Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Spodniobuty / spiochy - neoprenowe czy oddychajÄ…ce?

śpiochy wodery

  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
126 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5808 postów
  • ImiÄ™:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 02 kwiecień 2011 - 20:01

WziÄ…Å‚em trochÄ™ za duÅźe, wiÄ™c powinno być ok, jutro idÄ™ wyprÃÅ‚bować :D

#62 OFFLINE   magnum666

magnum666

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 116 postów

Napisano 24 kwiecień 2011 - 18:56

[quote]
A myślałeś o czymś z Taimienia?

http://www.taimen.com/mt/product_info.php?cPath=316_77&p roducts_id=5380

Cena z butami całkiem zachęcająca.

Opinie - chyba całkiem dobre - zajrzyj na multi.pl...

http://www.multiplik...hp?topic=3781.0
[/quote]


Niestety, nie jest tak rÃÅ‚Åźowo...Mam Taimienie od kwietnia 2010. WytrzymaÅ‚y bez przeciekÃÅ‚w...jedno 2 godz. Å‚owienie. DaÅ‚o siÄ™ w nich Å‚owić jeszcze kilka m-cy (miaÅ‚em mokre tylko stopy), potem braÅ‚y wodÄ™ do kolan...ReklamowaÅ‚em je, niby naprawili i dalej to samo...Nie opÅ‚aca mi odsyÅ‚ać i9ch kolejny raz. Buty teÅź sÄ… do kitu, pordzewiaÅ‚y zaczepy sznurÃÅ‚wek i tnÄ… je na potÄ™gÄ™...Jedne sznurÃÅ‚wki wytrzymywaÅ‚y mi max. 2 tyg. Ale jak siÄ™ okazaÅ‚o, to nie podlega gwarancji...

Kupiłem teraz gacie Redingtona i buty Cabelasa bez metalowych części. Po pierwszym łowieniu w nowym komplecie powiem tylko jedno, byłem głupi, ze kupiłem Taimenie...
[/quote]


Jaki masz model Redingtona i jak siÄ™ sprawdzajÄ…?
Pytam bo kupiÅ‚em CPX, ale nie mam do nich butÃÅ‚w, wiÄ™c jeszcze ich nie przetestowaÅ‚em.

#63 OFFLINE   MaarianG

MaarianG

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 58 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 kwiecień 2011 - 23:34

Wujek i jak Ci sie sprawdziły te z decatlona?

#64 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5808 postów
  • ImiÄ™:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 25 kwiecień 2011 - 06:39

ByÅ‚em kilka razy i na razie jestem zadowolony, duÅźo wygodniejsze od neoprenÃÅ‚w,szczegÃÅ‚lnie jak ktoÅ› duÅźo chodzi po brzegu.
wujek

#65 OFFLINE   Krisu23

Krisu23

    Zniewalam okazy

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2620 postów
  • LokalizacjaPensjonat pod pstrÄ…giem

Napisano 30 czerwiec 2011 - 09:55

No i odgrzebujÄ™ bo przyszÅ‚a kolej na mnie. PrzeczytaÅ‚em rzetelnie caÅ‚y wÄ…tek. Moje wnioski: Åšpiochy plus buty do brodzenia bez metalowych elementÃÅ‚w przy sznÃÅ‚rÃÅ‚wkach podbite gumÄ… i z kolcami-czyli mogÄ… być bhp na blachowkrÄ™tach. Tylko pytanie jakie?
Powiedzmy, Åźe mam do wydania 1000zÅ‚. MaÅ‚o albo duÅźo bo zaleÅźy na co. DostÄ™pne miejsca kupna(tak w zasiegu szybkiego wypadu i przymierzania): Vision, Decathlon, krakowska GÅ‚owatka(firmy Taimen, Simms i chyba Scierra), Ewentualnie Bielski Fishing Mart gdzie majÄ… Greys. Mycie ciuchÃÅ‚w to u mnie Åźaden problem. BÄ™dÄ… uÅźytkowane Å›rednio ciÄ™Åźko. A jest tego tyle, Åźe ratuuunku pomocy.
A najbardziej to mnie interesuje ile razy Wujek byÅ‚ juÅź w tych z decathlonu nad WisÅ‚Ä… i czy nie cieknÄ…. Bo cena super atrakcyjna.
Oraz czy lepiej kupić droÅźsze Å›piochy i buty BHP za stÃÅ‚wkÄ™, czy zainwestować w obuwie dedykowane do Å›piochÃÅ‚w.

#66 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3488 postów

Napisano 30 czerwiec 2011 - 10:22

No i odgrzebujÄ™ bo przyszÅ‚a kolej na mnie. PrzeczytaÅ‚em rzetelnie caÅ‚y wÄ…tek. Moje wnioski: Åšpiochy plus buty do brodzenia bez metalowych elementÃÅ‚w przy sznÃÅ‚rÃÅ‚wkach podbite gumÄ… i z kolcami-czyli mogÄ… być bhp na blachowkrÄ™tach. Tylko pytanie jakie?
Powiedzmy, Åźe mam do wydania 1000zÅ‚. MaÅ‚o albo duÅźo bo zaleÅźy na co. DostÄ™pne miejsca kupna(tak w zasiegu szybkiego wypadu i przymierzania): Vision, Decathlon, krakowska GÅ‚owatka(firmy Taimen, Simms i chyba Scierra), Ewentualnie Bielski Fishing Mart gdzie majÄ… Greys. Mycie ciuchÃÅ‚w to u mnie Åźaden problem. BÄ™dÄ… uÅźytkowane Å›rednio ciÄ™Åźko. A jest tego tyle, Åźe ratuuunku pomocy.
A najbardziej to mnie interesuje ile razy Wujek byÅ‚ juÅź w tych z decathlonu nad WisÅ‚Ä… i czy nie cieknÄ…. Bo cena super atrakcyjna.
Oraz czy lepiej kupić droÅźsze Å›piochy i buty BHP za stÃÅ‚wkÄ™, czy zainwestować w obuwie dedykowane do Å›piochÃÅ‚w.


Krisu, ja mam te decathlonowe juÅź ponad sezon i przeszÅ‚y ostry test. Nie tylko w nadwiÅ›laÅ„skich krzaczorach, ale takÅźe przetrwaÅ‚y dwa dwutygodniowe wyjazdy do Rosji i Mongolii. SÄ… w tej chwili mocno poobcierane o kamienie, ale takÅźe jedna nogawka o drugÄ… w okolicach Å‚ydek.
Miałem jeden przeciek niedawno, ale został usunięty zestawem naprawczym i od tamtej pory dały radę w Słowenii i kilka razy nad Wisłą.
Jak na tę cenę jest nieźle :D
Widać natomiast, Åźe juÅź siÄ™ 'koÅ„czÄ…'.
Dlatego kupiłem nowe - Solvkroken.
WyglÄ…dajÄ… na solidniej wykonane, ale za to krÃÅ‚j majÄ… kiepski (dziwne wciÄ™cia pod pachami oraz szerokość jak na jakiegoÅ› dinozaura).

JeÅ›li chodzi o obuwie, to nad WisÅ‚Ä™ mam BPH, poniewaÅź jest tam straszny syf, a ja Å‚owiÄ…c w tej rzece pokonujÄ™ maÅ‚e dystanse.
Za to na pstrÄ…gowe rzeki mam lekkie buty Guideline - moÅźe niezbyt trwaÅ‚e, ale za to wyjÄ…tkowo wygodne.


#67 OFFLINE   Krisu23

Krisu23

    Zniewalam okazy

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2620 postów
  • LokalizacjaPensjonat pod pstrÄ…giem

Napisano 30 czerwiec 2011 - 10:27

Tak wiÄ™c kolejna dobra opinia o Silvkrokenach, ktÃÅ‚re sÄ… do przymierzenia w Bielskim FMie. Czekam dalej :D

#68 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 30 czerwiec 2011 - 10:32

z solvem mozesz nie trafic czesc zachwala czesc odsyla po pierwszej akcji :D simmsy freestone dobijam juz 3 sezon pare razy klejone (dwie nogawki oraz w kroku bo zajechalem je jeansami) systemem naprawczym bola do osadzania szyb w samochodach :D

#69 OFFLINE   Krisu23

Krisu23

    Zniewalam okazy

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2620 postów
  • LokalizacjaPensjonat pod pstrÄ…giem

Napisano 30 czerwiec 2011 - 10:52

A w GÅ‚owatce freestony i to z butami mieszczÄ… siÄ™ w moim budÅźecie :unsure:

#70 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 30 czerwiec 2011 - 11:06

ebay panie :D

#71 OFFLINE   Krisu23

Krisu23

    Zniewalam okazy

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2620 postów
  • LokalizacjaPensjonat pod pstrÄ…giem

Napisano 30 czerwiec 2011 - 11:30

MoÅźe i tak ale wczeÅ›niej Å›ciema i przymiarki w jakimÅ› sklepie. Mam tak nieforemne body, Åźe nie kupujÄ™ ciuchÃÅ‚w wysyÅ‚kÄ… bez wczeÅ›niejszego przymierzania. WyleczyÅ‚em siÄ™ dawno temu.

#72 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 30 czerwiec 2011 - 11:34

dobry patent :D jedno wazne lepiej za duze niz za male :D

#73 OFFLINE   Krisu23

Krisu23

    Zniewalam okazy

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2620 postów
  • LokalizacjaPensjonat pod pstrÄ…giem

Napisano 30 czerwiec 2011 - 12:41

Z Ebaya nie korzystaÅ‚em od kiedy dolar byÅ‚ po dwa zÅ‚ote i Å›ciÄ…gaÅ‚em elektronikÄ™ z zagramanicy. MyÅ›laÅ‚em, Åźe to niemoÅźliwe, Åźeby pamietać loginy i hasÅ‚a ale poszÅ‚o do strzaÅ‚a. Nawet na Pay Palu mam 10 dolcÃÅ‚w :D Tylko nie pamiÄ™tam czy da siÄ™ przelać zÅ‚otÃÅ‚wki z polskiego konta na Pay Pal. No i chyba w grÄ™ wchodzi UK bo ze stanÃÅ‚w droga wysyÅ‚ka i cÅ‚o mogÄ… przywalić. A jak jest z cÅ‚em od angoli to w sumie teÅź nie wiem, bo nigdy nic tam nie kupowaÅ‚em.

#74 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 30 czerwiec 2011 - 12:47

da sie przelac zlotowki na pay pal nawet z pko :D u mnie dziala z uk bylo by szybko i bezbolesnie :D

#75 OFFLINE   Krisu23

Krisu23

    Zniewalam okazy

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2620 postów
  • LokalizacjaPensjonat pod pstrÄ…giem

Napisano 30 czerwiec 2011 - 13:28

I tak to chyba wÅ‚aÅ›nie panie Szpiegulski zrobiÄ™. DziÄ™ki, Åźe mnie zdopingowaÅ‚eÅ›, zeby mÃÅ‚zgownicÄ… ruszyć.

#76 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • ImiÄ™:RafaÅ‚
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 28 lipiec 2011 - 12:57

spoko krisu - freestonami to pol szczecina przyodziana... :D jedni lowia wiecej inni mniej... ale za te pieniÄ…dze wiele zlego o nich powiedziec nie mozna... :D

#77 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • ImiÄ™:Józek

Napisano 28 lipiec 2011 - 13:53

Dla Krisa takie po samÄ… szyjÄ™ to przynajmniej siÄ™ nie zamoczy w Dunajcu :lol: .

#78 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • ImiÄ™:RafaÅ‚
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 29 lipiec 2011 - 14:10

Dla Krisa takie po samÄ… szyjÄ™ to przynajmniej siÄ™ nie zamoczy w Dunajcu :lol: .



no to nic tylko OP-1 :mellow:

#79 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • ImiÄ™:Józek

Napisano 29 lipiec 2011 - 17:57

OP-1 + maseczka p.gaz i byłby komplet :mellow: .

#80 OFFLINE   PaweÅ‚ J

Paweł J

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1818 postów
  • LokalizacjaPiÅ‚a
  • ImiÄ™:PaweÅ‚

Napisano 13 sierpień 2011 - 23:33

Taka ciekawostka http://www.youtube.com/watch?v=2m0_naq0-qc&feature=relat .Pozdrawiam Paweł.





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: śpiochy, wodery