Skocz do zawarto艣ci

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj si臋 lub Zarejestruj by otrzyma膰 pe艂en dost臋p do naszego forum.

Zdj臋cie

Produkty muchowe Traper


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
828 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Bartosz Rapiej

Bartosz Rapiej

    Nowy

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • Pip
  • 16 post贸w
  • LokalizacjaDyn贸w
  • Imi臋:Bartosz
  • Nazwisko:Rapiej

Napisano 27 luty 2018 - 20:58

 Takie s膮 w艂a艣nie ceny przy zakupie bezpo艣rednio w Azji. Oczywi艣cie nikt Ci nie potwierdzi 偶e to ten am produkt... ;)

Pewnie troch臋 masz racj臋 ale jak chcesz prowadzi膰 legalny biznes i sprowadza膰 towar z Azji to 175 dolar贸w + transport + c艂o + vat  daje jak nic warto艣膰 oko艂o 300 dolar贸w. Za 350 masz 25 lat gwarancji, serwis w Polsce i wcze艣niej mo偶esz towar sobie " pomaca膰"  a jak z艂amiesz to przynajmniej masz si臋 do kogo z tym zwr贸ci膰.

Kupisz sam w Azji i z艂amiesz to mo偶esz ju偶 tylko przerobi膰 na patyk do grochu :) 

Pozdrawiam


  • Wiktor, Jack__Daniels, trout master i 1 inna osoba lubi膮 to

#22 OFFLINE   wojciiech

wojciiech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1618 post贸w
  • LokalizacjaOstr贸w Wielkopolski / Toru艅

Napisano 27 luty 2018 - 21:00

Bartosz Rapiej, jakies fotki, filmy, testy,cokolwiek poza standardowymi formu艂ami marketingowymi? Macie katalog i to na tyle na ten moment, daleko w tyle za Ego cho膰by, kt贸re jednak sporo publikuje.

U偶ytkownik wojciiech edytowa艂 ten post 27 luty 2018 - 21:00

  • Grzegorz78 lubi to

#23 OFFLINE   hi tower

hi tower

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1975 post贸w
  • Lokalizacja3miasto

Napisano 27 luty 2018 - 21:10

Pewnie troch臋 masz racj臋 ale jak chcesz prowadzi膰 legalny biznes i sprowadza膰 towar z Azji to 175 dolar贸w + transport + c艂o + vat  daje jak nic warto艣膰 oko艂o 300 dolar贸w. Za 350 masz 25 lat gwarancji, serwis w Polsce i wcze艣niej mo偶esz towar sobie " pomaca膰"  a jak z艂amiesz to przynajmniej masz si臋 do kogo z tym zwr贸ci膰.

Kupisz sam w Azji i z艂amiesz to mo偶esz ju偶 tylko przerobi膰 na patyk do grochu :)

Pozdrawiam

Ca艂kowicie si臋 z Tob膮 zgadzam! Ja nie prowadz臋 biznesu "w臋dkarskiego", kupuje czasem indywidualnie i przychodzi z Azji jako "gift".


  • Bartosz Rapiej lubi to

#24 OFFLINE   Adrian Ta艂ocha

Adrian Ta艂ocha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 986 post贸w
  • LokalizacjaKrak贸w
  • Imi臋:Adrian
  • Nazwisko:Ta艂ocha

Napisano 27 luty 2018 - 21:11

Od czego艣 trzeba zacz膮膰.
Nikt nie prowadzi biznesu, 偶eby nie zarabia膰, a 偶eby si臋 rozwija膰 trzeba mie膰 za co.

