Skocz do zawarto艣ci

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj si臋 lub Zarejestruj by otrzyma膰 pe艂en dost臋p do naszego forum.

Zdj臋cie

Rzeka Narew


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
1612 odpowiedzi w tym temacie

#981 OFFLINE   tomex11

tomex11

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 188 post贸w

Napisano 09 maj 2020 - 18:53

A te trzydziestki co teraz tak pi臋knie bior膮 to pewnie te rybunie z work贸w z przed paru lat co si臋 jeszcze uchwa艂y... :) Z bia艂膮 ryba nie jest wcale lepiej bo z tego co widzia艂em u paru os贸b tydzie艅 temu i teraz to wyci膮gali ryby jak palec.. Ukleje chyba albo krasnopiory malutkie..

#982 OFFLINE   MietekK

MietekK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 230 post贸w
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imi臋:Mieczys艂aw
  • Nazwisko:Ko艂owiecki

Napisano 09 maj 2020 - 19:21

W Serocku . Ale prywatnie od znajomego . Bo podobno w stanicy PZW 艂贸dki jeszcze na brzegu .


  • _Junak_ lubi to

#983 OFFLINE   rybarak

rybarak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 370 post贸w

Napisano 09 maj 2020 - 19:36

[quote name="tomex11" post="2755978" timestamp="1589046826"]

A te trzydziestki co teraz tak pi臋knie bior膮 to pewnie te rybunie z work贸w z przed paru lat co si臋 jeszcze uchwa艂y...

Jak ju偶, to z zesz艂ego roku.

#984 OFFLINE   tomex11

tomex11

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 188 post贸w

Napisano 09 maj 2020 - 19:54

Rybarak a偶 tak szybko szczup艂y chyba nie ro艣nie, 偶eby z 3 cm do 30 cm w jeden rok urosnac..

#985 OFFLINE   tomex11

tomex11

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 188 post贸w

Napisano 09 maj 2020 - 20:00

Sprawdzi艂em i w jeziorach dwuletni szczup艂y ma oko艂o 30 cm, a w rzekach rosn膮 wolniej..

#986 OFFLINE   gregox

gregox

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 53 post贸w

Napisano 09 maj 2020 - 20:22

Rybarak zna si臋 na rzeczy. Tak jak napisa艂, to tak z pewno艣ci膮 jest.



#987 OFFLINE   Mysha

Mysha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 977 post贸w
  • LokalizacjaOstro艂臋ka

Napisano 09 maj 2020 - 20:29

Szybki wypad wieczorem. Narew w Ostro艂臋ce. 40 minut. 1 branie i pierwszy bole艅 w tym roku. Circa about 65 cm. Poobijany chudzielec. Na now膮 RH 10 cm.
  • skynet1 lubi to

#988 OFFLINE   tomex11

tomex11

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 188 post贸w

Napisano 09 maj 2020 - 20:38

Gregor szybko ro艣nie ale nie, a偶 tak. W rzece oko艂o 10 cm rocznie.. Bolki to i u mnie tulukly dzi艣 i tydzie艅 temu zlowilem przypadkowo jednego.

#989 OFFLINE   tomex11

tomex11

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 188 post贸w

Napisano 10 maj 2020 - 15:41

Jeszcze dzi艣 si臋 skusilem na 艂owienie od 11 do 16 i przez 5 h znowu nic... Jedyne co to 艂adna pogoda. 艁膮cznie ju偶 cztery razy by艂em i 24 godziny 艂owienia, a esoxa nie zobaczy艂em.. I jak tam w Wierzbicy/Serocku? Mo偶e tam lepiej bior膮... Bo po drugiej stronie od mostu w Wierzbicy jest dramat.

#990 OFFLINE   olo86

olo86

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 714 post贸w
  • Lokalizacjabrzegi mazowieckich rzek..
  • Imi臋:Olaf

Napisano 10 maj 2020 - 17:13

3h na odcinku Pogorzelec-Wierzbica. 6 ryb. Niestety, 偶adna nie przekroczy艂a 60 cm..
  • Byniek lubi to

#991 OFFLINE   MietekK

MietekK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 230 post贸w
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imi臋:Mieczys艂aw
  • Nazwisko:Ko艂owiecki

Napisano 10 maj 2020 - 17:17

Panie na tym lodowisku nie ma ryb.

W艂a艣nie sp艂yn膮艂em po 12 godzinach na 艂odzi zero totalne zero. 艁owi艂em na grubo na cieniutko i nic si臋 nie uda艂o wyhaczy膰 Dobrze 偶e pogoda dopisa艂a.
  • SZD lubi to

#992 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6228 post贸w
  • LokalizacjaPu艂tusk
  • Imi臋:Piotr
  • Nazwisko:Pra偶mowski

Napisano 10 maj 2020 - 18:04

Ha to ja 13... godzin te偶 na zero. Aktywno艣膰 boleni trwa艂a od 18:00 do 18:02. Jakie艣 ma艂e klonki wyskakiwa艂y, poza tym cisza.

#993 OFFLINE   vako

vako

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1399 post贸w
  • LokalizacjaLo偶a Szyderc贸w
  • Imi臋:Mariusz

Napisano 10 maj 2020 - 22:36

Jeszcze dzi艣 si臋 skusilem na 艂owienie od 11 do 16 i przez 5 h znowu nic... Jedyne co to 艂adna pogoda. 艁膮cznie ju偶 cztery razy by艂em i 24 godziny 艂owienia, a esoxa nie zobaczy艂em.. I jak tam w Wierzbicy/Serocku? Mo偶e tam lepiej bior膮... Bo po drugiej stronie od mostu w Wierzbicy jest dramat.

https://www.facebook...&type=3


  • Byniek lubi to

#994 OFFLINE   艁om偶yniak

艁om偶yniak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 68 post贸w
  • Lokalizacja艁om偶a
  • Imi臋:Damian
  • Nazwisko:Narewski

Napisano 10 maj 2020 - 22:49

Nie wiem gdzie wy lowicie ale u mnie weekend ca艂kiem udany . Kilka 艂adnych garbus贸w ,par臋 kleni i boleni w tym rodzynek oko艂o 75cm. Zdj臋膰 nie wrzucam bo nie chce mi si臋 ich zmniejsza膰
  • Byniek lubi to

#995 OFFLINE   tomex11

tomex11

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 188 post贸w

Napisano 11 maj 2020 - 09:33

gdzie to by艂o dok艂adnie? Zegrze? bo u mnie nie ma mo偶liwo艣ci 艂owienia na du偶e przyn臋ty z dozbrojkami/kotwicami bo za p艂ytko i za du偶o zaczep贸w

 

ja 艂owie dok艂adnie na wysoko艣ci G膮siorowa czyli od mostu w Wierzbicy jakie艣 3 km  , 1 km od o艣rodk贸w Relax i Dipservice w stron臋  Dier偶enina, Pu艂tuska

 

co艣 tam jest w tej wodzie wiadomo, ale to pojedy艅cze sztuki, w og贸le to mam wra偶enie , ze nawet gdyby zarybili mega du偶o to przy tej ilo艣ci sieci. w臋dkarzy maks 2 tygodnie i zosta艂y by tylko niedobitki

 

tam sk膮d wyp艂ywam potrafi 艂owi膰 dziennie i 20 os贸b w wekend w jednym miejscu po czym zmieniaj膮 miejsc贸wk臋 i nast臋pni i tak praktycznie w ka偶dym miejscu i ka偶dy na pusto , a jestem ciekawy ilu w臋dkarzy przez wekend przewinie si臋 dajmy na to na odcinku Zegrze-Pu艂tusk bo to chyba b臋dzie w tysi膮cach , a raczej na pewno to przy za艂o偶eniu , 偶e by艂y by ryby i by bra艂y i ka偶dy z艂owi艂 by szczupaka dajmy na to 1 kg to par臋 ton ryb jest od艂owione przez wekend, chocia偶 z drugiej strony skoro jest du偶o w臋dkarzy to i du偶o pieni臋dzy z op艂at , wi臋c powinni zarybia膰, a z tym ci臋偶ko im idzie , co艣 czuj臋 , ze oni ten filmik z 2019 z zarybianiem szczupakami to b臋d膮 pokazywa膰 przez 5 lat na stronie omzw i si臋 tym chwali膰 z reszt膮 ju偶 tak by艂o kiedy艣 po przydusze na Bugu par臋 lat temu , 偶e szczycili si臋 par臋 lat filmikami z zarybie艅

 

pami臋tam og贸lnie r贸偶ne okresy na Narwi tam u mnie od jaki艣 30 lat i r贸偶nie bywa艂o, ale zazwyczaj je艣li by艂y to bra艂y jak g艂upie w 3-4 h to pada艂o po ponad 10 , fakt , 偶e ma艂e esoxy pistolety g艂贸wnie no, ale by艂y, a jak kiedy艣 pami臋tam nie bra艂y znaczy tez ich chyba nie by艂o, a w jednym miejscu przy trzcinie co 艂owienie 艂owi艂em tego samego trzydzie艣ci cm i tak par臋 razy z rz臋du bo on po prostu tam by艂, a偶 do momentu gdy kto艣 inny go z艂owi艂 tego dy偶urnego i pewnie wzi膮艂 hehe

 

jedyny plus to , 偶e za jakie艣 dwa tygodnie b臋dzie mniejsze nat臋偶enie w臋dkarzy bo spora cz臋艣膰 ju偶 ma do艣膰


U偶ytkownik tomex11 edytowa艂 ten post 11 maj 2020 - 09:54


#996 OFFLINE   vako

vako

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1399 post贸w
  • LokalizacjaLo偶a Szyderc贸w
  • Imi臋:Mariusz

Napisano 11 maj 2020 - 09:35

Po mi臋dzy Wierzbic膮 a Pogorzelcem. Namiaru GPS nie podam sorry.... cho膰 kto zna wod臋 wie dok艂adnie gdzie to jest.


U偶ytkownik vako edytowa艂 ten post 11 maj 2020 - 09:36


#997 OFFLINE   MietekK

MietekK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 230 post贸w
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imi臋:Mieczys艂aw
  • Nazwisko:Ko艂owiecki

Napisano 11 maj 2020 - 11:02

Pami臋tam 艂owisko Serock. Wierzbica i wog贸le pi臋kn膮 na ca艂ym odcinku Narew z lat 80 i 90 ty by艂a po prostu bajka. J by艂o tak jak w tym dowcipie.,, Panie s膮 tu jakie艣 ryby? Tak do zbuja. A wody ile? Do kolan. To co wi臋cej ryb jak wody. "馃榿馃榾馃憤馃嚨馃嚤.

#998 OFFLINE   gabbermaz

gabbermaz

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 post贸w

Napisano 11 maj 2020 - 11:27

Czy komu艣 z was przys艂ali ju偶 zezwolenie? Op艂aci艂em 6 maja rano, wys艂a艂em na maila wszystkie dane + potwierdzenie i cisza do tej pory.



#999 OFFLINE   Rasstaman

Rasstaman

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 60 post贸w
  • LokalizacjaNarew
  • Imi臋:Krzysztof
  • Nazwisko:Rasstaman

Napisano 11 maj 2020 - 13:27

Ja op艂aca艂em we wtorek, dzi艣 przys艂ali 馃憤

#1000 OFFLINE   Mysha

Mysha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 977 post贸w
  • LokalizacjaOstro艂臋ka

Napisano 11 maj 2020 - 13:59

Robert Jerna艣 si臋 nie liczy. To nie cz艂owiek, to wydra  :D .


  • malcz i vako lubi膮 to