Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

X-RODS - pracownia rodbuildingowa

rodbuilding pracownia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
617 odpowiedzi w tym temacie

#481 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 15 czerwiec 2011 - 13:41

Bassy - istnieje priv, zamiast pisać post i prosić o usunięcie.
Tutaj nie moderuję, więc nie mam jak
Zwracam tylko uwagę na to, ze problem jasno opisaliście - zapłaciliście kasę, wędek nie dostaliście, rozpoczynacie dochodzenie swoich racji. Każdy ma jasność. Rozumiem update - dostałęm wędki/kasę lub sprawą zajeła się policja. Natomiast klepanie po x razy tego samego, wnosi jakby to powiedzieć... nic. Tym bardziej ze jest to jedyna aktywnośc tego nicka na forum.

#482 OFFLINE   Kamil Lisiecki

Kamil Lisiecki

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 17 czerwiec 2011 - 00:49

Naprawdę porywa mnie Twój wkład w forum.
Kolejne, 8, przedostatnie ostrzeżenie...
Chcesz, to weź i Danona ścignij, nie to czekaj dalej, dogaduj się czy nie... ale proszę, odpuść już kolejne meldunki, że nadal nic, bo choroby morskiej od czytania takich smutków można dostać. 9 postów, 8 to gorzkie żale...
Ludzie (bo pojawiło się tu kilku równie aktywnych w innych wątkach kolegów)... :unsure: naprawdę nic ciekawszego nie macie do powiedzenia na forum?


Być może to, że musiałem napisać w tym temacie 8 postów jest dosyć niefortunne, ale przede wszystkim źle świadczy o Twoim przyjacielu, którego pieszczotliwie nazywasz „Danonem”.

Prawda jest taka, że po kilku miesiącach czekania, w sytuacji braku możliwości nawiązania jakiegokolwiek kontaktu z Danielem Tanoną, pisanie postów w temacie poświęconym pracowni Xrods było jedynym w miarę skutecznym sposobem przymuszenia jej właściciela do odzewu. Był to przejaw dobrej woli z mojej strony, bo lepsze kilka monitów w Internecie niż wezwanie na policję. Dzięki tym monitom udało się wymusić (poza szeregiem niespełnionych obietnic i pokrętnych tłumaczeń) przynajmniej zwrot (po pół roku) kija Hardy’ego wysłanego do modyfikacji.


#483 OFFLINE   Marcin K.ostuch

Marcin K.ostuch

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 38 postów

Napisano 17 czerwiec 2011 - 22:43

Miałem nie zabierać głosu, ale zabiorę.

@Standerus, myślę że takie piętnowanie Kamila delikatnie mówiąc chyba jest nie na miejscu. To on jest poszkodowany, a nie właściciel X-RODS.
Uważam że ani Kamil, ani żaden z pokrzywdzonych nie zasłużył na takie traktowanie.
Przyjaźni i znajomości nie powinno nadużywać się do tego stopnia...

Pozdrawiam

#484 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 18 czerwiec 2011 - 07:19

Miałem nie zabierać głosu, ale zabiorę.


W dobrym tonie jest się przywitać gdy się gdzieś wchodzi, przychodzi :unsure: Czy to na wstępie pierwszego postu a najlepiej w odpowiednim wątku.


#485 OFFLINE   Marcin K.ostuch

Marcin K.ostuch

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 38 postów

Napisano 18 czerwiec 2011 - 17:25

Regulamin nie mieści takiego wymogu w swoich ramach.
Pewnie zauważyłeś też że mój dwuczłonowy login określa imię i nazwisko, które noszę, więc Twoja sugestia jest trochę nietrafiona.

P.S. Trzymajmy się wątku.

pozdrawiam

#486 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 18 czerwiec 2011 - 17:42

P.S. Trzymajmy się wątku.


Wiadomo jest już że w pracowni XRods nie dzieje się dobrze. A ten wątek nie służy i nie nawołuje do wpisywania się kolejnych niezadowolonych klientów Xroda czy ich adwokatów

również pozdrawiam

#487 OFFLINE   Tomasz K

Tomasz K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 841 postów

Napisano 18 czerwiec 2011 - 19:54

A do czego służy i do czego ma nawoływać???. Zarówno klient zadowolony, jak i niezadowolony ma prawo wyrażać swoje opinie. Na tym chyba polega jedna z korzyści jaką dają wolne media, wątek pozwala ustrzec kolejnych zainteresowanych przed nabiciem ich w butelkę. Wolność słowa to duża wartość, w tematyce społeczno - politycznej bywało różnie, mam nadzieję, że w sprawach branżowych forum pozostanie otwarte i niezależne.

#488 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 18 czerwiec 2011 - 21:53

Masz całkowitą rację Tomaszu. Tylko nie wiem czy rejestrowanie się po to by powielić w swoich postach to co już jest ogólnie wiadome jest słuszne? Jaki to ma cel? Czemu ma służyć? Trzeba podjąć jakieś działania a nie pojękiwać na forum.
Co do tej wolności słowa którą się tak zachwycasz - warto by było nauczyć się z niej korzystać i nie nadużywać jej bo tylko bełkot z tego wychodzi.

#489 OFFLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1941 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 18 czerwiec 2011 - 23:06

OloPe - bełkot jest wtedy ,jak nie wiadomo o co chodzi. A tu wiadomo o co chodzi, więc nie zabronisz nikomu udziału w tym wątku. Nie chcesz, nie pisz ale nie próbuj odbierać tego prawa innym. Zwłaszcza tym co sarę utopili chwilowo przynajmniej. Teraz to już naprawdę wybijam się z tego wątku na stałe

#490 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 19 czerwiec 2011 - 11:32

Ech, miałem napisać długiego posta, ale widzę ze paranojki spiskowe juz robią, wiec nie chcę dalej bronić Danona i nadużywać przyjaźni
Dobrze robicie, gnojcie człowieka bo sobie zasłużył, piszcie to samo po 20 razy, tylko po to się rejestrujac tutaj, jest to zajebista wartość dodana dla naszego forum. W końcu wolność słowa rulez!
Dzięki!

#491 OFFLINE   lesiewicz

lesiewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1765 postów
  • LokalizacjaKalisz
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Lesiewicz

Napisano 19 czerwiec 2011 - 11:37

Kuba powrót do naszej szarej codziennej rzeczywistości gdzie polak polakowi nie przepuści.
Pisanie po raz enty tych samych nudnych postów że po raz enty daje mu szansę ... jest naprawdę w tym wątku niepotrzebne i bezsensowne.

#492 OFFLINE   Mekamil

Mekamil

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2943 postów
  • LokalizacjaZgierz
  • Imię:Kamil

Napisano 19 czerwiec 2011 - 11:42

Kuba, daj spokój. Trzeba zrozumieć niezadowolonych klientów, że piszą właśnie w tym wątku i trzymać kciuki za Daniela żeby jak najszybciej sam się wybronił, bo nikt inny tego za niego nie zrobi.
A że niektórych osób jest to pierwszy post na forum - może akurat ten wątek sprawił, że złożyli zamówienie, więc w tym wątku chcą wylać swoje żale. Nie wszyscy się rejestrują, ale wiele osób czyta. Tyle.

#493 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 19 czerwiec 2011 - 11:44

Kuba, daj spokój. Trzeba zrozumieć niezadowolonych klientów, że piszą właśnie w tym wątku i trzymać kciuki za Daniela żeby jak najszybciej sam się wybronił, bo nikt inny tego za niego nie zrobi.
A że niektórych osób jest to pierwszy post na forum - może akurat ten wątek sprawił, że złożyli zamówienie, więc w tym wątku chcą wylać swoje żale. Nie wszyscy się rejestrują, ale wiele osób czyta. Tyle.

Racja

#494 OFFLINE   MATT1989

MATT1989

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 398 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Imię:Mateusz

Napisano 03 lipiec 2011 - 17:29

Czy ktoś ma jakiś nr kontaktowy do pana Daniela? Próbuje się dzwonić na nr podane na stronce i nic :angry: na maile wysłane kupę czasu temu też nie otrzymałem odpowiedzi :angry:

#495 OFFLINE   rolen

rolen

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 925 postów
  • LokalizacjaWarszawa/Marki
  • Imię:Robert

Napisano 04 lipiec 2011 - 05:57

Numer podany na stronie nie działa już od dawna... Do mnie jak ostatnio dzwonił w maju to na wyświetlaczu miałem nr prywatny (czyt. zastrzeżony) :angry:
Najwidoczniej zupełnie już sobie odpuścił klientów i kolegów.



#496 OFFLINE   robert67

robert67

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 995 postów
  • LokalizacjaSelestat(F)

Napisano 05 lipiec 2011 - 11:01

Numer podany na stronie nie działa już od dawna... Do mnie jak ostatnio dzwonił w maju to na wyświetlaczu miałem nr prywatny (czyt. zastrzeżony) :angry:
Najwidoczniej zupełnie już sobie odpuścił klientów i kolegów.



Poniewaz jestem na urlopie z wizyta u rodziny w Szczecinie spotkalem sie z Danielem.
Scislej, Daniel sam mnie odszukal przywozac przepieknie wykonane zamowienie. Przy tej okazji zamowilem jeszcze jednego blue rapida.
Jednoczesnie mialem doskonala okazje porozmawiac z nim nie tylko o sprzecie.
Bardzo Was prosze, ktorzy czekacie na swoje upragnione wedki.
Oszczedzcie sobie kolejnych nieprzyjemnych komentarzy pod adresem czlowieka ktorego dotknela zyciowa tragedia.
Daniel wywiazuje sie z realizacji zamowien. Niestety pokonanie wszystkich losowych zdarzen bywa ponad jego sily.
Zrozumcie to prosze, okazcie sie jego przyjaciolmi i uwiezcie ze nie probuje Was oszukac.
Wiem doskonale iz, watpliwosci w sytuacji kiedy zaangazowaliscie ciezko zarabiana kase przeslaniaja prawdziwy obraz spraw. Sprobujcie jednak prosze, dac szanse czlowiekowi ktorego przeciez do niedawna jeszcze traktowaliscie jak jedna z najlepszych i solidnych firm.
Daniel jest czlowiekiem uczciwym,a wykorzystywanie przeciw niemu splotu nieszczesliwych zdarzen, przytaczanie przypadkowych i nieprawdziwych (czesto) informacji, stawia ich tworcow w jednoznacznie podlej roli.

Ps. Bardzo przepraszam za brak polskiej czcionki.

#497 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 05 lipiec 2011 - 11:54

[quote]
Numer podany na stronie nie działa już od dawna... Do mnie jak ostatnio dzwonił w maju to na wyświetlaczu miałem nr prywatny (czyt. zastrzeżony) :angry:
Najwidoczniej zupełnie już sobie odpuścił klientów i kolegów.


[/quote]

Poniewaz jestem na urlopie z wizyta u rodziny w Szczecinie spotkalem sie z Danielem.
Scislej, Daniel sam mnie odszukal przywozac przepieknie wykonane zamowienie. Przy tej okazji zamowilem jeszcze jednego blue rapida.
Jednoczesnie mialem doskonala okazje porozmawiac z nim nie tylko o sprzecie.
Bardzo Was prosze, ktorzy czekacie na swoje upragnione wedki.
Oszczedzcie sobie kolejnych nieprzyjemnych komentarzy pod adresem czlowieka ktorego dotknela zyciowa tragedia.
Daniel wywiazuje sie z realizacji zamowien. Niestety pokonanie wszystkich losowych zdarzen bywa ponad jego sily.
Zrozumcie to prosze, okazcie sie jego przyjaciolmi i uwiezcie ze nie probuje Was oszukac.
Wiem doskonale iz, watpliwosci w sytuacji kiedy zaangazowaliscie ciezko zarabiana kase przeslaniaja prawdziwy obraz spraw. Sprobujcie jednak prosze, dac szanse czlowiekowi ktorego przeciez do niedawna jeszcze traktowaliscie jak jedna z najlepszych i solidnych firm.
Daniel jest czlowiekiem uczciwym,a wykorzystywanie przeciw niemu splotu nieszczesliwych zdarzen, przytaczanie przypadkowych i nieprawdziwych (czesto) informacji, stawia ich tworcow w jednoznacznie podlej roli.

Ps. Bardzo przepraszam za brak polskiej czcionki.
[/quote]

Załączone pliki



#498 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9510 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 05 lipiec 2011 - 14:55

Robert

Załączone pliki

  • Załączony plik  1 (2).gif   9,36 KB   896 Ilość pobrań


#499 OFFLINE   rolen

rolen

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 925 postów
  • LokalizacjaWarszawa/Marki
  • Imię:Robert

Napisano 05 lipiec 2011 - 16:18

Daniel jest czlowiekiem uczciwym,a wykorzystywanie przeciw niemu splotu nieszczesliwych zdarzen, przytaczanie przypadkowych i nieprawdziwych (czesto) informacji, stawia ich tworcow w jednoznacznie podlej roli.


Szanowny kolego robert67@ adwokacie XRods - nie wyskakuj mi proszę ze stwierdzeniem o podłości do osób pokrzywdzonych przez Daniela, bo jest to delikatnie mówiąc nie na miejscu.
Człowiek bierze do rąk czyjeś pieniądze, umawia się na na ich oddanie (czyt. przelew) i błoga cisza... Przez 2 miesiące brak kontaktu i jakiejkolwiek reakcji, powiedz mi zatem gdzie tu uczciwość?



#500 OFFLINE   Baars

Baars

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1228 postów
  • Lokalizacjaokolice Odry...
  • Imię:Wojtek

Napisano 05 lipiec 2011 - 16:55

A jednak kasa wygrała!
Tak się własnie zastanawiałem kto znowu to spieprzy!? :unsure:

Może Adwokaci XRods zrzucą się na przelew dla Kolegi @rolen,
żeby już nie zaśmiecał ponownie tego wątku, w którym i tak już za wiele zostało powiedziane!

P.S
Z chęcią się dorzucę bo mam już dość czytania takich postów! :angry:
A może być złoto zamiast mamony!? Tylko, że jak w kruszcu to może trochę dłużej potrwać! :lol:







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rodbuilding, pracownia