Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kulturystyka, fitness, sporty siłowe i sylwetkowe...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
838 odpowiedzi w tym temacie

#481 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1589 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 04 styczeń 2019 - 23:33

 

Rozsądne i racjonalne nawyki żywieniowe plus dwa szejki białkowe dziennie

Jeśli w 100 % racjonalnie i rozsądnie jemy to te dwa szejki to o dwa szejki za dużo .

Oczywiście zgadzam się - odżywka białkowa to królowa supli .


Użytkownik Szymon82 edytował ten post 04 styczeń 2019 - 23:36


#482 OFFLINE   wojciiech

wojciiech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1619 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski / Toruń

Napisano 05 styczeń 2019 - 00:03

Sławek, nie wiem jak daleko cofnąłeś się w tym wątku, ale to co mi chłopaki polecali i dało super efekty, to oprócz ćwiczeń oddzielenie w posiłkach węglowodanów od bialek i tłuszczy.
Ogólnie sporo posiłków bialkowo-tłuszczowych, i np jeden dziennie bazujący na weglowodanach.
Tyjemy przez łączenie węgli z tluszczami.
Odstaw chleb, napoje słodzone.
Na obiad kotlet z surówką, a ziemniaki czy ryż za jakis czas. Nie razem.
Choć raczej Andrzeja trzeba słuchać bo super efekty osiągnął, chlopaki Patu i Pingvinas również, kiedyś o tym napisali w tym watku i na prawdę mają ogromną wiedzę, a co ważne - również doświadczenie.


Nie no, jaki kotlet. Jak dla mnie typowa polska kuchnia to zabójstwo dla bycia w formie i prób rekompozycji sylwetki.

Wołowina, kurczak, olej kokosowy. Proste węgle. Dużo warzyw, maksymalne odstawienie cukru.

Mozolna dekompozycja w trakcie, od 1 stycznia wrzuciłem kreatynę, jestem ciekaw efektów.

Kumpel mnie namawia na dietę ketogeniczna, ale jak kocham tłuszcz i mięso, to po tygodniu keto mam tego szczerze dosyć.

#483 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 05 styczeń 2019 - 00:39

W ketoze wchodzisz 4-6tyg. To katorga bez wegli. Później organizm wchodzi na w ten stan i ponoć jest cudownie...nie wchodziłem, kolega jest od dłuższego czasu, chwali a ja jego redu. Zeby była jasność -posiada miernik ciał ketonowych i kontroluje stan ketozy

Użytkownik patu edytował ten post 05 styczeń 2019 - 00:45

  • wojciiech lubi to

#484 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15615 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 styczeń 2019 - 09:33

Odstaw chleb, napoje słodzone.
Na obiad kotlet z surówką, a ziemniaki czy ryż za jakis czas. Nie razem.
Choć raczej Andrzeja trzeba słuchać bo super efekty osiągnął, chlopaki Patu i Pingvinas również, kiedyś o tym napisali w tym watku i na prawdę mają ogromną wiedzę, a co ważne - również doświadczenie.

Efekty może są ale rzeźby mało. Ale chyba poprzestanę na utrzymaniu tego to jest bo takie właśnie było założenie. Pozbycie się tłuszczu i zbicie wagi tak aby po schodach, na rowerze i w życiu codziennym nie obciążać nadmiernie stawów i kręgosłupa w moim wieku.

 

Efekt uboczny to to że strasznie żylasty się zrobiłem , czy te szerokie widoczne głównie na rękach żyły mogą mieć jakieś ujemne następstwa ?   

Są ich pewne plusy, większości panienek się podobają  ;)  :ph34r:



#485 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4589 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 05 styczeń 2019 - 10:11

Nie no, jaki kotlet. Jak dla mnie typowa polska kuchnia to zabójstwo dla bycia w formie i prób rekompozycji sylwetki.

Wołowina, kurczak, olej kokosowy. Proste węgle. Dużo warzyw, maksymalne odstawienie cukru.

 

Jam amator totalny zarówno w kwestii sportów siłowych jak i jedzenia ... Ale wolę polskiego schabowego z pewnego miejsca niekoniecznie usmażonego, aniżeli kurczaka ze sklepu przygotowanego na parze ... No chyba, że piszemy o kurczaku również z pewnego miejsca czyli lekko wychudzonej kurzynie, która w lecie niemal żyje z tego co sama upoluje z małymi dodatkami .... Co do oleju kokosowego to tyle samo zwolenników co przeciwników ... Co do warzyw i owoców oraz cukrów i innych tego typu "odżywek" pełna zgoda. I panowie piszemy tu o poprawie sylwetki i kondycji (chyba), a nie o zbudowaniu w pół roku sylwetki Szwarca czy Pudziana ..., bo to robota na lata ... Bez "wpomagaczy" rzecz jasna.



#486 OFFLINE   Sławek.Sobolewski

Sławek.Sobolewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2336 postów
  • LokalizacjaWarmia&Mazury, kraina 3000 jezior w dorzeczu Wisły i rzek pobrzeża Bałtyku

Napisano 05 styczeń 2019 - 10:17

EAA ezogenne jak najbardziej są dostępne, właśnie taki kompleks kupiłem, z osocza krwi wołowej, pamiętam że po zwyklych aminokwasach lepiej mi się po tym ćwiczyło, większa wydajność, mniejsze zmęczenie, szybsza regeneracja.


3fb1d827062acaed3830a217f55ee873.jpg

93f05e3826d21dcdceab6af42acef140.jpg

Jakimś ekstremistą nie jestem ale mam zamiar na początek ograniczyć cukry proste, po za tym staram się jeść zdrowo. Napoje słodzone tylko w święta itd.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Użytkownik Sławek.Sobolewski edytował ten post 05 styczeń 2019 - 10:23

  • Krzysiek Rogalski lubi to

#487 OFFLINE   Zbrojarz

Zbrojarz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 75 postów
  • LokalizacjaKielce/Neumarkt
  • Imię:Adrian

Napisano 05 styczeń 2019 - 10:28

Co mi tam, też się pochwalę. Od czerwca zacząłem redukcję. Dieta, trening act na przemian z aerobowym. Na początku to była istna katorga. Każdy posiłek przechodził przez wagę. Bóle mięśni które wcześniej nigdy nie były w taki sposób katowane, chociaż wiele lat pracowałem fizycznie.  Efekt: spadłem z 87 na 74kg. Sylwetka zmieniła się nie do poznania. No i co mnie cieszy najbardziej, siła połączona z wydolnością. Ciężary od których zaczynałem wydają mi się teraz śmieszne. Bez problemu przebiegam 7km., kiedy wcześniej po niecałych 4 wypluwałem płuca. Trening stał się przyjemnością, normalnie nie mogę doczekać się następnego. No i do piwa ciągnie zdecydowanie mniej, w zasadzie to już prawie nie pije. 


  • Krzysiek Rogalski, godski i Sławek.Sobolewski lubią to

#488 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 05 styczeń 2019 - 14:49

Ja sobie wszystko poukładalem sam. Metamorfoze zacząłem od zbijania wagi. Przez kilka lat braku aktywności i smieciowego jedzenia zapaslem sie jak prosiak. Na początek trochę ćwiczeń w domu zeby przyzwyczaić stawy, mięśnie i ścięgna do wysiłku. Zmiana nawyków żywieniowych, odrzuciłem cukry i puste kalorie choć dietą tego nazwać nie mogłem. Później powrót na silownie, deficyt kaloryczny, napędzanie metabolizmu coraz to ostrzejszymi treningami kończąc na 30min cardio na bieżni. Waga ostro w dół, obwody również. Pas z ponad 100 na 88-90. Z twarzy słynął ksiezyc w pełni 😁. To tak dla zmotywowani tych którzy się zastanawiają...warto, inna jakość życia.
Przepraszam za jakość zdjęć, komórkowo-porównawcze😉

Załączony plik  PSX_20181005_110423.jpg   76,88 KB   8 Ilość pobrańZałączony plik  IMG-20170917-WA0001.jpg   53,95 KB   8 Ilość pobrań

Załączony plik  20180220_223847.jpg   85,45 KB   8 Ilość pobrań






Załączony plik  20181113_153648.jpg   63,64 KB   8 Ilość pobrań

Użytkownik patu edytował ten post 05 styczeń 2019 - 15:32


#489 Guest_Drac_*

Guest_Drac_*
  • Guests

Napisano 05 styczeń 2019 - 15:04

Robi wrażenie. 

Jak dwie inne osoby. Nawet na twarzy.

Dużo pracy z niesamowitym efektem.

Gratuluję! 



#490 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 05 styczeń 2019 - 15:08

Dziękuję. Nie robię tego tylko dla siebie, mam niepełnosprawnego, 7mio letniego synka . Oliwierek nie porusza się sam, a mieszkam na 4tym piętrze. muszę byc w formie.

Użytkownik patu edytował ten post 05 styczeń 2019 - 15:10


#491 Guest_Drac_*

Guest_Drac_*
  • Guests

Napisano 05 styczeń 2019 - 15:16

Znam sytuację. Tym bardziej podziwiam.

Jedni poszliby w załamanie i alkohol. Ty na siłownie i jesteś oparciem dla rodziny.



#492 OFFLINE   Sławek.Sobolewski

Sławek.Sobolewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2336 postów
  • LokalizacjaWarmia&Mazury, kraina 3000 jezior w dorzeczu Wisły i rzek pobrzeża Bałtyku

Napisano 05 styczeń 2019 - 15:23

Ja również gratuluje, sporo ciężkiej pracy ale efekt jest!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#493 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15615 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 styczeń 2019 - 15:25

Pas z ponad 100 na 88-90. 

Gratulacje Patryk - u mnie to totalna amatorszczyzna i pojęcia takie jak metabolizm , kardio itp. są mi generalnie obce. 

 

Pas mi  zjechał z 94 na 82. Najgorzej to cholera ze spodniami, był rozmiar 35-36 a jest 30-31 . Te stare do śmietnika czy czekać na gorsze czasy ???  ;)

 

Mały minusik to zmarszczki czy tez uwydatnione rysy twarzy. Przy "księżycu w pełni" tak mocno ich nie widać.


Użytkownik godski edytował ten post 05 styczeń 2019 - 15:27

  • patu i Szymon82 lubią to

#494 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 05 styczeń 2019 - 15:29

No 40plus na karku w moim przypadku😁

#495 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3206 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 05 styczeń 2019 - 15:31

Andrzej, zostaw... doczekają kiedyś "lepszych" czasów :-)
  • godski lubi to

#496 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15615 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 styczeń 2019 - 15:34

No 40plus na karku w moim przypadku

U mnie raczej 50-  :mellow:

 

Andrzej, zostaw... doczekają kiedyś "lepszych" czasów :-)

Oby nie  :) .


  • patu lubi to

#497 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 05 styczeń 2019 - 15:34

Gratulacje Patryk - u mnie to totalna amatorszczyzna i pojęcia takie jak metabolizm , kardio itp. są mi generalnie obce.

Pas mi zjechał z 94 na 82. Najgorzej to cholera ze spodniami, był rozmiar 35-36 a jest 30-31 . Te stare do śmietnika czy czekać na gorsze czasy ??? ;)

Mały minusik to zmarszczki czy tez uwydatnione rysy twarzy. Przy "księżycu w pełni" tak mocno ich nie widać.

Sporo,gratuluje. Zostaw sobie jedne, dla motywacji😉👍

Użytkownik patu edytował ten post 05 styczeń 2019 - 15:35

  • S.N. lubi to

#498 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 05 styczeń 2019 - 15:54

Ja się trochę wkreciłem w ten temat bo pomaga mi to wyładować negatywne emocje. A że z racji wielu obowiązków czasu na ryby coraz mniej, fittnesclub 2min od domu i 2 min od pracy, to goszczę tam 4razy w tyg😊. po wakacjach podnioslem wagę podbijając węgle i od nowego roku znow spokojna redukcja ale rozłożona w czasie i bez wielkiego deficytu kcal.

#499 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2190 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 05 styczeń 2019 - 16:20

Patu, a skąd wiesz,że jesteś na deficycie? Jak ustaliłeś wysokość zapotrzebowania? Na jakim poziomie jest teraz twoje zapotrzebowanie?

#500 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 05 styczeń 2019 - 16:36

Licznik kcal. Jest wzór na zapotrzebowanie z uwzględnieniem aktywności. Wyliczasz dla danej wagi BMR i odejmujesz 10-20%. O wrażeniu i liczeniu makroskladnikow Nie wspominam. Po jakimś czasie gdy obracasz sie wokół kilku, kilkunastu schematycznych posiłków zapamiętujesz to. Jednak to tylko wyliczenia i nie ma jak lustro, Waga, centymetr.