - 19:54

Rybarak aż tak szybko szczupły chyba nie rośnie, żeby z 3 cm do 30 cm w jeden rok urosnac..

#985 OFFLINE   tomex11

tomex11

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 188 postów

Napisano 09 maj 2020 - 20:00

Sprawdziłem i w jeziorach dwuletni szczupły ma około 30 cm, a w rzekach rosną wolniej..

#986 OFFLINE   gregox

gregox

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 53 postów

Napisano 09 maj 2020 - 20:22

Rybarak zna się na rzeczy. Tak jak napisał, to tak z pewnością jest.



#987 OFFLINE   Mysha

Mysha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 974 postów
  • LokalizacjaOstrołęka

Napisano 09 maj 2020 - 20:29

Szybki wypad wieczorem. Narew w Ostrołęce. 40 minut. 1 branie i pierwszy boleń w tym roku. Circa about 65 cm. Poobijany chudzielec. Na nową RH 10 cm.
  • skynet1 lubi to

#988 OFFLINE   tomex11

tomex11

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 188 postów

Napisano 09 maj 2020 - 20:38

Gregor szybko rośnie ale nie, aż tak. W rzece około 10 cm rocznie.. Bolki to i u mnie tulukly dziś i tydzień temu zlowilem przypadkowo jednego.

#989 OFFLINE   tomex11

tomex11

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 188 postów

Napisano 10 maj 2020 - 15:41

Jeszcze dziś się skusilem na łowienie od 11 do 16 i przez 5 h znowu nic... Jedyne co to ładna pogoda. Łącznie już cztery razy byłem i 24 godziny łowienia, a esoxa nie zobaczyłem.. I jak tam w Wierzbicy/Serocku? Może tam lepiej biorą... Bo po drugiej stronie od mostu w Wierzbicy jest dramat.

#990 OFFLINE   olo86

olo86

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 714 postów
  • Lokalizacjabrzegi mazowieckich rzek..
  • Imię:Olaf

Napisano 10 maj 2020 - 17:13

3h na odcinku Pogorzelec-Wierzbica. 6 ryb. Niestety, żadna nie przekroczyła 60 cm..
  • Byniek lubi to

#991 OFFLINE   MietekK

MietekK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 228 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Mieczysław
  • Nazwisko:Kołowiecki

Napisano 10 maj 2020 - 17:17

Panie na tym lodowisku nie ma ryb.

Właśnie spłynąłem po 12 godzinach na łodzi zero totalne zero. Łowiłem na grubo na cieniutko i nic się nie udało wyhaczyć Dobrze że pogoda dopisała.
  • SZD lubi to

#992 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6221 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 10 maj 2020 - 18:04

Ha to ja 13... godzin też na zero. Aktywność boleni trwała od 18:00 do 18:02. Jakieś małe klonki wyskakiwały, poza tym cisza.

#993 OFFLINE   vako

vako

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1399 postów
  • LokalizacjaLoża Szyderców
  • Imię:Mariusz

Napisano 10 maj 2020 - 22:36

Jeszcze dziś się skusilem na łowienie od 11 do 16 i przez 5 h znowu nic... Jedyne co to ładna pogoda. Łącznie już cztery razy byłem i 24 godziny łowienia, a esoxa nie zobaczyłem.. I jak tam w Wierzbicy/Serocku? Może tam lepiej biorą... Bo po drugiej stronie od mostu w Wierzbicy jest dramat.

https://www.facebook...&type=3


  • Byniek lubi to

#994 OFFLINE   Łomżyniak

Łomżyniak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 68 postów
  • LokalizacjaŁomża
  • Imię:Damian
  • Nazwisko:Narewski

Napisano 10 maj 2020 - 22:49

Nie wiem gdzie wy lowicie ale u mnie weekend całkiem udany . Kilka ładnych garbusów ,parę kleni i boleni w tym rodzynek około 75cm. Zdjęć nie wrzucam bo nie chce mi się ich zmniejszać
  • Byniek lubi to

#995 OFFLINE   tomex11

tomex11

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 188 postów

Napisano 11 maj 2020 - 09:33

gdzie to było dokładnie? Zegrze? bo u mnie nie ma możliwości łowienia na duże przynęty z dozbrojkami/kotwicami bo za płytko i za dużo zaczepów

 

ja łowie dokładnie na wysokości Gąsiorowa czyli od mostu w Wierzbicy jakieś 3 km  , 1 km od ośrodków Relax i Dipservice w stronę  Dierżenina, Pułtuska

 

coś tam jest w tej wodzie wiadomo, ale to pojedyńcze sztuki, w ogóle to mam wrażenie , ze nawet gdyby zarybili mega dużo to przy tej ilości sieci. wędkarzy maks 2 tygodnie i zostały by tylko niedobitki

 

tam skąd wypływam potrafi łowić dziennie i 20 osób w wekend w jednym miejscu po czym zmieniają miejscówkę i następni i tak praktycznie w każdym miejscu i każdy na pusto , a jestem ciekawy ilu wędkarzy przez wekend przewinie się dajmy na to na odcinku Zegrze-Pułtusk bo to chyba będzie w tysiącach , a raczej na pewno to przy założeniu , że były by ryby i by brały i każdy złowił by szczupaka dajmy na to 1 kg to parę ton ryb jest odłowione przez wekend, chociaż z drugiej strony skoro jest dużo wędkarzy to i dużo pieniędzy z opłat , więc powinni zarybiać, a z tym ciężko im idzie , coś czuję , ze oni ten filmik z 2019 z zarybianiem szczupakami to będą pokazywać przez 5 lat na stronie omzw i się tym chwalić z resztą już tak było kiedyś po przydusze na Bugu parę lat temu , że szczycili się parę lat filmikami z zarybień

 

pamiętam ogólnie różne okresy na Narwi tam u mnie od jakiś 30 lat i różnie bywało, ale zazwyczaj jeśli były to brały jak głupie w 3-4 h to padało po ponad 10 , fakt , że małe esoxy pistolety głównie no, ale były, a jak kiedyś pamiętam nie brały znaczy tez ich chyba nie było, a w jednym miejscu przy trzcinie co łowienie łowiłem tego samego trzydzieści cm i tak parę razy z rzędu bo on po prostu tam był, aż do momentu gdy ktoś inny go złowił tego dyżurnego i pewnie wziął hehe

 

jedyny plus to , że za jakieś dwa tygodnie będzie mniejsze natężenie wędkarzy bo spora część już ma dość


Użytkownik tomex11 edytował ten post 11 maj 2020 - 09:54


#996 OFFLINE   vako

vako

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1399 postów
  • LokalizacjaLoża Szyderców
  • Imię:Mariusz

Napisano 11 maj 2020 - 09:35

Po między Wierzbicą a Pogorzelcem. Namiaru GPS nie podam sorry.... choć kto zna wodę wie dokładnie gdzie to jest.


Użytkownik vako edytował ten post 11 maj 2020 - 09:36


#997 OFFLINE   MietekK

MietekK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 228 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Mieczysław
  • Nazwisko:Kołowiecki

Napisano 11 maj 2020 - 11:02

Pamiętam łowisko Serock. Wierzbica i wogóle piękną na całym odcinku Narew z lat 80 i 90 ty była po prostu bajka. J było tak jak w tym dowcipie.,, Panie są tu jakieś ryby? Tak do zbuja. A wody ile? Do kolan. To co więcej ryb jak wody. "😁😀👍🇵🇱.

#998 OFFLINE   gabbermaz

gabbermaz

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 11 maj 2020 - 11:27

Czy komuś z was przysłali już zezwolenie? Opłaciłem 6 maja rano, wysłałem na maila wszystkie dane + potwierdzenie i cisza do tej pory.



#999 OFFLINE   Rasstaman

Rasstaman

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 60 postów
  • LokalizacjaNarew
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:Rasstaman

Napisano 11 maj 2020 - 13:27

Ja opłacałem we wtorek, dziś przysłali 👍

#1000 OFFLINE   Mysha

Mysha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 974 postów
  • LokalizacjaOstrołęka

Napisano 11 maj 2020 - 13:59

Robert Jernaś się nie liczy. To nie człowiek, to wydra  :D .


  • malcz i vako lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych