Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Pracownia Fishing Center opinie

rodbuilding pracownia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
840 odpowiedzi w tym temacie

#481 OFFLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2677 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano 04 marzec 2015 - 07:48

Finezyjną, jak delikatny, damski paluszek. Szczytówka, jak paluszek ;) . Linka doń, jako włos kobiecy ... w warkocz splecion :lol:


  • popper i skalek-77 lubią to

#482 OFFLINE   NAD BUGIEM

NAD BUGIEM

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 291 postów
  • Lokalizacjalubelskie
  • Imię:Paweł

Napisano 14 czerwiec 2015 - 13:39

CD ORKA 2.90cm cw. do 28gram -jaką akcję ma ten blank? i realny ciężar wyrzutu może ktoś określić kto łowi tym kijem?

 

pozdrawiam


Użytkownik Remek107 edytował ten post 14 czerwiec 2015 - 13:40


#483 OFFLINE   Tomas81

Tomas81

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 592 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:K.

Napisano 14 czerwiec 2015 - 16:10

CD ORKA 2.90cm cw. do 28gram -jaką akcję ma ten blank? i realny ciężar wyrzutu może ktoś określić kto łowi tym kijem?

 

pozdrawiam

Ze strony Irka :)

 

http://www.fishingce...&url=/testy.php



#484 OFFLINE   CAGE

CAGE

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 13 postów
  • LokalizacjaBrzeg
  • Imię:Marek

Napisano 15 czerwiec 2015 - 09:37

Serdeczne podziękowania dla Irka Matuszewskiego za udostępnienie do testów wędek wykonanych na blankach North Fork Composites. Co do wyników testów, Gary Loomis nie odcina kuponów od swej wcześniejszej działalności, wcześniejszych serii. Blanki są topowymi konstrukcjami, czułe, świetne rzutowo, mają doskonałe, niekończące się ugięcie i kapitalne trzymanie ryby. Przy serii HM MB oraz IM MB zwraca uwagę spory zakres wagi przynęt przy których dobrze pracują. Testowało je kilkanaście osób i na każdym z nas zrobiły spore wrażenie.

 

 

CAGE  & woblerwz



#485 OFFLINE   JanuszD

JanuszD

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 518 postów
  • LokalizacjaLubartów - Jelenia Góra

Napisano 15 czerwiec 2015 - 12:46

Serdeczne podziękowania dla Irka Matuszewskiego za udostępnienie do testów wędek wykonanych na blankach North Fork Composites. Co do wyników testów, Gary Loomis nie odcina kuponów od swej wcześniejszej działalności, wcześniejszych serii. Blanki są topowymi konstrukcjami, czułe, świetne rzutowo, mają doskonałe, niekończące się ugięcie i kapitalne trzymanie ryby. Przy serii HM MB oraz IM MB zwraca uwagę spory zakres wagi przynęt przy których dobrze pracują. Testowało je kilkanaście osób i na każdym z nas zrobiły spore wrażenie.

 

 

CAGE  & woblerwz

Podpinam się do podziękowań i podzielam opinię odnośnie walorów użytkowych.

Wędki na tych blankach są tak ciekawe i "inne", że nie ośmielę się ich "głębiej" analizować, zanim bliżej i bardzo osobiście się z jednym z nich nie poznam, co pewnie nastąpi w niesprecyzowanej jeszcze, jednak niezbyt odległej przyszłości :)



#486 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9538 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 15 czerwiec 2015 - 17:36

Serdeczne podziękowania dla Irka Matuszewskiego za udostępnienie do testów wędek wykonanych na blankach North Fork Composites. Co do wyników testów, Gary Loomis nie odcina kuponów od swej wcześniejszej działalności, wcześniejszych serii. Blanki są topowymi konstrukcjami, czułe, świetne rzutowo, mają doskonałe, niekończące się ugięcie i kapitalne trzymanie ryby. Przy serii HM MB oraz IM MB zwraca uwagę spory zakres wagi przynęt przy których dobrze pracują. Testowało je kilkanaście osób i na każdym z nas zrobiły spore wrażenie.

 

 

CAGE  & woblerwz

Gdzie można znaleźć szczegóły testu?



#487 OFFLINE   CAGE

CAGE

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 13 postów
  • LokalizacjaBrzeg
  • Imię:Marek

Napisano 15 czerwiec 2015 - 17:42

Materiał trafi do Irka i będzie na stronie FC.


  • popper lubi to

#488 OFFLINE   Riqelme

Riqelme

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 338 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg

Napisano 15 czerwiec 2015 - 20:13

Oświećcie mnie. Co znaczy niekonczące się ugięcie? Bez sarkazmu teraz, proszę o wyjaśnienie.

#489 OFFLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2677 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano 15 czerwiec 2015 - 20:21

Masz wrażenie, jakbyś giął, giął, giął, a badyl jeszcze może.



#490 OFFLINE   CAGE

CAGE

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 13 postów
  • LokalizacjaBrzeg
  • Imię:Marek

Napisano 15 czerwiec 2015 - 20:24

Moja kolej, miałem okazję mocniej je obłowić.O ile nasze typowe szpady przy bardzo mocnym ugięciu zaczynąją w którymś miejscu usztywniać dolnik i dalszy przyrost siły na lince daje wrażenie że za chwilę trzaśnie w NFC jest inaczej. Wędki na tych blankach mają niezwykle progresywne ugięcie. Mieliśmy poważny problem by dojść do punktu gdzie już nie ma amortyzacji. Giąłem z @woblerwz kijek MB HM 662-1 na 15-to funtowej plecionce i doszliśmy do punktu gdzie hamulec kołowrotka o sile 5kg już zaczynał oddawać linkę a dalsze dynamiczne uginanie blanku powodowało tylko pogłębienie ugięcia. Wrażenie takie jakby blank zaczynał się rozciągać.


Użytkownik CAGE edytował ten post 15 czerwiec 2015 - 20:26

  • Jozi i Riqelme lubią to

#491 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9538 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 15 czerwiec 2015 - 21:07

Oświećcie mnie. Co znaczy niekonczące się ugięcie? Bez sarkazmu teraz, proszę o wyjaśnienie.

Nie mam pojęcia. Nie wyjaśnię.

Kiedyś jednak, będąc na łodzi z @Miratem krzyknąłem, cyt: kij się skończył :o 

O cóż chodziło?

Poszukiwaliśmy okoni. Łowiłem Legend Elite 8lb. W którymś momencie zaciąłem rybę a ta przygięła wędzisko tak, że w dłoni poczułem takie głuche "PUK" i wędka, będąca już niemal w kołowym ugięciu, po prostu przestała się dalej uginać a ja poczułem, że prędzej strzeli, niż ugnie się głębiej.

 

Wnoszę z tego co powyżej, że wędki testowe, nie wydawały żadnego "PUK", które mogło wyznaczać granicę pomiędzy: strzeli, czy nie strzeli ;)


  • Riqelme, homax i Pisarz.......ewski Piotr lubią to

#492 OFFLINE   woblerwz

woblerwz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1597 postów
  • LokalizacjaBrzeg
  • Imię:Wojtek

Napisano 15 czerwiec 2015 - 21:26

Waldku, dokładnie jak piszesz. Nie znaleźliśmy tej granicy gdzie kij dębieje i zostaje trochę siły do trzasku łamanej gałązki. 


  • popper i Riqelme lubią to

#493 OFFLINE   homax

homax

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1034 postów
  • LokalizacjaPruszków Poland Europe Earth
  • Imię:Sławomir

Napisano 18 czerwiec 2015 - 11:42

Zrobiłem w FC "nowego Loomisa", brzegowego UL, na blanku FW901-2(IM). Mam go z miesiąc, ale jeszcze nie łowiłem.... Ale powyższe opinie bardzo mnie cieszą. Po wymachach kontrolnych ( :D ) wiele sobie po nim obiecuję w temacie kleni, jazi i okoni...



#494 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 18 czerwiec 2015 - 11:52

O kurde. Nie wytrzymałbym tyle czasu, by nie spróbować nowego kija :D No, chyba, że była by to podlodówka, a byłby akurat sierpień :D


  • Przemek, kogut i kris1 lubią to

#495 OFFLINE   "Paweł"

"Paweł"

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1599 postów
  • LokalizacjaTam gdzie nie biorą :)
  • Imię:Pawel
  • Nazwisko:S

Napisano 18 czerwiec 2015 - 16:11

Tak czytam posty szanownych kolegów i stwierdzam ,że nie mają totalnie nic wspólnego z opiniami na temat FC :)

 

 

PZdr Paweł



#496 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4480 postów

Napisano 18 czerwiec 2015 - 16:24

Tak czytam posty szanownych kolegów i stwierdzam ,że nie mają totalnie nic wspólnego z opiniami na temat FC :)

 

 

PZdr Paweł

 

uzyj magicznego przycisku: zglos moderatorowi, jak juz zglosisz tutaj to przelec nieskonczone zastepy jerkbaita i pozglaszaj wszystko co nie miesci sie w 100% w ramach danego watku, do zobaczenia za rok-dwa bo tyle zajmie :) :) :) 



#497 OFFLINE   "Paweł"

"Paweł"

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1599 postów
  • LokalizacjaTam gdzie nie biorą :)
  • Imię:Pawel
  • Nazwisko:S

Napisano 19 czerwiec 2015 - 16:00

uzyj magicznego przycisku: zglos moderatorowi, jak juz zglosisz tutaj to przelec nieskonczone zastepy jerkbaita i pozglaszaj wszystko co nie miesci sie w 100% w ramach danego watku, do zobaczenia za rok-dwa bo tyle zajmie :) :) :)

NIe wolno skarżyć  ! Mama nie nauczyła ? :) A tak tylko "se" napisałem , żeby się koledzy ogarneli :) Bo z chęcią poczytał bym komentarze super zadowolonych klientów Fc :)

 

Pozdro



#498 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4480 postów

Napisano 19 czerwiec 2015 - 17:43

NIe wolno skarżyć  ! Mama nie nauczyła ? :) A tak tylko "se" napisałem , żeby się koledzy ogarneli :) Bo z chęcią poczytał bym komentarze super zadowolonych klientów Fc :)

 

Pozdro

 

 

Ja jestem super zadowolony, dwie wedki ( CD Taiaha) zrobili mi super, w dodatku fartowne, 2.60 pierwszy rzut szczupak 80+, 3.20, po dwoch godzinach pstrag 72, swietne wykonanie, przelotki takie jakie maja byc i rozmieszczone jak potrzeba a nie wydziwiania jakis amatorow, dobra pianka, orginalnie malowany na czarno uchwyt Fuji, czego chciec wiecej? Wbrew pozorom nikt nie namawial na te slynne juz wykonanie ''standard'' dla ludzi co w d...e maja jak wyglada dolnik i nie lowia na japonskie plecionki o 32 splotach, ktore alconite zabijaja :)

 

Jak juz cos to uczyl ojciec, by nigdy w zyciu nie byc kapusiem z jakich kraj slynie, ciezko czasem w zyciu ale jakos daje rade :) :) :)

 

Ja tez tak sobie popisalem, a co :)



#499 OFFLINE   Lepton

Lepton

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Imię:Andrzej

Napisano 11 sierpień 2015 - 21:32

Gdzie można znaleźć szczegóły testu?

 

Materiał trafi do Irka i będzie na stronie FC.

 

 

:)   :(   :angry: i nadal nic.



#500 OFFLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2677 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano 11 sierpień 2015 - 23:10

To ja tak króciutko i bez ilustracji wizualnej: miałem szereg kijów z FC, ale tylko dwa na moje zamówienie - ISP843F (artykuł Daniela Tanony o kijach pstrągowych mnie do tego zachęcił) i IP844F - konsultacja z p. Piotrem Strzeszewskim, pracownikiem FC. Oba kije siedzą u mniej już ładnych parę lat i żadnego z nich się nie pozbędę. Zaznaczam, że ja tu za twórcę robię, znaczy badyle klecę i zwykle kija nie spod swojej ręki nie użyję, bo religia zabrania  ;) . Pozostałych już nie mam, ale nie dla mnie były oryginalnie robione ... 







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rodbuilding, pracownia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych