Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

X-RODS - pracownia rodbuildingowa

rodbuilding pracownia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
617 odpowiedzi w tym temacie

#521 OFFLINE   Bass-74

Bass-74

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 171 postów
  • LokalizacjaNowogród Bobrzański
  • Imię:Mariusz

Napisano 05 sierpień 2011 - 00:09

... Swoją drogą - ciekawe, czy sytuacja wraca do normy...

Obawiam się że jeszcze chyba nie :( Narazie cierpliwie czekamy. A tak prawdę mówiąc to nie wiadomo co dalej robić. Myślę o tych i o sobie też co po wpłacali jakieś pieniążki, a kijków czy zwrotu pieniędzy dalej niema i kontaktu też.
Jeśli to kłopoty finansowe Daniela no to pewnie będzie trzeba poczekać dłużej na rozliczenie się z każdym z osobna. Jeśli zdrowotne czy rodzinne no to można jakoś zrozumieć i jeszcze trochę cierpliwie poczekać na pozytywny finał. A jeżeli wszystko razem no to ja już niewiem co dalej.
Oficjalnie pewnie nikt nie powie co się dzieje z Danielem bo za adwokata nie robi, a nieoficjalnie pewnie kilka osób zna dokładnie przyczynę/y problemów
  • kaftann lubi to

#522 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 24 sierpień 2011 - 11:59

No to już są jaja.

#523 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 24 sierpień 2011 - 13:33

Jestem ciekaw kiedy sprawa trafi do sądu bo trafiają się ludzie oszukani nawet na samych blankach sprzedanych i opisanych zupełnie inaczej...


zaraz zaraz czy dobrze rozumiem-czy to znaczy że np.płaciłem za blank Batsona z RX7(droższy) a dostawałem z RX6(tańszy)z opisem ze to RX7 o to kaman?

#524 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 24 sierpień 2011 - 14:14

Abstrachując od tej konkrentej informacji, to takie zjawisko jest powszechne od lat. Był nawet kiedyś jakiś wątek o tym, na jednym z bardziej znanych zagranicznych forów.

#525 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6189 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 24 sierpień 2011 - 14:25

Powszechne? Chyba nie w Polsce? Przecież każdy blank ma mnóstwo cech charakterystycznych: kolor, długość, zbieżność, masę, średnicę szczytówki i dolnika. Takie kłamstwo ma krótkie nogi…

#526 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 24 sierpień 2011 - 14:27

OK, źle się wyraziłem. Znane zjawisko. :D Wkażdym razie, jest to jedna z prostszych rzeczy, jeśli z góry dopuszcza się nabijanie w butelkę.
Edit:
Co do cech charakterystycznych, tzn. średnic szczytówek, dolników, grubości ścianke itp. To są to czasem dziesiąte milimetra, nawet porównując katalogi poczególnych firm w podobnych modelach różnice są czasem ledwo zauważalne. Sam się ostatnio naciąłem, ale to już zupełnie inna historia.

#527 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6189 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 24 sierpień 2011 - 14:31

Jakby nie patrzeć - kryminał...

#528 OFFLINE   Przemek

Przemek

    Przemek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1488 postów
  • LokalizacjaWyszków
  • Imię:Przemek

Napisano 24 sierpień 2011 - 14:52




#529 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 24 sierpień 2011 - 15:09

Nie chcę być adwokatem Daniela ale tak do końca w to nie wierzę.Mam od niego robione kije, kolegom moim zrobił i nie widzę abym w blue rapidzie np. miał jakieś inne blanki.
Jeżeli to nie są potwierdzone informacje lecz tylko domniemania to nie piszcie może takich rzeczy na forum.Ja nie pochwalam tego co Daniel zrobił, lecz staram się być w miarę obiektywny.Może mogła zdarzyć się pomyłka a nie celowe działanie, może być jednostkowy przypadek a WY od razu się dopatrujecie nagminnego oszukiwania kolegów.
Ja wierzę, że Daniel z czasem ureguluje rachunki i wyjdzie z twarzą wobec wszystkich, którzy powierzyli mu pieniądze.

#530 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 24 sierpień 2011 - 15:17

Przemek ja też miałem kiedyś Talona ITM-a jak mi strzeliła szczytówka za fiksa pana nie mógł FC dobrać szczytówki więc nie wiem co było grane w tym temacie.
Czy firmy robią co rusz inne szczytówki czy o co w tej bajce chodzi.A co masz za blank?


#531 OFFLINE   Mariano Mariano

Mariano Mariano

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNiemcy/Warszawa
  • Imię:Mariusz

Napisano 24 sierpień 2011 - 16:02

A juz myslałem,że to będzie wszystko szło w dobrym kierunku :wacko:

#532 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 24 sierpień 2011 - 16:08

Jak też mam taką nadzieję i wierzę że wszystko pójdzie w dobrym kierunku.

#533 OFFLINE   Przemek

Przemek

    Przemek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1488 postów
  • LokalizacjaWyszków
  • Imię:Przemek

Napisano 24 sierpień 2011 - 16:24

kierunek jest jeden i wiedzie nad morze... <_<

#534 OFFLINE   zamki

zamki

    klepacz blaszek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 748 postów
  • Lokalizacjablisko fabryki slidera
  • Imię:Zbyszek
  • Nazwisko:Orzoł

Napisano 25 sierpień 2011 - 21:33

Jozi to może Ty mi dobierz szczyt do blanku bo jakoś Irek Matuszewski od dwóch miesięcy nie potrafi...jak można się pomylić?
Sory chyba tylko celowo...


Wybacz ale nie bardzo wierzę, żeby tak zacna firma nie umiała dobrać tego elementu nawet jeżeli jest to jakieś zamieszanie z kijem. Ja laik moge nie umieć ale nie ludzie którzy tym sie zajmują od lat ....

a może to celowe działanie ... ?

#535 OFFLINE   tomarek1

tomarek1

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 21:39

Zamki trudno się nie zgodzić Twoją opinią.Jeśli Matuszewski przez 2 miesiące!!! nie może nic dobrać to nasuwa się tylko jedna myśl...,ale nie ważne jak,byle się pozbyć konkurencji.


#536 OFFLINE   wojciiech

wojciiech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1619 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski / Toruń

Napisano 25 sierpień 2011 - 22:30

Niezłe pranie brudów...

Jakieś dowody na to, że blanki były podmieniane(poza trudnościami I.Matuszewskiego)? Szczerze mówiąc, trudno to sobie wyobrazić. To jak? Zamiast CD BR był obrany blank Kongera? I użytkujący tego nie wyczuł? Że nie taki cięty, że to nie jest wysoki moduł? Czy może dał Batsona za 400 zł zamiast CD za 700?

A słowa rzucone w eter nabierają prędkości i oczerniają.

#537 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 22:32

Faktycznie różnie to może być z tym dobieraniem elementu.Ja mam patyk od Daniela,obsuwa z terminem była ale do przeżycia.Jestem z niego bardzo zadowolony.Bardzo mi źle z tym że człowiek z takim wyczuciem,fantazją i zdolnościami tonie.Pamiętam jak uzgadnialiśmy design wędki :D skurczybyk do przodu wiedział co chce,wychodził z inicjatywą-dobrą i trafną.Wielka szkoda.

#538 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 26 sierpień 2011 - 06:31

Bo Daniel taki jest jak mnie robił patyki doskonale wiedział czego potrzebuję-pheniks na lekko idealne narzędzie, Cd-ki rękojeści idealnie dobrane, a uzbrojenie według jego pomysłu bez najmniejszych zastrzeżeń ( 2,52m 10lb uzbrojony na tytanach poczynając od 20- na początku wydawała się za mała ale pod cetrate 2000 sprawdza się idealnie-oczywiście sugestia Daniela była, że jak będzie za mała to zmienia na większą ale On wiedział dokładnie co robi :D.Ja mu osobiście kibicuję aby się odbił od dna i wrócił na rynek, bo jeszcze nie jeden kijek mógłby wyjść z jego ręki.

#539 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 26 sierpień 2011 - 07:04

Posiadam, posiadałem kilka jak nie naście spinningów zbrojonych przez Daniela. Ten człowiek robi je z pasją, każdy szczegół jest dopracowany i przemyslany w 100%. Dla Daniela nie ma rzeczy niemożliwych, ukręcił dla mnie kilka wędzisk, najlepszych wędzisk z duszą...
Czasami przechodził samego siebie. Po uzgodnieniu szczegółów w środku tygodnia, w week wędka miała na koncie piewrsze odrzańskie hole...
Życzę mu jak najlepiej, mało znam tak równych gości jak Daniel T.
Pozdrawiam.

#540 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6189 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 26 sierpień 2011 - 07:58

Żeby dobrać szczytówkę, to trzeba mieć z czego. Nie chodzi przecież o dobranie podobnej szczytówki i jej dopasowanie (to już chyba ostateczność) tylko znalezienie takiej samej. Nawet jak się ma ponad sto, a może więcej modeli na stanie, to po pierwsze – można nie trafić w konkretny model (szczególnie, jeżeli jest nietypowy – np. seria testowa, etc.), a po drugie poszczególne modele po prostu wychodzą. A jak myślicie, jak często na naszym szerokim i głębokim rynku popytu na blanki custom rodbuilderzy sprowadzają kolejne partie z zza wody? Nawet Salomon z próżnego nie naleje.





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rodbuilding, pracownia