By膰 mo偶e kto艣 z koleg贸w sprowadzi kije i sprzeda je w tej samej cenie po jakiej kupi艂, taki super pomys艂 na biznes na pewno si臋 sprawdzi...
  • Marszal, Pawe艂 nizinny i Bartosz Rapiej lubi膮 to

#25 OFFLINE   Hansolo

Hansolo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 453 post贸w
  • LokalizacjaL臋bork
  • Imi臋:Rados艂aw

Napisano 27 luty 2018 - 21:16

 Takie s膮 w艂a艣nie ceny przy zakupie bezpo艣rednio w Azji. Oczywi艣cie nikt Ci nie potwierdzi 偶e to ten am produkt... ;)

To tak po  "forumowokle偶e艅sku " poszukaj mi w wolnym czasie "podjebek" ciuch贸w i woder贸w top firm z 艂aski swojej. Ja jako艣 nie umiem szuka膰. Te偶 sobie sprawie jakiego gifta mandary艅skiego.


  • Bartosz Rapiej i Muszka lubi膮 to

#26 OFFLINE   hi tower

hi tower

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1975 post贸w
  • Lokalizacja3miasto

Napisano 27 luty 2018 - 22:20

To tak po  "forumowokle偶e艅sku " poszukaj mi w wolnym czasie "podjebek" ciuch贸w i woder贸w top firm z 艂aski swojej. Ja jako艣 nie umiem szuka膰. Te偶 sobie sprawie jakiego gifta mandary艅skiego.

"Podjebek" ciuch贸w nie kupuje, a chi艅skie 艣piochy u偶ywam, ale nie udaj膮ce "top" tylko pod chi艅sk膮 mark膮. Reszta na priv...



#27 OFFLINE   sebastian1983

sebastian1983

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 95 post贸w
  • LokalizacjaNorwegia
  • Imi臋:Sebastian
  • Nazwisko:Jedynak

Napisano 27 luty 2018 - 22:32

A ja u偶ywam torby z foto od oko艂o 2 miesi臋cy i jestem zaskoczony jako艣ci膮 i ergonomi膮. Solidne zamki, wymiary kieszeni, kom贸r, ca艂ej torby naprawd臋 uszyte pod wymiar tak 偶e wszystko pasuje, nawet taki drobiazg jak np dwa pude艂ka z linkami obok siebie mieszcz膮 si臋 idealnie. O wyborze nie zdecydowa艂a cena gdy偶 w planach by艂 Simms a wygra艂 Traper.. jedyne co mi 艣rednio pasuje to design i kolorystyka gdy偶 wol臋 bardziej co艣 w stylu Simms/Patagonia ale niestety 偶adna z firm nie oferuje czego艣 tak rozbudowanego i pojemnego. Traper jako jedyny oferuje miejsce na 6 w臋dzisk 4-ro cz臋艣ciowych do 10 st贸p z tubami co by艂o dla mnie jednym z g艂贸wnych czynnik贸w decyduj膮cych o wyborze. Do tego kilka ko艂owrotk贸w w kierowcach w klasach 6/8 oraz kilka pude艂ek z muchami i kilka zapasowych linek. Dzi臋ki temu mam ca艂y sprz臋t na morskie trotki uporz膮dkowany, gotowy do akcji w baga偶niku auta.

Za艂膮czone pliki



#28 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 post贸w
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 27 luty 2018 - 22:43

艢wietna ta torba. To wersja bez k贸艂ek?

#29 OFFLINE   Bartosz Rapiej

Bartosz Rapiej

    Nowy

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • Pip
  • 16 post贸w
  • LokalizacjaDyn贸w
  • Imi臋:Bartosz
  • Nazwisko:Rapiej

Napisano 28 luty 2018 - 08:11

艢wietna ta torba. To wersja bez k贸艂ek?

 

Tak dok艂adnie. http://flyguide.pl/f...ream-p-153.html

 

Zmie艣cisz w niej spokojnie nawet 8 tub z w臋dkami. Bez problemu wchodzi 11' w臋dka w 4sk艂adzie. 


U偶ytkownik Bartosz Rapiej edytowa艂 ten post 28 luty 2018 - 08:14


#30 OFFLINE   Bartosz Rapiej

Bartosz Rapiej

    Nowy

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • Pip
  • 16 post贸w
  • LokalizacjaDyn贸w
  • Imi臋:Bartosz
  • Nazwisko:Rapiej

Napisano 28 luty 2018 - 08:27

Bartosz Rapiej, jakies fotki, filmy, testy,cokolwiek poza standardowymi formu艂ami marketingowymi? Macie katalog i to na tyle na ten moment, daleko w tyle za Ego cho膰by, kt贸re jednak sporo publikuje.

 

Nie lubi臋 rozmawia膰 o konkurencji ale strasznie chcesz to ok.

Mo偶emy nakr臋ci膰 dla Ciebie specjalnie film o naszym najta艅szym ko艂owrotku : http://flyguide.pl/k...s-4-5-p-13.html

za 159 z艂otych  tylko pytanie czy wtedy zap艂acisz za niego 399 z艂otych jak za Ego (model Fighter) kt贸re tak mocno dajesz jako przyk艂ad.

Daj nam troch臋 czasu i wszystko b臋dzie a ceny nie ulegn膮 zmianie ( chyba 偶e w d贸艂) Ja wol臋 mie膰 sprz臋t w r臋ku i sam oceni膰 jego zalety lub wady. Filmiki to dobre narz臋dzie ale jak ogl膮dam niekt贸re z nich to w艂a艣nie standardowe formu艂y marketingowe - nic wi臋cej. Papierowa i elektroniczna wersja katalogu dzia艂a nam ca艂kiem dobrze i znajdziesz w nim wiele wa偶nych informacji o naszym sprz臋cie. Reszt臋 zweryfikuje rynek i klienci. Zaprezentowali艣my nasz sprz臋t na targach w Sosnowcu, Lublinie, Poznaniu, Pradze, Budapeszcie czy Amsterdamie.

W tym roku zostaje jeszcze Sosnowiec, Sztokholm i Monachium. My艣l臋 偶e  na pocz膮tek to wystarczaj膮ca ilo艣膰 miejsc gdzie mo偶na samemu ogl膮dn膮膰 i oceni膰 nasze produkty. Firma Traper i FlyGuide w 2017 roku zainwestowa艂a w sponsoring kilku du偶ych imprez sportowych, kadr臋 muchow膮, lokalne inicjatywy ( zarybienia i ochron臋 w贸d) sfinansowali艣my budow臋 wiaty i kilku miejsc na odpoczynek nad rzek膮 San. W tym roku zaplanowane jest nakr臋cenie kilku profesjonalnych filmik贸w reklamowych itd itp .... :)


U偶ytkownik Bartosz Rapiej edytowa艂 ten post 28 luty 2018 - 09:13

  • Trapers lubi to

#31 OFFLINE   hi tower

hi tower

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1975 post贸w
  • Lokalizacja3miasto

Napisano 28 luty 2018 - 08:46

Nie lubi臋 rozmawia膰 o konkurencji ale strasznie chcesz to ok.

Mo偶emy nakr臋ci膰 dla Ciebie specjalnie film o naszym najta艅szym ko艂owrotku : http://flyguide.pl/k...s-4-5-p-13.html

za 159 z艂otych  tylko pytanie czy wtedy zap艂acisz za niego 399 z艂otych jak za Ego (model Fighter) kt贸re tak mocno dajesz jako przyk艂ad.

 

W sumie ciekawa taktyka marketingowa. Nie wydajemy na promocje bo robi to za nas konkurencja, a my zabieramy klienta bo ten sam produkt sprzedajemy taniej... Dobre!


  • Wiktor, venom_666 i Przemek_M lubi膮 to

#32 OFFLINE   Bartosz Rapiej

Bartosz Rapiej

    Nowy

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • Pip
  • 16 post贸w
  • LokalizacjaDyn贸w
  • Imi臋:Bartosz
  • Nazwisko:Rapiej

Napisano 28 luty 2018 - 09:42

W sumie ciekawa taktyka marketingowa. Nie wydajemy na promocje bo robi to za nas konkurencja, a my zabieramy klienta bo ten sam produkt sprzedajemy taniej... Dobre!

 

Uwierz mi 偶e promocja np. na targach kosztuje i to nie ma艂o. Dla nas lepsz膮 reklam膮 s膮 zadowoleni klienci ni偶 filmik z kt贸rego nic nie wynika. 

艁owi臋 na much臋 25 lat i nie przypominam sobie abym kupi艂 cokolwiek po obejrzeniu filmiku reklamowego. Raczej stara艂em si臋 polega膰 na opiniach innych u偶ytkownik贸w lub samemu zaryzykowa膰 i co艣 sprawdzi膰. Wi臋cej czasu sp臋dzam nad wod膮 ni偶 przed komputerem ale zawsze s艂u偶臋 rad膮 i pomoc膮 gdy kto艣 mnie o co艣 zapyta. Nachalne zawalanie internetu tez nie wszystkim odpowiada - uwierz mi. 

Pozdrawiam



#33 OFFLINE   hi tower

hi tower

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1975 post贸w
  • Lokalizacja3miasto

Napisano 28 luty 2018 - 09:50

Luzzzz, mnie cieszy ka偶da "nowa" marka z sprz臋tem muchowym. A jak Wy tam mi臋dzy sob膮 na rynku si臋 porozpychacie to ju偶 nie moje zmartwienie. Natomiast ta torba, co pokaza艂 Sebastian w艂a艣nie wesz艂a na moj膮 list臋 planowanych zakup贸w...


  • Bartosz Rapiej lubi to

#34 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 post贸w
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 28 luty 2018 - 09:50

Tak dok艂adnie. http://flyguide.pl/f...ream-p-153.html

Zmie艣cisz w niej spokojnie nawet 8 tub z w臋dkami. Bez problemu wchodzi 11' w臋dka w 4sk艂adzie.


Przegrody na w臋dki nie s膮 przypadkiem ruchome i wyci膮gane? Zabieram obecnie najwi臋cej 3 sztuki to pozosta艂e miejsce mo偶na by te偶 wykorzysta膰 na jaki艣 ciuch...

#35 OFFLINE   Grzegorz G.

Grzegorz G.

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 164 post贸w
  • Imi臋:Grzegorz
  • Nazwisko:G.

Napisano 28 luty 2018 - 09:57

 poszukaj mi w wolnym czasie "podjebek" ciuch贸w i woder贸w top firm z 艂aski swojej. Ja jako艣 nie umiem szuka膰. Te偶 sobie sprawie jakiego gifta mandary艅skiego.

 

Bardzo Prosz臋 ! https://pl.aliexpres...e1734b3a2&tpp=1

 

Ma艂o tego . Prosz臋 zwr贸ci膰 uwag臋 na komentarze , bo akurat tutaj napisy i metki s膮 zaklejone. W komentarzach jest pokazane , 偶e owe koszule posiadaj膮 metki taki jak na orygina艂ach .

艢miem twierdzi膰 , 偶e to ten sam produkt kt贸ry sprzedaje Simms . Bo oni robi膮 to dla Nich. 

 

https://pl.aliexpres....38d41b62xQLpge


  • Robert Crocker lubi to

#36 OFFLINE   Hansolo

Hansolo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 453 post贸w
  • LokalizacjaL臋bork
  • Imi臋:Rados艂aw

Napisano 28 luty 2018 - 10:12

W sumie ciekawa taktyka marketingowa. Nie wydajemy na promocje bo robi to za nas konkurencja, a my zabieramy klienta bo ten sam produkt sprzedajemy taniej... Dobre!

Skoro to " ten sam produkt " to :

- jedni dop艂acaj膮 do niego bo s膮 jeleniami

- drudzy wal膮 nas w 4 litery

Takie wnioski na szybko mi si臋 nasuwaj膮.

 

Pumeks- dzi臋ki wielkie. Jak wpadnie mi grosz wolniejszy to to si臋 tak odziej臋 偶e ryby wyjd膮 do tych fata艂aszk贸w jak do j臋tki majowej. ;)


U偶ytkownik Hansolo edytowa艂 ten post 28 luty 2018 - 10:15


#37 OFFLINE   Pendergrast

Pendergrast

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 376 post贸w
  • LokalizacjaBusko-Zdr贸j

Napisano 28 luty 2018 - 10:25

Przegrody na w臋dki nie s膮 przypadkiem ruchome i wyci膮gane? Zabieram obecnie najwi臋cej 3 sztuki to pozosta艂e miejsce mo偶na by te偶 wykorzysta膰 na jaki艣 ciuch...

 

Mam t膮 sam膮 torb臋, przegrody na w臋dki nie s膮 wyci膮gane. Te na ko艂owrotki s膮 na rzepie.



#38 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 post贸w
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 28 luty 2018 - 10:33

Mam t膮 sam膮 torb臋, przegrody na w臋dki nie s膮 wyci膮gane. Te na ko艂owrotki s膮 na rzepie.


Dzi臋ki za odpowied藕. O艣miu w臋dek to nie zamierzam mie膰, a na pewno wozi膰 na raz.
A da sie to miejsce jako艣 wykorzysta膰 inaczej? Te przegrody sztywne s膮 czy da si臋 je przygnie艣膰 i cos tam po艂ozy膰?

#39 OFFLINE   wojciiech

wojciiech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1618 post贸w
  • LokalizacjaOstr贸w Wielkopolski / Toru艅

Napisano 28 luty 2018 - 11:09

Nie lubi臋 rozmawia膰 o konkurencji ale strasznie chcesz to ok.
Mo偶emy nakr臋ci膰 dla Ciebie specjalnie film o naszym najta艅szym ko艂owrotku : http://flyguide.pl/k...s-4-5-p-13.html
za 159 z艂otych tylko pytanie czy wtedy zap艂acisz za niego 399 z艂otych jak za Ego (model Fighter) kt贸re tak mocno dajesz jako przyk艂ad.
Daj nam troch臋 czasu i wszystko b臋dzie a ceny nie ulegn膮 zmianie ( chyba 偶e w d贸艂) Ja wol臋 mie膰 sprz臋t w r臋ku i sam oceni膰 jego zalety lub wady. Filmiki to dobre narz臋dzie ale jak ogl膮dam niekt贸re z nich to w艂a艣nie standardowe formu艂y marketingowe - nic wi臋cej. Papierowa i elektroniczna wersja katalogu dzia艂a nam ca艂kiem dobrze i znajdziesz w nim wiele wa偶nych informacji o naszym sprz臋cie. Reszt臋 zweryfikuje rynek i klienci. Zaprezentowali艣my nasz sprz臋t na targach w Sosnowcu, Lublinie, Poznaniu, Pradze, Budapeszcie czy Amsterdamie.
W tym roku zostaje jeszcze Sosnowiec, Sztokholm i Monachium. My艣l臋 偶e na pocz膮tek to wystarczaj膮ca ilo艣膰 miejsc gdzie mo偶na samemu ogl膮dn膮膰 i oceni膰 nasze produkty. Firma Traper i FlyGuide w 2017 roku zainwestowa艂a w sponsoring kilku du偶ych imprez sportowych, kadr臋 muchow膮, lokalne inicjatywy ( zarybienia i ochron臋 w贸d) sfinansowali艣my budow臋 wiaty i kilku miejsc na odpoczynek nad rzek膮 San. W tym roku zaplanowane jest nakr臋cenie kilku profesjonalnych filmik贸w reklamowych itd itp .... :)


Moje pytanie nie by艂o absolutnie zaczepne i nie wymagalem od producenta pierdyliarda film贸w, st膮d nie wiem sk膮d reakcja.

W mojej ocenie sto razy lepsze od film贸w s膮 testy os贸b o sporym szacunku w 艣rodowisku. W Waszym imieniu pisa艂 Piotr Zieleniak, ale do艣膰 lakonicznie.

To bardziej mia艂em na my艣li.

I nie spinaj si臋 w zwi膮zku z moim pytaniem. Akurat mi podobaj膮 si臋 takie inicjatywy, nie wiem czy widzia艂e艣, 偶e to ja za艂o偶y艂em w膮tek na forum.

Sam z kolegami przerobi艂em kilka kijk贸w z ni偶szej p贸艂ki, w tym m.in. Ego i stwierdzili艣my, 偶e np w cenie do 500 z艂 po stokro膰 lepszym kijem jest Ego ni偶 jaki艣 entry level Redingtona.

Na Wasz sprz臋t zreszt膮 te偶 si臋 ju偶 czaimy.

Ode mnie pytanie, kiedy b臋dzie dost臋pny kij Traper Speed 9'0 / 10'6 5 WT? W jakiej cenie b臋dzie kij?

PS
Torba wyglada absolutnie rewelacyjnie, zmieni艂bym kolory na bardziej nowoczesne, najpewniej kupi臋.

#40 OFFLINE   DominikSy.

DominikSy.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 235 post贸w
  • LokalizacjaOPO BB KAT
  • Imi臋:Dominik

Napisano 28 luty 2018 - 12:15

Odchodz膮c od tego wszystkiego napisanego wy偶ej,  mam kilka produkt贸w Trapera i jestem zadowolony. To nie jest text sponsorowany :) 
Na chwil臋 obecn膮 mam "drobny szpej " - pude艂ka, sznur, haczyki, 偶y艂ki do nimfy , tzw pierdo艂y. 呕aden z tych produkt贸w nie odbiega jako艣ci膮 od konkurencji w podobnym przedziale cenowym.
Na grubsze rzeczy jak 艣piochy, w臋dki za ponad 1000z艂 itd jeszcze si臋 nie zdecyduje, ale tylko z tego wzgl臋du ,偶e za ma艂o tego jest nad wod膮. Du偶o 艂owi臋 i niszcz臋 sprz臋t w przy艣pieszonym tempie ,jak  dowiem si臋 od kogo艣 nad wod膮 ,偶e Traper jest OK, mo偶e  zaryzykuj臋.My艣l臋 ,偶e gdybym mia艂 wi臋cej funduszy ,na ten sezon ju偶 spr贸bowa艂bym czego艣 "lepszego" z Trapera. Konger te偶 ma kije za 150z艂 i palladiny za 8 st贸w. Ja jestem happy ,偶e mamy kolejn膮 mark臋 Fly , czyli konkurencja ro艣nie ,a to zawsze przek艂ada si臋 na podwy偶szenie poziomu us艂ug i jako艣ci produkt贸w. Mo偶e te偶 pojawi膰 si臋 historia jak z Visionem, polscy w臋dkarze 艂owi膮 na ich sprz臋t ,ale wydaje mi si臋 ,偶e lwia cz臋艣膰 ich produkcji jest u偶ytkowana poza granicami naszego kraju . Kto艣 ju偶 chyba wspomnia艂 wcze艣niej, mentalno艣膰- jak pokaza膰 si臋 z w臋dk膮 producenta zan臋t nad muchow膮 wod膮 , gdzie co drugi cho膰by na raty , ale w simmsie z sage'em w r臋ce. Dla mnie produkt ma by膰 wytrzyma艂y,zgodny z opisem . A czy to marka B czy C czy moze D  naprawd臋 mnie to nie obchodzi.


  • Bartosz Rapiej i Przemek_M lubi膮 to




U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 0

0 u偶ytkownik贸w, 0 go艣ci, 0 anonimowych