Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
TECH

Uchwyt kołowrotka Delfin

tech-rb delfin uchwyt delta

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
814 odpowiedzi w tym temacie

#121 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5367 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 20 styczeń 2016 - 14:52

Ciekawe, jakiś czas temu - rozmawiając z Januszem - powiedziałem dokładnie do samo. Tylko trochę się obawiam, że ten smutny sen może się ziścić. :(

To znaczy, ktoś z innego kraju - kupi, skopiuje (powiedzmy ze zmianami) i uruchomi produkcję na masową skalę. Po czym zacznie sprzedawać jako JDM ;) po 200$ za sztukę.

Z tego co wiem Janusz opatentował swój wynalazek, więc jakieś zabezpieczenie jest. Drugim niemniej ważnym dla ochrony jego patentu jest inercja rynku i umysłów wędkarzy. Sądzę, że ten drugi warunek może być nawet bardziej decydujący  ;) dla przyszłych kopistów...



#122 OFFLINE   fish28

fish28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2677 postów
  • Imię:Darek

Napisano 20 styczeń 2016 - 15:03

To lepiej nie rób takiej wykałaczki, patrząc się na nią -zastanawiałem się na co mi to, przecież to maks kilka wyjść w roku, a okazało się że łowią nią bardzo dużo, w zasadzie to uzależnia, więc uważaj ;)

Bogumił, myślałem dokładnie tak samo jak Ty, a ostatnio zapomniałem nawet co to casting, bo tylko z wykałaczką chodziłem :D


  • Apioo, KLANAD i Michał. lubią to

#123 OFFLINE   woblerwz

woblerwz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1597 postów
  • LokalizacjaBrzeg
  • Imię:Wojtek

Napisano 20 styczeń 2016 - 15:04

Znam technologię i ogrom pracy włożonej w delfina, kopiści raczej wytworzą marny substytut. Jedno co może być lepsze to ...  może będą różowe :D   jako hit rynkowy.



#124 OFFLINE   Darek K

Darek K

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 388 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Darek

Napisano 20 styczeń 2016 - 22:04

Janusz na swoje nieszczęście jest jednym z nas - polakiem i "forumowiczem" a w związku z tym od razu podziw zastępuje negacja i szukanie dziury w całym nawet cena 100 zł budziłaby podejrzenia,- czy przypadkiem nie zarabia on na nim 200 czy 300 zł  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Tak to już jest w najjaśniejszej  <_<

 

Jak nie da się metodą teoretyczno-ideologiczną to zawsze można finansowo cenową....

 

Dlaczego wrzucasz wszystkich do jednego wora? :angry: Co do szukania dziury w całym ma bycie Polakiem czy forumowiczem? Wkurza mnie stosowanie słowa Polak jako obelgi.

Totalnej negacji nie zauważyłem - zresztą jakby podliczyć cenowo inne rękojeści+uchwyt tu prezentowane to ta byłaby całkiem tania.

 

Poza tym nawet jak jest super z punktu widzenia użytkowego (o czym nie wątpię po opiniach) to nie każdemu musi się podobać. W tej chwili kolejne wędki u mnie to już tylko fanaberia (przy ilości czasu, którą poświęcam na ryby). I ta fanaberia ma mi pasować - np. na chwilę obecną nie wyobrażam sobie muchówki czy planowanego spinningu bez insertu lub uchwytu z drewna i rękojeści nie z korka (muchówka) lub korka z korkogumą. Nawet jak będzie gorsza funkcjonalnie.

 

Niemniej uważam pomysła za fajny i nowatorski i super, że takie projekty powstają i na pewno życzę powodzenia Januszowi (bez Pana :) coby nie dostać opierpapier na pw) w rozprowadzaniu projektu i kolejnych fajnych konstrukcji. I akurat cieszę się, że zarabiał będzie Polak, nie Japończyk, Chińczyk czy inny Amerykanin.

 

Z drugiej strony, gdyby nasze pensje były na poziomie cytowanej Japoni czy Stanów, to nikt by się nie wydziwiał takich kwot.



#125 OFFLINE   psd27

psd27

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1010 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 21 styczeń 2016 - 00:00

Dlaczego wrzucasz wszystkich do jednego wora? :angry: Co do szukania dziury w całym ma bycie Polakiem czy forumowiczem? Wkurza mnie stosowanie słowa Polak jako obelgi.

Totalnej negacji nie zauważyłem - zresztą jakby podliczyć cenowo inne rękojeści+uchwyt tu prezentowane to ta byłaby całkiem tania.

 

Poza tym nawet jak jest super z punktu widzenia użytkowego (o czym nie wątpię po opiniach) to nie każdemu musi się podobać. W tej chwili kolejne wędki u mnie to już tylko fanaberia (przy ilości czasu, którą poświęcam na ryby). I ta fanaberia ma mi pasować - np. na chwilę obecną nie wyobrażam sobie muchówki czy planowanego spinningu bez insertu lub uchwytu z drewna i rękojeści nie z korka (muchówka) lub korka z korkogumą. Nawet jak będzie gorsza funkcjonalnie.

 

Niemniej uważam pomysła za fajny i nowatorski i super, że takie projekty powstają i na pewno życzę powodzenia Januszowi (bez Pana :) coby nie dostać opierpapier na pw) w rozprowadzaniu projektu i kolejnych fajnych konstrukcji. I akurat cieszę się, że zarabiał będzie Polak, nie Japończyk, Chińczyk czy inny Amerykanin.

 

Z drugiej strony, gdyby nasze pensje były na poziomie cytowanej Japoni czy Stanów, to nikt by się nie wydziwiał takich kwot.

 

Dzień Świra też nie wszystkim wydawał się śmieszny :D

 

Darek, trochę (korespondencyjnie) poznałem Arka i bynajmniej nie posądzam go o złe intencje. Jest w narodzie trochę braku dowartościowania tego, co polskie, bo "co hamerykańskie, to hamerykańskie". Chwali się, jeśli Ty akurat masz inaczej ;)

 

A co do walorów estetycznych, to każdy z nas ma inaczej, ale (na szczęście) każdy ma też rację, bo jedni wolą brunetki, a inni blondynki :P



#126 OFFLINE   JanuszD

JanuszD

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 518 postów
  • LokalizacjaLubartów - Jelenia Góra

Napisano 21 styczeń 2016 - 00:33

Rheinangler, on 20 Jan 2016 - 07:45, said:

Tjaaaa..... gdyby to zrobił jakiś japoniec i dolożyl do tego jakiś medialny szum reklamowy typu "odkrycie 10-lecia" nikt by się nie zastanawiał czy zapłacić 500 czy więcej złotych i skąd ta cena bo zdawał by sobie sprawę, że badania, zużyty materiał wiedza itd... kosztuje

Janusz na swoje nieszczęście jest jednym z nas - polakiem i "forumowiczem" a w związku z tym od razu podziw zastępuje negacja i szukanie dziury w całym nawet cena 100 zł budziłaby podejrzenia,- czy przypadkiem nie zarabia on na nim 200 czy 300 zł  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Tak to już jest w najjaśniejszej  <_<

Zamiast cieszyć się, że mamy tak wybitnego twórcę i to także tu na forum, który nie olewa nikogo, odpisuje i odpowiada nawet na najbardziej absurdalne pytania, co robimy (nie mam nikogo konkretnego na myśli tylko trend) próbujemy umniejszać ten niewątpliwy sukces...

Jak nie da się metodą teoretyczno-ideologiczną to zawsze można finansowo cenową....

Arku zgadzam się z Tobą niemal zupełnie, może z wyjątkiem tego, że

 

uwzględniając fakt, że produkt jest bardzo niszowy, maszyny do produkcji form, materiały na formy i materiały na uchwyt, 500 chyba by nie wystarczyło, nie uwzględniam w ogóle nakładu czasu

 

bycie Polakiem i forumowiczem to moje wybory, nie twierdzę, że jest łatwo, z postawy rodaków nie zawsze jestem dumny, jednak jest wiele wyjątków i to jakich!

na pewno nie czuję się twórcą, tym bardziej wybitnym, to mnie peszy  jestem hobbystą

 

Jednak wiem co masz na myśli, niestety się zgadzam :( być Polakiem to znaczy należeć do wielkiego cierpienia - cytat, autora nie pamiętam



#127 OFFLINE   JanuszD

JanuszD

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 518 postów
  • LokalizacjaLubartów - Jelenia Góra

Napisano 21 styczeń 2016 - 01:58

FidoAngel, on 20 Jan 2016 - 10:05, said:FidoAngel, on 20 Jan 2016 - 10:05, said:

A ja nie widzę tu nigdzie "negacji i szukania dziury w całym" a raczej właśnie podziw dla Janusza ( nie napisze Pana Janusza bo taki op... dostałem na priv za "Panowanie" że jak zacząłem czytać to zbladłem :D ) za jego dzieło.

Mnie zmartwiła cena delfina bo kasy trzeba dozbierać a nie że nie jest warty swej ceny.

 

Fido wiem, że każdy ma inną wrażliwość, przepraszam, nie chciałem byś zbladł, naprawdę  :)  

Na swoje usprawiedliwienie może posłużę się cytatem, wiem, że z prywatnej korespondencji i nie wypada, jednak mam zgodę autora, więc jest mi trochę łatwiej, jednocześnie obiecuję, że już nigdy nie zwrócę się do Ciebie używając tak brutalnej formy i tak ostrych sformułowań jak  - "Długo już nie wytrzymam, wkrótce przestanę odpowiadać każdemu kto zwraca się do mnie PAN ;) "  i jeszcze ten szantaż, zachowałem się jak bydlę :(

 

Gdybyś jeszcze nie używał tak górnolotnych słów jak "podziw", "dzieło" to nie stały by się tradycją moje napaści na Ciebie ;)

 

bomber, on 20 Jan 2016 - 10:38, said:

Mnie martwi tylko to ze pod dwa blanki zakupione juz uchwyty ,pianki,korki, a o Delfinie ktory powstal w 2014r dowiaduje sie dopiero teraz. Troche wczesniej slyszalem ale , ze tylko do Ul-a. No to jestem lekko wq..wiony ;)

 

Bomber faktycznie są i takie uchwyty które powstały w 2014r , za brak informacji, szczeki na asfalcie, protetyków i inne niedogodności przepraszam ;)

 

Pozytywne jest to, że jesteś lekko, jeżeli będzie to jakimś pocieszeniem, są brzydkie, te z 2013 i 12 były jeszcze dużo brzydsze ;)

 

 

dreadknight, on 20 Jan 2016 - 10:20, said:

Janusz a powiedz proszę o której pracowni piszesz? Która jest najlepiej obeznana w temacie ? Cage rods ? Czy to o kolegę @woblerwz chodzi ? 

 

Od dłuższego czasu interesuje się tym uchwytem ale informacji było jak na lekarstwo i dopiero teraz coś się zaczęło dziać :)

 

Mam do uzbrojenia restaffine monster borona i teraz rozważam czy nie iść w ten uchwyt :)

 

Kurczę, nie wiem czy nie będzie to lokowanie produktu  :huh:  dobrze kojarzysz, @woblerwz i @Cage to rodzinna firma. Pracownia KawaleC najdłużej montuje te uchwyty. Decyzja należy do Ciebie.

w kwestii borona, jak pilna jest to sprawa.

Jeżeli nie spieszysz się zbytnio, poczekaj na więcej opinii, kilka osób na forum ma tak uzbrojone kije.

Wiesz, że pośpiech jest złym doradcą, producent też :)

Oczywiście teraz przetacza się fala rozważań nad ceną, urodą. Myślę, że niedługo pojawią się jakieś konkretne informacje od osób które już trochę połowiły.


Użytkownik JanuszD edytował ten post 21 styczeń 2016 - 02:42


#128 OFFLINE   Zandi21

Zandi21

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 31 postów
  • LokalizacjaBolesław
  • Imię:Arek

Napisano 21 styczeń 2016 - 03:37

To może i ja zapytam producenta o taką rzecz a mianowicie czy szykujesz jakieś zmiany konstrukcyjne lub graficzne w uchwycie na ten rok czy wszystko zostaje po staremu ?
Jak wyżej napisal Janusz musimy czekać aż nowi nabywcy przeleje na forum swoje radości i żale sam obserwuje ten wątek z niecierpliwością gdyż chce uzbroić nowy kijek ale niestety mam tak żeby być zadowolonym musi mi się coś bardzo podobać a jeśli tak do końca nie jest to dana rzecz musi być rewelacyjna pod względem użytkowym tudzież w tym przypadku powinna być niesamowicie elektryczna.Wedlug mnie sporo ludzi ma ten sam dylemat co ja ze wyda kilka klocków i okaże się że produkt mu się nie spodoba ale jeśli będzie tak fantastyczny jak koledzy opisują będzie go używać z radością :)
Poprostu żyjemy w takich czasach i kraju w którym nie stać nas na popełniane drogich błędów :)
Z góry przepraszam twórcę za moje marudzenie

Użytkownik Zandi21 edytował ten post 21 styczeń 2016 - 03:50


#129 OFFLINE   Rebel64

Rebel64

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1396 postów
  • LokalizacjaStolica
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Nicki

Napisano 21 styczeń 2016 - 11:45

Dzieki Janusz za pocieszenie,ale trzeba sie Delfinem chwalic,bo jest to produkt inowacyjny i nie tuzinkowy.Nie badz taki skromny.

Niedawno chcialem kupowac Edge Rods,bo maja wlasnie grafitowe rekojesci,a tu masz okazuje sie ze jest nasz krajowy produkt



#130 OFFLINE   JanuszD

JanuszD

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 518 postów
  • LokalizacjaLubartów - Jelenia Góra

Napisano 22 styczeń 2016 - 00:52

Zandi21, on 21 Jan 2016 - 03:37, said:Zandi21, on 21 Jan 2016 - 03:37, said:

To może i ja zapytam producenta o taką rzecz a mianowicie czy szykujesz jakieś zmiany konstrukcyjne lub graficzne w uchwycie na ten rok czy wszystko zostaje po staremu ?
Jak wyżej napisal Janusz musimy czekać aż nowi nabywcy przeleje na forum swoje radości i żale sam obserwuje ten wątek z niecierpliwością gdyż chce uzbroić nowy kijek ale niestety mam tak żeby być zadowolonym musi mi się coś bardzo podobać a jeśli tak do końca nie jest to dana rzecz musi być rewelacyjna pod względem użytkowym tudzież w tym przypadku powinna być niesamowicie elektryczna.Wedlug mnie sporo ludzi ma ten sam dylemat co ja ze wyda kilka klocków i okaże się że produkt mu się nie spodoba ale jeśli będzie tak fantastyczny jak koledzy opisują będzie go używać z radością :)
Poprostu żyjemy w takich czasach i kraju w którym nie stać nas na popełniane drogich błędów :)
Z góry przepraszam twórcę za moje marudzenie

Już wspominałem, te obecne, stare, mają prawie rok. Ogólnie konstrukcja jest przestarzała ;)  Mogły się opatrzeć, więc oczywiście przygotowuję nowy model :)

 

Tak zupełnie poważnie, to jest dość ciekawy projekt, od początku nie był zorientowany na komercję. Pierwotnie miał inne przeznaczenie. Jednak niektórym się spodobał do tego stopnia, że zaczęli popularyzować. Oczywiście przygotowuję coś nowego, pewne zmiany ciągle mają miejsce, na pewno ewoluuje kształt. Konstrukcyjne zmiany nie są potrzebne, technicznie jest dobrze, chociaż może małe nastąpią. Graficznie? nie wiem co miałeś na myśli. Jest za wcześnie by spekulować kiedy dokładnie to nastąpi. Niestety całe życie praca bardzo przeszkadza mi w realizacji planów.

Jednak jestem umiarkowanym optymistą, zakładam, że w tym roku na pewno się uda.

 

Tak luźno dodam, włókno węglowe bardzo dobrze przewodzi prąd, więc z tym uchwytem wędka może być bardzoooo elektryczna ;) jeżeli masz na myśli inny rodzaj elektryczności to na prawdę nie ma się o co martwić :)

 

bomber, on 21 Jan 2016 - 11:45, said:

Dzieki Janusz za pocieszenie,ale trzeba sie Delfinem chwalic,bo jest to produkt inowacyjny i nie tuzinkowy.Nie badz taki skromny.

Niedawno chcialem kupowac Edge Rods,bo maja wlasnie grafitowe rekojesci,a tu masz okazuje sie ze jest nasz krajowy produkt

Pewnie, że trzeba, jednak wolał bym to robić kiedy będę gotowy ;)  jednak z losem nie wygrasz, nie da się też negocjować :P

Skromność nie jest znowu jakąś wielką wadą, da się z tym żyć, podobno starego psa nie nauczysz nowych sztuczek :)

Darku widziałeś jakieś zdjęcia tego "produktu" Ty na pewno chciałbyś to mieć na swojej wędce B)


Użytkownik JanuszD edytował ten post 22 styczeń 2016 - 00:53


#131 ONLINE   Michał.

Michał.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1597 postów
  • LokalizacjaSan Escobar

Napisano 22 styczeń 2016 - 14:11

Ma ktoś fotki ugięcia kija z systemem delta ?

#132 OFFLINE   Zandi21

Zandi21

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 31 postów
  • LokalizacjaBolesław
  • Imię:Arek

Napisano 22 styczeń 2016 - 15:22

Caly czas się wacham ale jeśli faktycznie uchwyt tak dobrze przekazuje impulsy to chyba się skuszę i jakoś przetrwanie ten dizajn :)

#133 OFFLINE   psd27

psd27

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1010 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 22 styczeń 2016 - 19:11

Caly czas się wacham ale jeśli faktycznie uchwyt tak dobrze przekazuje impulsy to chyba się skuszę i jakoś przetrwanie ten dizajn :)

Zamiast się wahać lepiej spotkaj się z kimś, kto ma kij z delfinem i problem rozwiązany :-) Jakby co, w Warszawie mogę się umówić na prezentację :-)
  • JanuszD lubi to

#134 OFFLINE   woblerwz

woblerwz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1597 postów
  • LokalizacjaBrzeg
  • Imię:Wojtek

Napisano 22 styczeń 2016 - 19:13

Może jednak nie zakładaj ;)


  • ark70 lubi to

#135 OFFLINE   Zandi21

Zandi21

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 31 postów
  • LokalizacjaBolesław
  • Imię:Arek

Napisano 23 styczeń 2016 - 09:36

Masz racje to by było najprostsze rozwiązanie lecz niestety nikt z moich znajomych nie posiada wedki z takim uchwytem pisałem na forum czy znalazł by się ktoś z mojej okolicy Śląsk/Małopolska kto byłby chętny się nim pochwalić lecz niestety nie było odzewu :/

#136 OFFLINE   KLANAD

KLANAD

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 467 postów
  • LokalizacjaTORUŃ
  • Imię:Tomek
  • Nazwisko:Krysiński

Napisano 24 styczeń 2016 - 13:43

Masz racje to by było najprostsze rozwiązanie lecz niestety nikt z moich znajomych nie posiada wedki z takim uchwytem pisałem na forum czy znalazł by się ktoś z mojej okolicy Śląsk/Małopolska kto byłby chętny się nim pochwalić lecz niestety nie było odzewu :/

odzewu może nie ma ale z tego co wiem niedaleko Ciebie mają wędki na delfinach  :ph34r:  :ph34r: ale chyba cichociemni są 



#137 OFFLINE   StCroix

StCroix

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 402 postów
  • LokalizacjaJastrzębie Zdrój
  • Imię:Irek
  • Nazwisko:Klag

Napisano 24 styczeń 2016 - 14:09

Tak się akurat składa, że ten link który wkleił Wojtek, to link do jego pracowni, w której złożył już nie jedną wędkę na delfinie.

Więc na pewno wie dużo więcej niż się Tobie wydaje.

dużo wie, a uchwytu w ofercie brak. jak to czytać (rozumieć)?

poza tym - ładny, nie ładny... kwestia gustu. mnie nurtuje coś, co nazywa się średnicą blanku. Delfin montowany jest bezpośrednio na nim. jakie są zatem średnice wewnętrzne owego uchwytu? z życia wzięta sytuacja.  kupuję blank, zakładam montaż uchwytu w odległości "X" od końca dolnika... cuduję, kombinuję i wychodzi mi, że stopka musi jednak wyjść 3 cm. dalej. DPS i inne nie stanowią problemu. co z Delfinem? przecież średnica blanku uległa zmianie, tak?


Użytkownik StCroix edytował ten post 24 styczeń 2016 - 14:10


#138 OFFLINE   Paavo

Paavo

    Casting Illuminati

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1616 postów
  • LokalizacjaKanta-Hämee - Southern Finland
  • Imię:Paweł

Napisano 24 styczeń 2016 - 14:19

dużo wie, a uchwytu w ofercie brak. jak to czytać (rozumieć)?

poza tym - ładny, nie ładny... kwestia gustu. mnie nurtuje coś, co nazywa się średnicą blanku. Delfin montowany jest bezpośrednio na nim. jakie są zatem średnice wewnętrzne owego uchwytu? z życia wzięta sytuacja.  kupuję blank, zakładam montaż uchwytu w odległości "X" od końca dolnika... cuduję, kombinuję i wychodzi mi, że stopka musi jednak wyjść 3 cm. dalej. DPS i inne nie stanowią problemu. co z Delfinem? przecież średnica blanku uległa zmianie, tak?

W jednym kiju Delfina mam ''zamontowanego'' na rowing (omotkę) węglowy,bo średnica otworu w uchwycie(średni model) była większa niż średnica blanku,natomiast w drugim (mały model) tuleje uchwytu zostały rozwiercone do średnicy blanku.

 

Co do braku samego uchwytu w ofercie sprzedaży,to kwestia ,że uchwyt i spacing Delta dopiero tworzą całość konstrukcji,więc jaki sens jest sprzedawać coś nie kompletnego.


Użytkownik Paavo edytował ten post 24 styczeń 2016 - 14:23


#139 OFFLINE   KLANAD

KLANAD

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 467 postów
  • LokalizacjaTORUŃ
  • Imię:Tomek
  • Nazwisko:Krysiński

Napisano 24 styczeń 2016 - 14:22

dużo wie, a uchwytu w ofercie brak. jak to czytać (rozumieć)?

poza tym - ładny, nie ładny... kwestia gustu. mnie nurtuje coś, co nazywa się średnicą blanku. Delfin montowany jest bezpośrednio na nim. jakie są zatem średnice wewnętrzne owego uchwytu? z życia wzięta sytuacja.  kupuję blank, zakładam montaż uchwytu w odległości "X" od końca dolnika... cuduję, kombinuję i wychodzi mi, że stopka musi jednak wyjść 3 cm. dalej. DPS i inne nie stanowią problemu. co z Delfinem? przecież średnica blanku uległa zmianie, tak?

 

nie będę mądrował ale z tego co wiem są różne wielkości delfina , co do Wojtka to nic nie znaczy że nie ma w ofercie uchwytu zapewniam że coś tam na ten temat wie...........


  • Piotrek Milupa lubi to

#140 OFFLINE   Apioo

Apioo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1226 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 24 styczeń 2016 - 14:25

Delfiny mają różną średnicę montażu, dobierasz tak by był luz, montujesz na tulejce węglowej, rowingu lub tulejce+rowing. Ogólnie jak jesteśmy jeszcze wyposażeni w klej(żywice) montaż nie sprawia problemu ;)


Użytkownik Apioo edytował ten post 24 styczeń 2016 - 14:29

  • Hector i KLANAD lubią to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tech, tech-rb, delfin, uchwyt, delta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych