Skocz do zawarto艣ci

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj si臋 lub Zarejestruj by otrzyma膰 pe艂en dost臋p do naszego forum.

Zdj臋cie

Bolenie 2009


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
1616 odpowiedzi w tym temacie

#561 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 post贸w
  • LokalizacjaBolenie nad Wis艂膮

Napisano 26 czerwiec 2009 - 13:09

To 偶e na przyborze ryba szalej膮 to wiem, w tamtym sezonie trafi艂em na taki moment i by艂o bardzo mi艂o :D

Niestety teraz praca nie pozwoli艂a, ale jak woda opadnie to napewno co艣 si臋 w wodzie znajdzie :D

#562 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5856 post贸w
  • Imi臋:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 26 czerwiec 2009 - 14:01



Proponuj臋 przej艣膰 ju偶 do meritum w膮tku i pokaza膰 jakie艣 zdj臋cia z ostatnio z艂owionymi boleniami :D
Na Wi艣le pi臋knie bra艂y bolenie przed podniesieniem si臋 wody. A gdzie s膮 zdj臋cia? Czy偶by nikt nie po艂owi艂?

[/quote]

Kto艣 co艣 tam po艂owi艂 :D .

#563 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3773 post贸w
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambu艂

Napisano 26 czerwiec 2009 - 14:21

Faktycznie lepiej przej艣膰 do g艂贸wnego w膮tku bo ten przyd艂ugi wyw贸d na temat zagranicznych 艂owisk tez o dup臋 rozbi膰 :D Gdyby by艂 prawdziwy to by nikt tam nie je藕dzi艂. W臋dkarze podr贸偶uj膮 bo tu ju偶 najwi臋ksza wiedza przestaje pomaga膰. Z pustego Salomon ... W dobrym 艂owisku nawet bez znajomo艣ci wody i zwyczaj贸w ryb z艂owisz wi臋cej ni偶 u nas ale du偶o mniej ni偶 miejscowi co znaj膮 wod臋. Kiedy艣 Ro偶n贸w by艂 jak Sirava a oto by si臋 pi臋knie r贸偶ni艂 zadbali miejscowi „boleniarze”. A co do przybor贸w to te偶 r贸偶ne bywa. Czasem s膮 w nocy a czasem zanim woda przybierze to ju偶 p艂ynie b艂oto. Brak ryb na forum nie koniecznie musi znaczy膰, 偶e u偶ytkownicy to cienkie bolki. Mo偶e najzwyczajniej nie by艂o czasu?

#564 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 post贸w
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 czerwiec 2009 - 17:04

A ja tak w razie co apeluje, zeby watek nie przerodzil sie w...diadli wiedza co.
No bo trzeba bedzie ciac. B)


#565 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3773 post贸w
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambu艂

Napisano 26 czerwiec 2009 - 20:29

Gumo nie przesadzaj z t膮 poprawno艣ci膮 w膮tkow膮. Jak wida膰 na pewne tematy warto rozmawia膰. Ja zauwa偶y艂em to ju偶 dawno i pisa艂em o tym nie raz, 偶e dla m艂odych w臋dkarzy ten obraz n臋dzy i rozpaczy w naszych wodach to norma bo oni nigdy nie widzieli nic innego. Zapor贸wka u s膮siad贸w pe艂na ryb to jak nic musi by膰 艂owisko komercyjne :D To trzeba prostowa膰 bo to skolioza psychiczna. Potem tacy ludzie zostaj膮 decydentami i gadaj膮 co艣 o progach wodnych na Wi艣le aby pan Franiu wozi艂 turyst贸w z Krakowa do Gda艅ska.

#566 OFFLINE   szewer

szewer

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 472 post贸w

Napisano 01 lipiec 2009 - 20:44

Jako艣膰 taka sobie bo z telefonu i szybko

Za艂膮czone pliki



#567 OFFLINE   Grzecho

Grzecho

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 457 post贸w
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 lipiec 2009 - 20:57

Gratulacje.
Solidna rapa :mellow:

pzdr
Grzecho

#568 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 post贸w
  • LokalizacjaNadbu偶a艅skie tereny.
  • Imi臋:Marcin

Napisano 02 lipiec 2009 - 12:45

Kolejny artyku艂 napisany przez @rognis_oko pt : Czas na rap臋 (II) http://przewodnicywedkarscy.pl/?p=2416

Ps.
Uwielbiam czyta膰 tego typu artyku艂y,zach臋cam r贸wnie偶 do przeczytania :D.

#569 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3773 post贸w
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambu艂

Napisano 02 lipiec 2009 - 16:04

Kolejne zawody na 偶ywej rybie”, og贸lnopolskie, na „lepszym” zachodzie Polski. I to samozadowolenie „Perfekcyjna i profesjonalnie zorganizowana impreza, serdeczna atmosfera, wspaniali ludzie i kontakt z przyrod膮, czyli najlepsza strona w臋dkarskiej pasji. :lol:
Spotkajmy si臋 w jeszcze wi臋kszym gronie w przysz艂ym roku!” mo偶e uda si臋 zaj... wi臋cej ryb. :angry:
http://www.rybobranie.pl/wiadomosci/2537/1/_8222drapieznik_w arty_20098221__relacja_z_imprezy_i_konkurs


#570 OFFLINE   PiotrK

PiotrK

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 46 post贸w
  • LokalizacjaInowroc艂aw

Napisano 02 lipiec 2009 - 16:18

mhhh.... i te foty z trupami :angry:

#571 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 post贸w
  • LokalizacjaBolenie nad Wis艂膮

Napisano 02 lipiec 2009 - 18:05

I jak panowie u was bolki??? Ja dzi艣 widzia艂em pare atak贸w, wi臋c jutro czas wyuszy膰 i si臋 nieco zrelaksowa膰 :D

#572 OFFLINE   Grzecho

Grzecho

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 457 post贸w
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 02 lipiec 2009 - 18:19

Kolejne zawody na 偶ywej rybie”, og贸lnopolskie, na „lepszym” zachodzie Polski. I to samozadowolenie „Perfekcyjna i profesjonalnie zorganizowana impreza, serdeczna atmosfera, wspaniali ludzie i kontakt z przyrod膮, czyli najlepsza strona w臋dkarskiej pasji. :lol:
Spotkajmy si臋 w jeszcze wi臋kszym gronie w przysz艂ym roku!” mo偶e uda si臋 zaj... wi臋cej ryb. :angry:


Klasycznie wrzucili troch臋 padliny na oficjalny portal uznawany przez PZW.
Wspania艂a promocja naszego hobby.
Czyli na tym mia艂o polega膰 wdra偶anie has艂a nic o nas bez nas
:wacko: :angry:

pzdr
Grzecho

#573 OFFLINE   Tomek_N

Tomek_N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1229 post贸w
  • LokalizacjaFrankfurt nad Menem

Napisano 02 lipiec 2009 - 18:26

Witam serdecznie,

probuje lowic bolenie na Menie w Niemczech. Ta rzeka to najzwykljezsy kanal - czyli malo struktury, jednak dosyc szeroka rzeka.
Chcialem sie dowiedziec jak duzo daja w polowie boleni wodery, tym bardziej ze nie wolno lowic na Menie z lodki a duza ilosc miejscowek nie jest dostepna z brzegu.

Pozdrawiam
Tomek

#574 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 post贸w
  • LokalizacjaBolenie nad Wis艂膮

Napisano 02 lipiec 2009 - 18:30

Tomek to zale偶y ile b臋dziesz m贸g艂 w nich przej艣膰 :D Bo jak tylko metr od brzegu i wpadasz po pachy to raczej bezsensowny pomys艂. Ale je艣li jest odcinek gdzie mo偶na przej艣膰 spory kawa艂ek to napewno b臋d膮 pomocne by dosta膰 si臋 do upragnionego miejsca :D Oczywi艣cie odpowiednie podej艣cie ryb na nowym 艂owisku te偶 bedzie wyzwaniem by ich szybko nie sp艂oszy膰 z wyznaczonego miejsca. Ale lepsze ni偶 wodery by艂by spodniobuty tak mi si臋 przynajmniej wydaje.

#575 OFFLINE   Tomek_N

Tomek_N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1229 post贸w
  • LokalizacjaFrankfurt nad Menem

Napisano 02 lipiec 2009 - 19:13

Ciezko mi ocenic sytuacje. Zalezy to od miejsca - w samym centrum nie ma co z spodniobutami/woderami startowac bo bedzie wlasnie tak jak mowisz.

#576 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5856 post贸w
  • Imi臋:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 02 lipiec 2009 - 19:48

Redzi ma racj臋. Lepsze od woder贸w s膮 butospodnie, ale jak nie masz do艣wiadczenia w brodzeniu musisz uwa偶a膰 bo mo偶na straci膰 偶ycie. W przypadku dzikiej rzeki jak Wis艂a do艣wiadczony w臋dkarz kt贸ry umie czyta膰 wod臋 jest w stanie oceni膰 gdzie jest g艂臋boko, gdzie p艂ytko. W przypadku kana艂u kt贸ry ma r贸wne dno i nurt mo偶e to okaza膰 si臋 trudne tym bardziej 偶e w kana艂ach jest przewa偶nie sta艂a g艂臋boko艣膰 i woda ju偶 przy brzegu nie nadaje si臋 do brodzenia. Mi czasami udawa艂o si臋 na Wi艣le doj艣膰 z brzegu do przykos, ale to spore ryzyko i trzeba wiedzie膰 jak to robi膰. Pomocny okazuje si臋 kij kt贸rym mo偶na s膮dowa膰 dno.
pozdrawiam
W

#577 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9550 post贸w
  • LokalizacjaDolny 艢l膮sk
  • Imi臋:Waldek

Napisano 02 lipiec 2009 - 20:11

Ten troszk臋 ju偶 zaleg艂y, czerwcowy. Ale za to pierwszy, z艂owiony na cykad臋. Przyn臋ta produkcji @Smaczka, zapodana wed艂ug wskaz贸wek @kuzyna.
Cholera na pocz膮tku my艣la艂em, 偶e sumka podhaczy艂em a tutaj tylko takie cu艣
.

Za艂膮czone pliki



#578 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 post贸w
  • LokalizacjaNadbu偶a艅skie tereny.
  • Imi臋:Marcin

Napisano 02 lipiec 2009 - 20:17

W艂a艣nie w tym w膮tku chodzi o takie cu艣 :lol: .Gratulacje :D.

Mnie dzi艣 jeden go艣膰 wkurzy艂 nad wod膮,nr. warszawskie :wacko:.



#579 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2078 post贸w
  • LokalizacjaHanau
  • Imi臋:Kamil

Napisano 02 lipiec 2009 - 20:42

Dzis od Tomka doszly do mnie gumki RH 8 i 10. Z ciekawoscia skoczylem na sluze by troche poczesac wode. Dwa ataki po zasiegiem rzutu.Tak jak tomek napisal rzeka MAIN to jeden wielki kanal i wogole takiemu amatorowi jak mi ciezko zlokalizowac ryby.Na przyborze mialem miejsce gdzie bily nawet w najwiekszym sloncu a teraz nic. Wybralem 3 miejscowki co byscie mogli polecic abym poswiecil szczegolna uwage? Jaz(sluza) z ktorego nawet moge lapac, Laczenia starorzecza i glownego koryta, lacha za filarem mostu. Brak mi slow juz bo na przyborze bolek byl latwiejszy jak lapanie plotek a teraz jakby nagle zniknal.sporadyczne ataki i to strasznie niemrawe.Prosze o pomoc.
zdr

#580 OFFLINE   Traq

Traq

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 351 post贸w
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imi臋:Bartosz

Napisano 02 lipiec 2009 - 20:49

@Biosteron,
A jak tam u Ciebie bolki na podnieisonym Bugu? Ruszaj膮 si臋? Chocia偶 dla mnie to teoretyczne pytanie, w ten weekend nad Bug nie wpadn臋...

Wybieram si臋 za do Wroc艂awia na 艣lub kolegi. Zastanawiam si臋, czy przed艂u偶y膰 sobie weekend o jeden dzie艅 w poniedzia艂ek, tak 偶eby w niedziel臋 wieczorem spokojnie po艂膮czy膰 leczenie kaca z machaniem na Odrze za boleniami. Ostatnio we Wroc艂awiu mia艂em nawet efekty, i to w samym centrum, kt贸re zawsze wcze艣niej ze spiningiem zupenie omija艂em. Ale czy przy obecnej powodzi ma to w og贸le sens? Na imgw.pl podaj膮 偶e wsz臋dzie w okolicy przekroczony jest stan alarmowy. Zastanawiam si臋 co robi膰, bo szkoda mi troch臋 tego dnia urlopu. Mo偶e kto艣 co艣 poradzi?




U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 2

0 u偶ytkownik贸w, 2 go艣ci, 0 anonimowych