Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Hot shot na sandacza

blank sandacz

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
217 odpowiedzi w tym temacie

#141 OFFLINE   Zulus

Zulus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • LokalizacjaGórzyca

Napisano 14 luty 2008 - 19:41

A ty osobiście co byś polecił ? certified pro czy batsona ?

#142 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4435 postów

Napisano 14 luty 2008 - 20:06

PS. batson to rzeczywiscie naprawde dobra oferta (pomijajac marke) i mozliwe ze sie zdecyduje na niego (ze wzg. na cene) ale badam rowniez inne mozliwosci zanim kupie kija.


Witam,

@ Zulus,

Lapales moze kijami Batsona czy tylko sugerujesz sie opiniami zaszlyszanymi u wiadomo kogo?

Nie bede sie nigdy upieral ze sa to najlepsze blanki dostepne na rynku bo nie jest to prawda. Oferowane sa za to za bardzo przystepne pieniadze i gdy wezmiesz pod uwage stosunek cena-jakosc staja sie atrakcyjne. Ktos w innym poscie pisal ze maja cienkie scianki i sa lamliwe. Kurcze wyprawiam ze swoimi takie rzeczy, ze gdyby ich dystrybutor na Polske dowiedzial sie o tym to na pewno gwarancji by nie uwzglednil.Faktem jest ze dalej zadnego nie zlamalem pomimo wielu prob.

Poczytaj sobie wywiad, ktory przeprowadzil Friko i dowiesz sie paru ciekawych rzeczy takich jak dlaczego wszystkie blanki sa proste, co niekoniecznie zdarza sie u innych producentow.

Pozdrawiam,

Bujo




#143 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 14 luty 2008 - 20:20

[quote]
PS. batson to rzeczywiscie naprawde dobra oferta (pomijajac marke) i mozliwe ze sie zdecyduje na niego (ze wzg. na cene) ale badam rowniez inne mozliwosci zanim kupie kija.
[/quote]

Witam,

@ Zulus,

Lapales moze kijami Batsona czy tylko sugerujesz sie opiniami zaszlyszanymi u wiadomo kogo?

Nie bede sie nigdy upieral ze sa to najlepsze blanki dostepne na rynku bo nie jest to prawda. Oferowane sa za to za bardzo przystepne pieniadze i gdy wezmiesz pod uwage stosunek cena-jakosc staja sie atrakcyjne. Ktos w innym poscie pisal ze maja cienkie scianki i sa lamliwe. Kurcze wyprawiam ze swoimi takie rzeczy, ze gdyby ich dystrybutor na Polske dowiedzial sie o tym to na pewno gwarancji by nie uwzglednil.Faktem jest ze dalej zadnego nie zlamalem pomimo wielu prob.

Poczytaj sobie wywiad, ktory przeprowadzil Friko i dowiesz sie paru ciekawych rzeczy takich jak dlaczego wszystkie blanki sa proste, co niekoniecznie zdarza sie u innych producentow.

Pozdrawiam,

Bujo



[/quote]

Ja też przeginam czasami pałe, ale Ty Bujo to już mistrzu jesteś :lol: z kija do 35g setką rzucać.... :huh:

#144 OFFLINE   Ireneusz Matuszewski

Ireneusz Matuszewski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 315 postów

Napisano 14 luty 2008 - 20:22

@Bujo, nie daję więcej dla Ciebie gwarancji na Batsony :lol: :lol:
@Zulus, o jakim CP mówimy?
Pozdrawiam,
Ireneusz Matuszewski
  • Wojtek B. lubi to

#145 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 14 luty 2008 - 20:30

A ty osobiście co byś polecił ? certified pro czy batsona ?



niestety staram sie a nie rozumiem nic........ certified pro to model blanku jednej z firm a batson to firma, poza tym 3 albo 4 rodbuilderow tłumaczy ci chyba najlepiej jak potrafia a ty ehe ok i po jakimś czasie wraca temat jak bumerang co chcesz łowić wszystko czy sandacze bo z tego co ja pamiętam to wszystko i może sandacze?

#146 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 14 luty 2008 - 20:54

[quote]
A ty osobiście co byś polecił ? certified pro czy batsona ?
[/quote]


niestety staram sie a nie rozumiem nic........ certified pro to model blanku jednej z firm a batson to firma, poza tym 3 albo 4 rodbuilderow tłumaczy ci chyba najlepiej jak potrafia a ty ehe ok i po jakimś czasie wraca temat jak bumerang co chcesz łowić wszystko czy sandacze bo z tego co ja pamiętam to wszystko i może sandacze?
[/quote]

JEDNO JEST PEWNE!
Jeśli zulus nie kupi kijjka i nie połowi (W KOŃCU!!!) to dalej pozostanie mu slinienie sie do monitora i zastanawianie sie co by było gdyby...

#147 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2417 postów

Napisano 14 luty 2008 - 21:17

Ktos w innym poscie pisal ze maja cienkie scianki i sa lamliwe.

Nie pisalem o tym, ale widzialem. Ktos gdzies :unsure: :unsure: polamal dwa kije w bardzo podejrzanych okolicznosciach przyrody...ja na razie nie zlamalem swojego (HS 1023), ale on z innego zródla jest niz tamte...mialem kij z tego zródla tez i sie równie podejrzanie zlamal, to juz nie mam ;)


#148 OFFLINE   Zulus

Zulus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • LokalizacjaGórzyca

Napisano 14 luty 2008 - 21:22

[quote]
A ty osobiście co byś polecił ? certified pro czy batsona ?
[/quote]


niestety staram sie a nie rozumiem nic........ certified pro to model blanku jednej z firm a batson to firma, poza tym 3 albo 4 rodbuilderow tłumaczy ci chyba najlepiej jak potrafia a ty ehe ok i po jakimś czasie wraca temat jak bumerang co chcesz łowić wszystko czy sandacze bo z tego co ja pamiętam to wszystko i może sandacze?
[/quote]
@Ireneusz Matuszewski, mówimy o certified pro xsh 1142mt
@szpiegu napisalem batson bo tylko o jednym modelu batsona mowimy w tym watku i kazdy zainteresowany o tym wie.
@mifek po pierwsze nie slinie sie do monitora tylko rozwazam propozycje zakupu dobrego kija, a po drugie kijek kupuje na wiosne. Pozdrawiam.


#149 OFFLINE   Zulus

Zulus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • LokalizacjaGórzyca

Napisano 14 luty 2008 - 21:27

[quote]
PS. batson to rzeczywiscie naprawde dobra oferta (pomijajac marke) i mozliwe ze sie zdecyduje na niego (ze wzg. na cene) ale badam rowniez inne mozliwosci zanim kupie kija.
[/quote]

Witam,

@ Zulus,

Lapales moze kijami Batsona czy tylko sugerujesz sie opiniami zaszlyszanymi u wiadomo kogo?

Nie bede sie nigdy upieral ze sa to najlepsze blanki dostepne na rynku bo nie jest to prawda. Oferowane sa za to za bardzo przystepne pieniadze i gdy wezmiesz pod uwage stosunek cena-jakosc staja sie atrakcyjne. Ktos w innym poscie pisal ze maja cienkie scianki i sa lamliwe. Kurcze wyprawiam ze swoimi takie rzeczy, ze gdyby ich dystrybutor na Polske dowiedzial sie o tym to na pewno gwarancji by nie uwzglednil.Faktem jest ze dalej zadnego nie zlamalem pomimo wielu prob.

Poczytaj sobie wywiad, ktory przeprowadzil Friko i dowiesz sie paru ciekawych rzeczy takich jak dlaczego wszystkie blanki sa proste, co niekoniecznie zdarza sie u innych producentow.

Pozdrawiam,

Bujo



[/quote]

Ja też przeginam czasami pałe, ale Ty Bujo to już mistrzu jesteś :lol: z kija do 35g setką rzucać.... :huh:
[/quote]
Niezły asior jesteś @Bujo w takim razie :mellow:


#150 OFFLINE   Ireneusz Matuszewski

Ireneusz Matuszewski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 315 postów

Napisano 14 luty 2008 - 21:57

Chciałem porównać te dwa blanki, ale nie są one do siebie zbliżone. Są zupełnie inne. Z brzegu, jak piszesz pod gunę 12-14 gram, biorąc pod uwagę tylko te dwa blanki wskazuję na Lamiglasa.
Pozdrawiam,
Ireneusz Matuszewski

#151 OFFLINE   Zulus

Zulus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • LokalizacjaGórzyca

Napisano 14 luty 2008 - 22:47

Ok dzieki za info.

#152 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 15 luty 2008 - 00:14

Sorki za OT.
Zapraszam wszystkich do zakładki Ogólne, wątek Wierzyca - petycja.
Pozdro Jachu

#153 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 15 luty 2008 - 22:53

Hej.
Tak sobie zaglądam, aby zobaczyć, czy coś się zmieniło po przeniesieniu wątku. Widzę, że @Zulus jest niezmordowany, odpo-
wiedzi na swoje pytania dostał już chyba aż nadto. Miejmy tylko
nadzieję, że jak w końcu będzie 1 czerwca, jakby nie było również Dzień Dziecka, a nie tylko początek sezonu sandaczowego.
To zacznie łowić a nie pisać. @Szpiegu weź go do galopu.
Pozdro Jachu.
PS. Byle do czerwca

#154 OFFLINE   Zulus

Zulus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • LokalizacjaGórzyca

Napisano 16 luty 2008 - 15:01

Hej.
Tak sobie zaglądam, aby zobaczyć, czy coś się zmieniło po przeniesieniu wątku. Widzę, że @Zulus jest niezmordowany, odpo-
wiedzi na swoje pytania dostał już chyba aż nadto. Miejmy tylko
nadzieję, że jak w końcu będzie 1 czerwca, jakby nie było również Dzień Dziecka, a nie tylko początek sezonu sandaczowego.
To zacznie łowić a nie pisać. @Szpiegu weź go do galopu.
Pozdro Jachu.
PS. Byle do czerwca

Rzeczywiście dostałem odpowiedzi takie na jakie oczekiwałem i jestem bardzo zadowolony bo biore pierwszego kija na zamówienie i już wiem co będzie idealne do moich potrzeb (dzięki wam). Zaczynam łowić już od 1-ego maja szczupaki bo do 1-ego czerwca nie wytrzymam bez łowienia, co prawda szczupaki to nie sandacze ale równierz lubie je łowoić. Efekty łowienia (jeśli takie będą B) ) oczywiście będą na forum w postaci fotek. Pozdrawiam.

#155 OFFLINE   asafa

asafa

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 394 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Tomek

Napisano 11 listopad 2010 - 16:22

Również szukam kija na sandacza, szczupaka głównie do łowienia z brzegu, ale czasem i z łódki na wodzie stojącej, dlatego zainteresowałem się HS1021F. Jedno tylko mnie zastanawia - czy z główkami do 30g da radę ? cw jest opisany jako 10-28g więc można by sądzić, że przynęta(guma+główka) nie powinna przekraczać 28g a tu 30g plus guma(7-11cm), to już sporo więcej.

#156 ONLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18586 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 listopad 2010 - 17:50

cw jest opisany jako 10-28g więc można by sądzić, że przynęta(guma+główka) nie powinna przekraczać 28g a tu 30g plus guma(7-11cm), to już sporo więcej.


... sam sobie odpowiedziałes na pytanie. Jeżeli łowisz na cięższe przynęty weź pod uwagę HS1023F lub HS1025F, w końcu po to są różne modele blanków żeby z nich korzystać.

#157 OFFLINE   asafa

asafa

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 394 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Tomek

Napisano 11 listopad 2010 - 19:00

Moje wątpliwości wzięły się stąd, że @art-rod napisał Blanki tego typu sprawują się super w granicach 10-25gr główki Pomyślałem, że może są mocniejsze niż opis na to wskazuje i jednak podoła moim oczekiwaniom. Rozważałem 10-42g, ale obawiam się, że to może być już zbyt sztywny blank.

#158 OFFLINE   garowy

garowy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 478 postów

Napisano 11 listopad 2010 - 19:03

.

#159 OFFLINE   asafa

asafa

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 394 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Tomek

Napisano 11 listopad 2010 - 19:10

Tomek czytaj dokładnie 10-25g główki a gdzie guma? ;)



No więc właśnie dlatego zapytałem, bo jeśli główki 25g plus guma, to może by taki styknął... chyba, że główki, to było przejęzyczenie @art-rod

#160 OFFLINE   garowy

garowy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 478 postów

Napisano 11 listopad 2010 - 19:13

.





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blank, sandacz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych