Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

X-RODS - pracownia rodbuildingowa

rodbuilding pracownia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
617 odpowiedzi w tym temacie

#541 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6189 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 26 sierpień 2011 - 10:17

W sensie ogólnym – tak. Nie ma bowiem żadnej gwarancji, że rodbuilder/importer/producent będzie prowadził działalność, kiedy złapiesz awarię blanku. W sensie indywidualnym – nie, ale tu wszystko zależy od dobrej woli. Nawet jeżeli dany model blanku nie będzie produkowany, to producent może uszkodzony wymienić na nowy, o zbliżonych parametrach.

#542 OFFLINE   salmon1977

salmon1977

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1565 postów
  • LokalizacjaIńsko-STARGARD
  • Imię:GrzehU

Napisano 26 sierpień 2011 - 22:33

Jak dla mnie jakas szuja znow probuje zrobic zament <_<
Dozywotnie gwarancje panie kolego na klasowe blanki na pewno uwzgledniona przez x-rods..
Dobrze ze Rzeczona Komudka ma to w dupie na tym etapie..

#543 OFFLINE   Przemek

Przemek

    Przemek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1488 postów
  • LokalizacjaWyszków
  • Imię:Przemek

Napisano 27 sierpień 2011 - 06:18

Nom na pewno będzie uwzględniona... :mellow: drzwi tej twierdzy zamknięte na patyk :lol:

#544 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 27 sierpień 2011 - 13:05

A może zamknijmy wątek do momentu powrotu daniela do żywych a nie będziemy patrzeć jak ludzie skaczą po nim może wtedy wyjaśni sie parę spraw

#545 OFFLINE   Przemek

Przemek

    Przemek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1488 postów
  • LokalizacjaWyszków
  • Imię:Przemek

Napisano 27 sierpień 2011 - 13:07

W sumie mam czas :mellow:
Spoko zamykajmy....

#546 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2190 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 27 sierpień 2011 - 15:50

A może zamknijmy wątek do momentu powrotu daniela do żywych a nie będziemy patrzeć jak ludzie skaczą po nim może wtedy wyjaśni sie parę spraw

Ale jako żywy umawiał się jakiś czas temu na ryby.
Dal mnie to jest nie do pomyślenia zamykanie takiego wątku. To Dragona można rugać i wychwalać, a innych nie?

#547 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 28 sierpień 2011 - 08:32

[quote]
A może zamknijmy wątek do momentu powrotu daniela do żywych a nie będziemy patrzeć jak ludzie skaczą po nim może wtedy wyjaśni sie parę spraw
[/quote]
Ale jako żywy umawiał się jakiś czas temu na ryby.
Dal mnie to jest nie do pomyślenia zamykanie takiego wątku. To Dragona można rugać i wychwalać, a innych nie?
[/quote]
Masz jakieś wędki robione przez daniela czy czekasz na jakąś?

#548 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2190 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 28 sierpień 2011 - 09:31

[quote]
A może zamknijmy wątek do momentu powrotu daniela do żywych a nie będziemy patrzeć jak ludzie skaczą po nim może wtedy wyjaśni sie parę spraw
[/quote]
Ale jako żywy umawiał się jakiś czas temu na ryby.
Dal mnie to jest nie do pomyślenia zamykanie takiego wątku. To Dragona można rugać i wychwalać, a innych nie?
[/quote]
Masz jakieś wędki robione przez daniela czy czekasz na jakąś?
[/quote]
Miałem.

#549 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 28 sierpień 2011 - 10:04

Nie podobały się?


#550 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 28 sierpień 2011 - 10:17

Mnie tam się podobają :D.

#551 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2190 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 28 sierpień 2011 - 10:41

Nie podobały się?

Komuś podobała się bardziej.
@szpiegu, domyślam się do czego zmierzasz, ale tu nikt (prawie) nie kwestionuje umiejętności Pana Daniela, tylko jego uczciwość. Zamknięcie wątku nie pozwoli pokrzywdzonym (bo tak można ich nazwać) wyrazić opinię, podobnie jak zadowolonym.
To ta tak zwana wolność chyba jest.

Jeżeli jednak pokrzywdzeni nie mają racji, to wymagałoby to sprostowania przez Pana Daniela. Takiej reakcji tu nie znalazłem, a wiemy, że możliwości taką posiada. Nawet jeżeli tu nie zagląda, to wielu z Was zna go osobiście i na pewno o reakcji klientów go informowało.
Wiadomo, że każdy może napisać co chce w wątku jak ten, ale takie jest już ryzyko prowadzenia interesu. Dla mnie takie wątki (jak i całe to forum) jest skarbnicą wiedzy i nie chciałbym takiego sposobu moderowania treścią. Jest jak jest i trzeba to akceptować, bez względu na prywatne odczucia (znajomości, czy też wiedza na temat sytuacji osobistej Pana Daniela). To, że kiedyś było super, nie znaczy, że tak będzie zawsze.
Jest jeszcze jedna kwestia, która moim zdaniem jest znamionem elementarnej uczciwości. Wszyscy ci, którzy pisali tu o problemach we współpracy z XRods, a których sprawy zostały załatwione powinni, w ramach uczciwości, tutaj o tym poinformować.

Pozwolisz, że nie będę ciągnął dalej.

#552 OFFLINE   barwena1977

barwena1977

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 28 sierpień 2011 - 11:39

Pisałem komuś na priv ale nie wytrzymałem i napiszę to tutaj.Pytanie do kolegów i popleczników Daniela.Czy Daniel przyjmuje cały czas zlecenia chociażby od swoich kumpli,znajomych i starych stałych klientów mimo że nie pozałatwiał wielu starszych zleceń?Czy czynnie udziela się w innych miejscach poza jerkbait.pl? Czy Daniel jest niepełnosprawny i nie jest w stanie fizycznie skontaktować się z ludźmi? Tak szczerze to znam odpowiedzi na te pytania i dlatego nie widzę usprawiedliwienia.
Zresztą problem nie istnieje tylko na jerkbait.pl, wystarczy prześledzić wpisy kolegów muszkarzy na flyfishing.pl, tam jest dokładnie to samo. Podziwiam ANIELSKĄ wręcz cierpliwość kilku moich kolegów :huh: . I wspaniałe, fantastyczne wędki wręcz z duszą nie mają tutaj nic do rzeczy.

Wydaje mi się że portal(i użytkownicy) w pewnym momencie, mocno wypromował markę X-Rods i ta jest coś dla jerkbait.pl winna. Może by tak w imieniu zwodzonych użytkowników j.pl oficjalnie zapytać co się dzieje, a nie zamykać wątek do czasu kiedy Daniel się zgłosi.....lub nie.

#553 OFFLINE   saalar

saalar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 610 postów

Napisano 30 sierpień 2011 - 23:19

Ale rzeźnia. Dopiero zauważyłem że jest taka jazda w tym temacie. Mam od Daniela dwa kije z których jestem bardzo zadowolony. Wszystko było ok. Ciężko mi uwierzyć w to co się teraz dzieje. Jakiś czas temu wysłałem zamowinie do Daniela(nawet dwa razy) i nie otrzymałem odpowiedzi więc mi wędki nie zrobił...

#554 OFFLINE   Bury knives

Bury knives

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Lokalizacjahttps://www.facebook.com/buryknives

Napisano 31 sierpień 2011 - 18:07

Wojtek dobrze piszesz,ja na przeróbke swojego kija czekałem 5-mcy,i tak nie zrobił tego co chciałem,a to było jeszcze wtedy gdy działał na 100%,a gdy robiłem batsona u niego i zdecydowała opinia o tej pracowni zaczytana tu na forum a proponowali mi chłopa z Krakowa(alem głupi ze tam nie zrobiłem kija Embarassed )to namówił mnie(Daniel)na tube na kija,i ja w tej tubie wysłałem mu kija do przeróbki,a odesłał w tubie kartonowej,i zaczołem słać meile co 3 dni meil,o zwrot tuby,tak przez 6tyg i co i dupa,dobrze ze kija odzyskałem,ale to i tak dzieki temu ze kilku kumpli z jego terenu sie do niego wybrało.....wy co go znacie i bylliscie u niego osobiscie po kije to ok ale my co tylko przez neta i kom,to co mozemy,ja mam cos ponad 600km,i co miła bym zrobic,kij kosztował w sklepie 630zł zaliczka na naprawe 200zł,a tu nic,i od kwietnia słysze tylko od jego znajomych ze Daniek sie napewno odezwie,sie wytlumaczy,a dla mnie jest dziad i tyle,a pewnie nie jestem sam w takim mysleniu o nim.

#555 OFFLINE   Bury knives

Bury knives

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Lokalizacjahttps://www.facebook.com/buryknives

Napisano 31 sierpień 2011 - 18:19

Ta a najlepsze to ze moze zamknijmy watek o pracowni XRODS ,no normalnie jak na Białorusi,mowisz cacy o prezydencie to ok ,zaczynasz,mówic żle i negowac działania prezydenta,to kryminał.i slad po tobie znika,ja jestem bardzo zadowolony z batsona ukreconego przez Daniela,i dlatego powierzyłem mu przeróbke kija a pytałem czy zajmuje sie pan przeróbka kijów sklepowych,powiedział ze oczywiscie,ze nie ogranicza sie tylko na robienie nowych od podstaw,ze trzeba byc otwartym na potrzeby potencjalnego klienta i trzeba robic wszystko,i tym mnie kupił :blush:ja czekam az może sie w końcu odezwie a potem te ochy i achy na forum ze jest i dalej działa,ale powiem jedno na opinie pracuje sie latami a traci sie ja w ciagu kilku chwil.

#556 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 31 sierpień 2011 - 18:25

Nie wiem co Wam odpowiedzieć. Byłem klientem Daniela. Nie narzekam, choć mogło być lepiej, szczególnie terminowość. Teraz jednak jest masakra.
Daniel, ogarnij się! Jeśli możesz. Daj halo Kolegom.

#557 OFFLINE   Przemek

Przemek

    Przemek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1488 postów
  • LokalizacjaWyszków
  • Imię:Przemek

Napisano 31 sierpień 2011 - 18:44

Teraz jak podpadł Irkowi to na pewno żadnych blanków u niego nie kupi więc nawet żadne reklamacje nie zostaną uwzględnione bo z czego ukręci blank...chyba z bambusa :unsure:
Mój kij leży tymczasem u Irka, a jak On nie pomoże to idzie do kosza 1200 zł :huh:

#558 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 31 sierpień 2011 - 18:49

:wacko: :angry:

#559 OFFLINE   Riqelme

Riqelme

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 338 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg

Napisano 31 sierpień 2011 - 19:06

A miało być tak pięknie.........

Szkoda bo lubiłem popatrzeć tutaj na wędki kolegów z pracowni XRods. Teraz na 100% już nikt się nie pochwali. Szkoda....

#560 OFFLINE   Ireneusz Matuszewski

Ireneusz Matuszewski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 315 postów

Napisano 01 wrzesień 2011 - 08:58

Witam,

@Przemek, Daniel mi nie podpadł. Wobec FC wszystko jest uregulowane. Tak czy inaczej dojdę co to jest za blank i sprowadzę szczytówkę, bo CD to jest na pewno. Ewentualne reklamacje wędzisk montowanych w XRods na blankach z FC będę uwzględniał przy założeniu, że zostanie dostarczona gwarancja i dowód zakupu z widoczną datą. FC daje na wędki i blanki gwarancję 5 lat i taka będzie uwaględniana.

Pozdrawiam,
Ireneusz Matuszewski





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rodbuilding, pracownia