Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kanon

rodbuilding

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
144 odpowiedzi w tym temacie

#81 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5357 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 11 luty 2023 - 21:12

Tak na chlodno,- moim zdaniem wyglada to tak, ze Ci ktorzy rozumieja co "poeta mial na mysli" nie potrafia przekonac oponentow, ktorzy przytaczaja argumenty, ktore z istota sprawy niewiele maja wspolnego.

Poniewaz przekonywanie przekonanych ma tylez samo sensu co mnozenie negacji u oponentow, wydaje mi sie, ze tym wpisem zakoncze tu swoja obecnosc.

Nie oznacza to oczywiscie iz uwazam, ze nie warto o takich aspektach naszego hobby mowic,- wrecz przeciwnie, jednak z cala pewnoscia nie nalezy oczekiwac szerokiego zrozumienia  ;)



#82 OFFLINE   kacperek993

kacperek993

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 265 postów
  • Imię:Michał

Napisano 11 luty 2023 - 21:26

Tak na chlodno,- moim zdaniem wyglada to tak, ze Ci ktorzy rozumieja co "poeta mial na mysli" nie potrafia przekonac oponentow, ktorzy przytaczaja argumenty, ktore z istota sprawy niewiele maja wspolnego.
Poniewaz przekonywanie przekonanych ma tylez samo sensu co mnozenie negacji u oponentow, wydaje mi sie, ze tym wpisem zakoncze tu swoja obecnosc.
Nie oznacza to oczywiscie iz uwazam, ze nie warto o takich aspektach naszego hobby mowic,- wrecz przeciwnie, jednak z cala pewnoscia nie nalezy oczekiwac szerokiego zrozumienia ;)


Oponenci jednak przytaczają- może mało ważne , ale jednak jakieś argumenty. A co poeta miał na myśli, cóż to inny , boski poziom intelelektu, którego my zwykli śmiertelnicy nigdy nie posiądziemy. Ale widać też, że Sławek ma kilku aniołów pod swoimi skrzydłami - oni go rozumieją i obronią . Zawsze.

#83 OFFLINE   HaDe

HaDe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1887 postów
  • Imię:Hubert

Napisano 11 luty 2023 - 21:47

Tak na chlodno,- moim zdaniem wyglada to tak, ze Ci ktorzy rozumieja co "poeta mial na mysli" nie potrafia przekonac oponentow, ktorzy przytaczaja argumenty, ktore z istota sprawy niewiele maja wspolnego.

 

 

 

 

A może są pragmatyczni i używają sprzętu, który niekoniecznie wpisuje się " w co poeta miał na myśli", a co pozwala łowić w wymiarze niedoścignionym dla 99,99% wedkarzy? Ba! ten 0,01 % łowi wędziskami fabrycznymi - niszowymi. Za tym mikroprocentem staram się podążać. 


  • duży lubi to

#84 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5357 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 11 luty 2023 - 23:46

A może są pragmatyczni i używają sprzętu, który niekoniecznie wpisuje się " w co poeta miał na myśli", a co pozwala łowić w wymiarze niedoścignionym dla 99,99% wedkarzy? Ba! ten 0,01 % łowi wędziskami fabrycznymi - niszowymi. Za tym mikroprocentem staram się podążać. 

Ci ktorych "poeta ma na mysli" nie pomijaja pragmatyki a jedynie probuja do niej cos dolozyc. Dla nich jest owa pragmatyka zalozeniem koniecznym lecz niewystarczajacym.

Gdyby tak nie bylo byli by sentymentalistami  ;) czyli na przyklad, przedkladali by forme nad terscia. Cala zabawa zaczyna sie gdy tresc jest pragmatyczna a forma spersonalizowana. 

Bledem w tam rozumowaniu jest jak sadze wartosciowanie kogoklwiek czy jego wedkarstwa/gustu/kunsztu sprzetowego itd,  przez ow sprzet ktorego uzywa.

Adresatami pstryczka w nos moga sie za to czuc ci co mniemaja ze cos wyjatkowego tworza, podczas gdy jedynie cos tam odtwarzaja. 

Ps

1. Mam nadzieje, ze to moje widzenie jest zbiezne z tym co Slawek mysli,- jesli nie, to jest to tylko moje osobiste zdanie.

2. Skomentowalem post HaDe mimo wczesniejszej zapowiedzi tylko dlatego, ze wlasnie ten kolega okazal mi szczegolna i rzeczowa pomoc w tworzeniu projektu mojego pierwszego dlugiego casta, ktory w przyszlym tygodniu pewnie zawita u mnie   :) czym przyczynil sie do tego, iz tresc  jak sadze bedzie optymalna dla mnie. Reszte owego projektu zroilem tak jak mi moj subiektywizm mi podpowiadal. 

3. Moim zdaniem niezrozumienie jest bardziej imperatywem do zastanawiania sie nad tym o co chodzi, jak do histerycznej obrony niezrozumienia... ta uwaga dotyczy komentaza mojego wpisu jaka zamiescil @kacperek 993


Użytkownik Rheinangler edytował ten post 12 luty 2023 - 00:01

  • Del Toro lubi to

#85 OFFLINE   eRKa

eRKa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2593 postów
  • Lokalizacjacentralna Polska
  • Imię:Romek
  • Nazwisko:K

Napisano 12 luty 2023 - 00:22

Tak na chlodno,- moim zdaniem wyglada to tak, ze Ci ktorzy rozumieja co "poeta mial na mysli" nie potrafia przekonac oponentow, ktorzy przytaczaja argumenty, ktore z istota sprawy niewiele maja wspolnego.

Poniewaz przekonywanie przekonanych ma tylez samo sensu co mnozenie negacji u oponentow, wydaje mi sie, ze tym wpisem zakoncze tu swoja obecnosc.

Nie oznacza to oczywiscie iz uwazam, ze nie warto o takich aspektach naszego hobby mowic,- wrecz przeciwnie, jednak z cala pewnoscia nie nalezy oczekiwac szerokiego zrozumienia  ;)

 Zaiste problemy, jak ryska na dupce Stelli.


  • popper i jachu lubią to

#86 OFFLINE   Pluszszcz

Pluszszcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 615 postów

Napisano 12 luty 2023 - 13:26

A może są pragmatyczni i używają sprzętu, który niekoniecznie wpisuje się " w co poeta miał na myśli", a co pozwala łowić w wymiarze niedoścignionym dla 99,99% wedkarzy? Ba! ten 0,01 % łowi wędziskami fabrycznymi - niszowymi. Za tym mikroprocentem staram się podążać. 

Każdy wędkarz łowi w niedoścignionym dla innych wymiarze. Tylko nie każdy o tym wie.



#87 OFFLINE   MichaEL

MichaEL

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 76 postów
  • LokalizacjaŁódzkie

Napisano 12 luty 2023 - 21:14

Obcowanie z pięknymi przedmiotami uszlachetnia.
Wzorem, zarówno co do koloru blanku jak i omotek, oraz po prostu całej reszty są wędziska serii deluxe Hardy, szczególnie w lżejszych klasach.Ach ten burgund i krwista czerwień...
Idealny kształt blanku bez przegrubień, bo przecież spigoty. Spigoty i to jakie! Krótkie - to dopiero klasa-,a w smugglerach cieniutkie jak zapałka. I to wszystko kilkadziesiąt lat temu, w Alnwick...
Dla mnie estetyczny( nie użytkowy niestety) wzór wędziska. No właśnie, wędziska, a nie wędki, bo jak wiemy wędzisko staje się wędką dopiero po połączeniu z linką.

Ale kogo to obchodzi, bylejakość w porozumiewaniu rozlewa się jak okiem sięgnąć i uchem zaczerpnąć. :rolleyes:.

Marudzenie? Bo ja wiem, może ktoś "na komisji" lub "na klubie" ustali, bo przecież nie na posiedzeniach, spotkaniach obydwu, co kiedyś w polszczyźnie było normą, a teraz znika, jak wiele innych prawidłowych określeń. Psieje nam język, nie bez wpływu niestety na jakość relacji ( i tych sprawozdawanych i tych międzyludzkich).


A jednak o gustach się dyskutuje.

Burgund nie jest moim kolorem.
Ale muchówki są moimi wędkami.
W świecie wędek są trochę jak kabriolety, lekkie, smukłe i drogie.

W moje gusta szczególnie trafił Nimbus. To jedyny taki Winston, który nie jest ani zielony ani tani.
Szkoda, że sama wędka jest taka sobie, ale ładnej zawsze się wybaczy😉

#88 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4893 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 12 luty 2023 - 21:23

W kakofonii i kulturowym chaosie dzisiejszego świata, w tyglu multikulti i bezgranicznym relatywizmie brak wzorca jest nie tylko efektem oraz konsekwencją, ale i zaletą. No a gust bardzo często zmieniany masom, ma niebagatelny wymiar rynkowy. Też jest pro! To jest postęp, proszę panów  :)      


  • Del Toro lubi to

#89 OFFLINE   jachu

jachu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1098 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Janusz
  • Nazwisko:Skowron

Napisano 13 luty 2023 - 14:26

Twierdzę, że to my użytkownicy wędzisk mamy większy wpływ na wytwórców niż odwrotnie. Chociaż mile wspominam swoją pierwszą DDR-owską FIVA, z jej bielą pełnego szkła, czerwonymi omotkami, niklowanymi przelotkami i świetnej jakości korkiem w pełnej rękojeści, to już dzisiaj łowić bym nią nie chciał. Chyba nie muszę tego tłumaczyć. :)  Ten postęp, z którego tak sobie dworujesz, nie bierze się znikąd. Jeśli któraś z wytwórni nie spełnia oczekiwań wędkarzy, to jak pokazuje historia taki producent dość szybko znika z rynku. Pozostałe bez względu na skalę ich produkcji realizują dokładnie to, czego wędkarz potrzebuje. Reszta to sprawa naszego wyboru, gustu, zasobności kieszeni. Można wspomnieć wiele pomysłów będących próbą narzucenia przez producentów różnych własnych koncepcji, które szybko zostały zweryfikowane przez wędkarzy i dzisiaj niewielu o nich pamięta. Od lat nawet pośród rynkowej sieczki każdy znajdzie wędziska nie tylko dobrze technicznie skomponowane, ale też całkiem ładne. Tym którym mało pomocą służą pracownie spełniające każdą zachciankę zleceniodawcy. Trudno tu cokolwiek samemu wymyślić. Jeśli znamy tysiące różnych projektów i nawet jeśli sam coś dla siebie robisz, a nie każdemu jak Tobie i mnie się chciało, to zawsze będzie to odwołanie do czegoś nam już znanego. Pokaż mi coś co sam zrobiłeś, a ja znajdę w necie tego wcześniejszy odpowiednik. :)  Tu nie ma żadnej metafizyki, to zwykły przedmiot użytkowy, który ma nam uprzyjemnić i ułatwić realizację naszego hobby. Jeśli zrobiony własnoręcznie, zgodnie z technicznymi prawidłami, za czym idą setki godzin nabywanej wiedzy, jeśli zrobiony z naszym indywidualnym gustem, to cóż nam więcej potrzeba? Od całej reszty będzie się takie wędzisko różniło wyłącznie tym, że będzie bardziej nasze. Prochu nie wymyślimy. Poznawałem przez lata setki twórców z wszystkich poza Antarktydą kontynentów i tysiące ich dzieł, od klejonek, przez szklaki i do grafitów w ich różnych odmianach, ale takich którzy tworzą coś naprawdę niepowtarzalnego mogę wymienić na palcach jednej ręki.  


  • popper, Del Toro i eRKa lubią to

#90 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4893 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 13 luty 2023 - 15:59

Po co tyle pisać, kiedy wiadomo i widać że kostka cukru albo ergonomiczny dozownik na stole z wiórówki, wyparły z powszechnej świadomości cukiernicę ze srebrną łyżeczką,  puszka zupy Campbell - malarskie słoneczniki, le Corbusier - miasto, a Rocco - Petrarkę. Ale mojej starej osobie to się nie bardzo widzi, albowiem nie tylko nie podzielam masowego gustu, ale próbuję nie ulec magii nieubłaganego postępu  :) 

 

Mylisz się też jachu grubo, traktując utensylia służące ludziom z gruntu i przekonań nieprzyziemnych  jako zwyczajne narzędzia proste. Oczywiście wiem, że jest taka skłonność i maniera u uprawiających profesjonalnie, wąsko widziane rybactwo amatorskie.. na szczęście nie u wszystkich.  #wiecejlepiejtaniej. W pytę pstragów codzennie, w odychającym przyodziewku. Rękodzieło - w tym rodbuilding, nie musi być przesadnie wtórne - chociaż może, ale powinno być wysmakowane i wykwintne - ładne tak jak i fishing. Czego nadal nie rozumiesz..  

  

Globalny market czyni globalną wiochę - są klienci, są i abstynenci  :)


  • Rheinangler lubi to

#91 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7992 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 13 luty 2023 - 18:08

Twierdzę, że to my użytkownicy wędzisk mamy większy wpływ na wytwórców niż odwrotnie. ...

 

Tutaj sie zgadzam, kazdy pewnie mial przypadki gdzie zamawiajacy chial tak i juz. Nie zawsze to pasowalo do siebie, czy trzymalo sie tzw kupy ;) 



#92 OFFLINE   HaDe

HaDe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1887 postów
  • Imię:Hubert

Napisano 13 luty 2023 - 19:59

Ci ktorych "poeta ma na mysli" nie pomijaja pragmatyki a jedynie probuja do niej cos dolozyc. Dla nich jest owa pragmatyka zalozeniem koniecznym lecz niewystarczajacym.

Gdyby tak nie bylo byli by sentymentalistami  ;) czyli na przyklad, przedkladali by forme nad terscia. Cala zabawa zaczyna sie gdy tresc jest pragmatyczna a forma spersonalizowana. 

Bledem w tam rozumowaniu jest jak sadze wartosciowanie kogoklwiek czy jego wedkarstwa/gustu/kunsztu sprzetowego itd,  przez ow sprzet ktorego uzywa.

Adresatami pstryczka w nos moga sie za to czuc ci co mniemaja ze cos wyjatkowego tworza, podczas gdy jedynie cos tam odtwarzaja. 

Ps

1. Mam nadzieje, ze to moje widzenie jest zbiezne z tym co Slawek mysli,- jesli nie, to jest to tylko moje osobiste zdanie.

2. Skomentowalem post HaDe mimo wczesniejszej zapowiedzi tylko dlatego, ze wlasnie ten kolega okazal mi szczegolna i rzeczowa pomoc w tworzeniu projektu mojego pierwszego dlugiego casta, ktory w przyszlym tygodniu pewnie zawita u mnie   :) czym przyczynil sie do tego, iz tresc  jak sadze bedzie optymalna dla mnie. 

Z wypiekami na twarzy czekam na Twoją ocenę wędziska, które sobie wymyśliłeś. 

Mój wpis średnio wpisuje się w treść tego wątku. Zdaję sobie z tego sprawę. Prywatnie Ci napiszę dlaczego dołożyłem swoje trzy grosze. :)


Użytkownik HaDe edytował ten post 13 luty 2023 - 20:23


#93 OFFLINE   homax

homax

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1011 postów
  • LokalizacjaPruszków Poland Europe Earth
  • Imię:Sławomir

Napisano 14 luty 2023 - 10:29

Z wypiekami na twarzy czekam na Twoją ocenę wędziska, które sobie wymyśliłeś. 

Mój wpis średnio wpisuje się w treść tego wątku. Zdaję sobie z tego sprawę. Prywatnie Ci napiszę dlaczego dołożyłem swoje trzy grosze. :)

O tak.. Deszczowy trzeba przyznać ma swój gust i jego wędki są nietuzinkowe...



#94 OFFLINE   kacperek993

kacperek993

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 265 postów
  • Imię:Michał

Napisano 14 luty 2023 - 15:26

Sławku, może w końcu wyznaczysz jakiś kanon dla rodbuilderów oraz użytkowników ich twórczości, zamiast za przeproszeniem pitolić w kółko to samo. Określ nam zakres naszych gustów, powiedz co ma się nam podobać , a co nie. Chcemy być tacy jak Ty - z..ebiści . Bo wszyscy tu błądzimy i nie wiemy co nam się podoba. Ewentualnie możemy skoczyć po garnitur do łowienia ryb , do Londynu. I wtedy będzie chyba wysoka półka już. Bardzo mi zależy aby to w co jestem ubrany , czym łowię , na co łowię -- zyskało Twoją akceptację. Jesteś po prostu wyrocznią w każdym temacie i dobrze , że jesteś tu z nami bo ja osobiście nie wiedział bym do tej pory co mi smakuje , a co nie .

I bez odbioru.
  • Szymon82 i eRKa lubią to

#95 OFFLINE   Paavo

Paavo

    Casting Illuminati

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1616 postów
  • LokalizacjaKanta-Hämee - Southern Finland
  • Imię:Paweł

Napisano 14 luty 2023 - 16:01

Moje fantazje z poprzedniej zimy, oczywiscie z maszynkami, bo mi podobają się dopasowane zestawy...a nie gołe wędki.

 

Załączony plik  IMG_4321.JPG   61,26 KB   7 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_4323.JPG   64 KB   7 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_4324.JPG   62,53 KB   7 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_4325.JPG   64,6 KB   8 Ilość pobrań

 

 

 

Załączony plik  IMG_4326.JPG   60,24 KB   6 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_4327.JPG   61,86 KB   6 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_4328.JPG   64,99 KB   7 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_4329.JPG   67,84 KB   6 Ilość pobrań

 

 

 

Załączony plik  IMG_4330.JPG   63,28 KB   6 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_4331.JPG   63,15 KB   6 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_4332.JPG   65,14 KB   5 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_4333.JPG   66,55 KB   5 Ilość pobrań

 

 

 

Załączony plik  IMG_4334.JPG   64,91 KB   5 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_4335.JPG   68,71 KB   5 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_4336.JPG   66,74 KB   5 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_4337.JPG   55,31 KB   5 Ilość pobrań

 

 

 

Załączony plik  IMG_4338.JPG   57,88 KB   5 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_4339.JPG   63,37 KB   5 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_4340.JPG   61,77 KB   5 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_4341.JPG   54,26 KB   5 Ilość pobrań

 

 

 

Załączony plik  IMG_4342.JPG   58,2 KB   5 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_4343.JPG   61,85 KB   5 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_4344.JPG   59,29 KB   5 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_4345.JPG   59,69 KB   5 Ilość pobrań

 

 

Miłego oglądania.

 


  • Rheinangler, malinabar i Del Toro lubią to

#96 OFFLINE   kacperek993

kacperek993

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 265 postów
  • Imię:Michał

Napisano 14 luty 2023 - 16:10


Moje fantazje z poprzedniej zimy, oczywiscie z maszynkami, bo mi podobają się dopasowane zestawy...a nie gołe wędki.


IMG_4321.JPG IMG_4323.JPG IMG_4324.JPG IMG_4325.JPG




IMG_4326.JPG IMG_4327.JPG IMG_4328.JPG IMG_4329.JPG




IMG_4330.JPG IMG_4331.JPG IMG_4332.JPG IMG_4333.JPG




IMG_4334.JPG IMG_4335.JPG IMG_4336.JPG IMG_4337.JPG




IMG_4338.JPG IMG_4339.JPG IMG_4340.JPG IMG_4341.JPG




IMG_4342.JPG IMG_4343.JPG IMG_4344.JPG IMG_4345.JPG



Miłego oglądania.


Jesteś odważny, bo pytanie jest : czy to się Sławkowi spodoba , czy trafiłeś w jego gust i zyskasz akceptację do użytkowania. Tzn. jego certyfikat piękna.

#97 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1575 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 14 luty 2023 - 16:17

Widzę tam kamuflażowy wzór, pochodzi od "moro" . Sławek od lat gardzi moro , to jeden z jedo odwiecznych wrogów jak Gore-Tex .
Proponuję przezbroić , najlepiej spalić i zbudować od podstaw na jakimś Talonie z końcówki lat 80 . Ubrać w set Hardloy + Kigan z półmetrową wyplatanką pod korkiem z win Sangria rocznik 66 . Będzie jak trzeba.
  • wojciiech, eRKa i Andżej lubią to

#98 OFFLINE   Paavo

Paavo

    Casting Illuminati

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1616 postów
  • LokalizacjaKanta-Hämee - Southern Finland
  • Imię:Paweł

Napisano 14 luty 2023 - 16:18

Jesteś odważny, bo pytanie jest : czy to się Sławkowi spodoba , czy trafiłeś w jego gust i zyskasz akceptację do użytkowania. Tzn. jego certyfikat piękna.

Szerze to mam akurat to w dooopie.To jest moja filozofia estetyczno-użyktowo-ergonomiczna, mam to szczęście, że wędki robie tylko i wyłącznie dla siebie.


Użytkownik Paavo edytował ten post 14 luty 2023 - 16:19


#99 OFFLINE   kacperek993

kacperek993

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 265 postów
  • Imię:Michał

Napisano 14 luty 2023 - 16:20

Widzę tam kamuflażowy wzór, pochodzi od "moro" . Sławek od lat gardzi moro , to jeden z jedo odwiecznych wrogów jak Gore-Tex .
Proponuję przezbroić , najlepiej spalić i zbudować od podstaw na jakimś Talonie z końcówki lat 80 . Ubrać w set Hardloy + Kigan z półmetrową wyplatanką pod korkiem z win Sangria rocznik 66 . Będzie jak trzeba.


Bój się Boga, miszcza chceta przeskoczyć ? La boga , rety....
  • Szymon82 i eRKa lubią to

#100 OFFLINE   Paavo

Paavo

    Casting Illuminati

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1616 postów
  • LokalizacjaKanta-Hämee - Southern Finland
  • Imię:Paweł

Napisano 14 luty 2023 - 16:21

Widzę tam kamuflażowy wzór, pochodzi od "moro" . Sławek od lat gardzi moro , to jeden z jedo odwiecznych wrogów jak Gore-Tex .
Proponuję przezbroić , najlepiej spalić i zbudować od podstaw na jakimś Talonie z końcówki lat 80 . Ubrać w set Hardloy + Kigan z półmetrową wyplatanką pod korkiem z win Sangria rocznik 66 . Będzie jak trzeba.

Spalić szkoda, bo to naprawde fajne kije...a retro to ja lubie...ale samochody.A sporo tej pianki moro bo tylko takie klapki mieli Turki na targu.


Użytkownik Paavo edytował ten post 14 luty 2023 - 16:24

  • Szymon82 i eRKa lubią to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rodbuilding

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych