Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

X-RODS - pracownia rodbuildingowa

rodbuilding pracownia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
617 odpowiedzi w tym temacie

#461 OFFLINE   florek87

florek87

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaCiepielewo

Napisano 26 maj 2011 - 22:22

[quote]
Dostałem wczoraj majla od Daniela, w pracowni bedzie po 10 maja. Mój kijek został juz naprawiony i ma byc wysłany zaraz po tym jak Daniel wróci do pracowni.
[/quote]
Krzysiek i jak doszedł do ciebie kij ?
[/quote]
Hej Piotrek u mnie nadal cisza brak odzewu na majle i telefon cały czas jest wyłączony brak jakiegokolwiek kontaktu..... załamka poprostu :angry:

#462 OFFLINE   blackabyss

blackabyss

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisano 26 maj 2011 - 22:42

Sledze ten watek od czasu do czasu i jest mi przykro, ze znany, lubiany i co wazniejsze uzdolniony z wrodzonym poczuciem piekna rzemiesnik traci, to do czego dochodzil w pocie czola.

Nie znam prawdziwych powodow zmartwien Daniela, ale przez ten watek poznalem zmartwienia kilku kolegow, ktorzy powierzyli swoje ciezko zarobione pieniadze, by realizowac swoje hobby.

Rece mi opadaja jak czytam, ze Daniel w najlepsze umawia sie na ryby, lekcewazac cala itak juz skomplikowana sytulacje.
Oczywiscie taka sytulacje mozna bez watpienia kierowac do sadu, lub do rzecznika praw konsumenta.
A najlepsze w tym wszystkim jest to, ze jesli pokrzywdzeni nie wyrownaja rachunkow, to zycie to zrobi i to bardziej radykalnie i na wieksza skale.

PS.Ja jakis czas temu zrezygnowalem z indywidualnych projektow w xrods, bo zwyczajnie zbyt dlugo trwaly.


#463 OFFLINE   Mariano Mariano

Mariano Mariano

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNiemcy/Warszawa
  • Imię:Mariusz

Napisano 27 maj 2011 - 17:47

Ja tez niestety nadal czekam.Na początku maja dostałem info od Daniela,że wraca po 10-tym i będzie ogarniał teamt.Jak narazie wszystko nadal stoi w miejscu.Napisałem do Daniela,że czekam do końca maja na wędki,meil został bez odpowiedzi.
Moja cierpliwośc wygasnie z końcem maja.Bo czekać od WRZEŚNIA 2010r na wędki to już chyba za wiele.Dodatkowo spotkania i wyjazdy na rybki,ciekawe podejście.

#464 OFFLINE   Baars

Baars

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1228 postów
  • Lokalizacjaokolice Odry...
  • Imię:Wojtek

Napisano 31 maj 2011 - 05:45

Panowie wątek spadł prawie na drugą stronę! O co chodzi!?

Pewnie wędki odebraliście i jesteście w szoku, że takie ładniutkie - amerykańskie!

Panowie wstawcie jakieś fotki nowych nabytków od Daniela, żeby wątek XRods przywrócić na właściwy tor! :D
Po otrzymaniu mojego kija wstawię zdjęcia bo to wyjątkowy projekt! /Daniel zapewne wie o czym piszę :lol: , korzystając z okazji szczerze Go pozdrawiam i jeszcze raz dzięki!/

Pozdrawiam Wojtek



#465 OFFLINE   jarek _2412

jarek _2412

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 29 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 31 maj 2011 - 17:49

Niestety nie mogę wystawić zdjęcia swojego kija od Daniela. W piątek ponownie do mnie zadzwonił, informując że wędka czeka do wysiłki, tylko jeszcze musi zorganizować kuriera, na którego czeka...
Mimo upływu kolejnych 3 dni, wędki nie wysłał, co mnie specjalnie nie zdziwiło. Ja już nie wierząc kolejnym obietnicom i zapewnieniom Daniela podjąłem stosowne działania prawne, o których niedługo publicznie powiadomię wszystkich pokrzywdzonych finansowo przez podmiot prowadzący działalność gospodarczą.

Koledze życzę, aby zamówiona wędka doszła...



#466 OFFLINE   wiktos

wiktos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 178 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Wiktor
  • Nazwisko:eN

Napisano 31 maj 2011 - 18:35

Z mojej strony sprawa z Danielem jest wyjaśniona w 100%, trochę długo ale zakończona pozytywnie. :D

#467 OFFLINE   MATT1989

MATT1989

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 398 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Imię:Mateusz

Napisano 31 maj 2011 - 21:53

50% mojego zamówienia zostało zrealizowane i kijek już do mnie dotarł, czekam jeszcze na jerkówke :mellow:

#468 OFFLINE   Mariano Mariano

Mariano Mariano

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNiemcy/Warszawa
  • Imię:Mariusz

Napisano 01 czerwiec 2011 - 00:13

No widzę Panowie,że do Was sie Daniel dodzwonił.Zanim dojdzie do mnie to pewnie minie następne PÓŁ ROKU.


#469 OFFLINE   Jacek75

Jacek75

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 32 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 01 czerwiec 2011 - 07:07

Jestem jedną z osób, która zna Daniela osobiście, realizowałem również zamówienie w Jego pracowni. Zawsze byłem pod wrażeniem jego pasji, znajomości tematu, oraz zaangażowania w różne projekty (społecznie). Nie wiem co się stało, ale jestem przekonany że coś naprawdę poważnego. Rozumiem oczywiście kolegów, którzy wysłali nawet poważne sumy i czekają na realizację zamówienia od miesięcy. Macie prawo do wkurzenia. Ale ja mogę powiedzieć tylko jedno: Daniel, trzymaj się i powodzenia!

Pozdrawiam
Jacek

#470 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 750 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 01 czerwiec 2011 - 16:08

Ja również znam Daniela osobiście, co prawda z dwóch niezadługich spotkań tylko! Nie mniej jednak obserwując jego pasje, a zwłaszcza zaangażowanie w działalność, podkreślam, społeczną na rzecz wędkarstwa nie mogę uwierzyć by był osobą nieuczciwą. Dlatego też nie znając natury jego kłopotów( i nie chcąc jej znać) mogę mu tylko życzyć powodzenia i wytrwałości i wyprostowania życiowych zakrętów
U.

#471 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 01 czerwiec 2011 - 21:12

Jestem klientem Daniela od jakiegoś czasu naprawdę spodobało mi się jego podejście do klienta poznałem go też osobiście gość naprawdę jest fajny i nie wierzyłem że coś może być nie tak ,ale przy 4 moim zamówieniu zaczęły się kłopoty podobne do tych co mają koledzy udało mi się po dość dużej nerwówce i odczekaniu o 5 tygodni dłużej niż się umawialiśmy dostać kolejną wędkę choć inną niż zamawiałem.

W między czasie poleciłem Daniela koledze @florek87 chłopak zrobił wędkę niestety pech złamała się na pierwszym wyjeździe , wysłał ją do Daniela w styczniu i ... cisza po długich próbach kontaktu jego i moich nic mimo że wielokrotnie słyszał że wędka jest już zrobiona i tylko trzeba ją wysłać .
Krzysiek poprosił w końcu o odesłanie kija w stanie jakimkolwiek naprawionym czy nie i od tamtej pory cisza.

Cieszę się że koledzy tak dobrze życzą Danielowi ( ja też bo robi fajne wędki ) ale żeby nie odesłać nawet złamanej wędki :angry: ( choć jako Gwarant jest odpowiedzialny za naprawę i terminy też go obowiązują )

#472 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6189 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 02 czerwiec 2011 - 08:35

Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem brak rozpatrzenia reklamacji w ramach gwarancji w ustawowym terminie 14 dni kalendarzowych skutkuje automatycznym zobowiązaniem gwaranta do uznania roszczenia. Niech kolega nie kładzie uszu po sobie, walczy o swoje i zwróci się do Rzecznika Praw Konsumenta przy adekwatnym starostwie powiatowym. Z reguły wystarczy mail. Rzecznik będzie jego reprezentantem w tej sprawie. Oprócz standardowej drogi cywilno prawnej Rzecznik dysponuje również środkami wynikającymi z ustawy o ochronie konsumentów.

Cóż, wydaje mi się, że posianie ładnych kilku stówek, tylko dlatego, że ktoś jest zalogowany na j.pl, to daleko posunięta filantropia.

#473 OFFLINE   jarek _2412

jarek _2412

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 29 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 04 czerwiec 2011 - 14:27

W piątek 3 czerwca otrzymałem wielokrotnie obiecywaną wędkę od Daniela. Wszystko poza tańszymi przelotkami, niż uzgodnione i zamówione, w porządku.

Mam nadzieję, że wobec innych kolegów Daniel się wywiąże, jeśli mu nie zabraknie komponentów, czego wszystkim życzę.

#474 OFFLINE   rolen

rolen

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 925 postów
  • LokalizacjaWarszawa/Marki
  • Imię:Robert

Napisano 05 czerwiec 2011 - 07:58

W moim przypadku chodzi tylko o zwrot kasy, a i tak stało się to do chwili obecnej zadaniem niemożliwym do wykonania...
A wystarczyło zwyczajnie odrazu oddać mi pieniadze, które się otrzymało sprzedając mój kijek innemu klientowi.
Jak widać solidność i uczciwość to nie jest domena kolegi Daniela.
Oczywiście na maile też nie ma czasu odpowiadać, bo po co?!
Czas zabrać się za formalne odzyskiwanie pieniędzy, bo podobnie jak wielu z Was mam już dość tej ciągnącej się sprawy z XRods.

P.S. Czekałem spokojnie dość długo, a sytuacja życiowa u Daniela na szczęście uległa poprawie więc nie ma powodów do dalszej taryfy ulgowej.

#475 OFFLINE   Kamil Lisiecki

Kamil Lisiecki

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 06 czerwiec 2011 - 10:40

Nadal czekam na zwrot pieniędzy i wysłanego do przeróbki kija. Daniel tradycyjnie zadzwonił dzień przed terminem, który wyznaczyłem na ostateczny zwrot kasy lub wykonanie zamówienia (tj. 31 maja) i obiecał, że wyśle pieniądze i odeśle wędkę pod koniec tygodnia, który właśnie minął (jakby nie mógł moich pieniędzy przelać od razu). Póki co kasy na koncie nie ma, co mnie specjalnie nie dziwi, tak więc systematycznie kompletuję dokumenty niezbędne do dochodzenia swoich roszczeń w sposób bardziej oficjalny.

#476 OFFLINE   florek87

florek87

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaCiepielewo

Napisano 06 czerwiec 2011 - 11:20

Dziś dotarł do mnie mój Blue Rapidzik na naprawę kijka czekałem od lutego, myśle że w niedługim czasie Daniel wywiąże się z pozostłych zamówień lub jak u niektórych ze zwrotem pieniążków ;)

#477 OFFLINE   Bury knives

Bury knives

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Lokalizacjahttps://www.facebook.com/buryknives

Napisano 10 czerwiec 2011 - 16:02

Ja czekam od grudnia i echo juz pisałem kilka meili to odpisał ze jak tylko bedzie w pracowni to wysle,lecz jeszcze nie był :angry:,a mnie sie wydaje ze jest tak...ze ma kogos Chorego w rodzinie i trzeba duzo kasy na leczenie i lekazy,(wiadomo polska)i chłop poprostu kase co miał na kije i materiały władował w znachorów,a teraz trzeba to niestety jakos powoli oddawac i spłacac ,a pewnie mało tego niebyło,co widac po ilosci klientów czekajacych na kije lub kase.

#478 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 12 czerwiec 2011 - 09:14

Mój kolega też długo czekał ale w końcu jak Danielowi wytłumaczył dość solidnie to i tamto dostał wędkę parę dni temu.Tak więc pracownia X-Rods powoli ale wywiązuje się ze zleceń.Osobiście to życzę Danielowi jak najlepiej bo był/jest to nieprzeciętny talent w temacie rodbuildingu ale do spraw kontaktów z klientami to powinien sobie w przyszłości zatrudnić managera.

#479 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 15 czerwiec 2011 - 08:01

Nadal czekam na zwrot pieniędzy i wysłanego do przeróbki kija. Daniel tradycyjnie zadzwonił dzień przed terminem, który wyznaczyłem na ostateczny zwrot kasy lub wykonanie zamówienia (tj. 31 maja) i obiecał, że wyśle pieniądze i odeśle wędkę pod koniec tygodnia, który właśnie minął (jakby nie mógł moich pieniędzy przelać od razu). Póki co kasy na koncie nie ma, co mnie specjalnie nie dziwi, tak więc systematycznie kompletuję dokumenty niezbędne do dochodzenia swoich roszczeń w sposób bardziej oficjalny.

Naprawdę porywa mnie Twój wkład w forum.
Kolejne, 8, przedostatnie ostrzeżenie...
Chcesz, to weź i Danona ścignij, nie to czekaj dalej, dogaduj się czy nie... ale proszę, odpuść już kolejne meldunki, że nadal nic, bo choroby morskiej od czytania takich smutków można dostać. 9 postów, 8 to gorzkie żale...
Ludzie (bo pojawiło się tu kilku równie aktywnych w innych wątkach kolegów)... :unsure: naprawdę nic ciekawszego nie macie do powiedzenia na forum?

#480 OFFLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1941 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 15 czerwiec 2011 - 10:07

Sorrki Kuba ale wiesz w sumie Twój post również nie jest ciekawy :mellow: . Też mogę powiedzieć , że albo usuń te posty jako moderator( włącznie z moim) albo nie dolewaj oliwy do ognia, ewentualnie pomóż chłopakom w odzyskaniu kasy . Ja do Daniela nic nie mam kije zrobił mi eleganckie, a teraz to wiadomo jak jest....niestety. Pamiętaj ze każdy post Daniela na forum to była reklama jego pracowni i trudno się dziwić ludziom ze trochę wtopili a jak sam wiesz nie wszyscy którzy wtopili o tym piszą - także może jednak usun mój pościk :D)))))
P.S.
Szacun i bez urazy, bo niestetety cały ten wątek jest przestrzelony i tyle i żeby więcej nie tracić dobrych wspomnień nie będę tu już więcej właził





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rodbuilding, pracownia