Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
TECH

Rękojeści rezonansowe i transmisja drgań

tech-rb rezonans dolnik rękojeść

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
535 odpowiedzi w tym temacie

#121 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 21 styczeń 2007 - 12:45

kijek mam już w domu, narazie wody nie widział :( , ale to się szybko zmieni :mellow: , wygląda fantastycznie (nawet żona była zachwycona :lol:). Na sucho trudno coś więcej powiedzieć, jak nie przywali -20 to troche pomęczymy kleniki, może nawet na kropkach ją sprawdze ( we wtorek jadę do Krakowa). Coś więcej skrobne po moczeniu kija.
ps Mam pewne wątpliwości czy wędeczka wróci na Wawelską, chyba tylko w celach serwisowych :lol: :lol: :lol:


Pablom,
Moja żona tylko raz się zachwyciła widząc sprzęt wędkarski :D Wiem co czujesz :lol:

Ja mam nadzieję, że nawet w celach serwisowych nie będziesz musiał z nią iść do FC.

Pozdrawiam
Remek

#122 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 21 styczeń 2007 - 12:58

ja też :mellow: , decyzje i tak podejme dopiero po testach

#123 ONLINE   adasio

adasio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 574 postów
  • LokalizacjaWarszawa Jelonki
  • Imię:Adam

Napisano 27 styczeń 2007 - 15:52

fajnie by było jakbyście wrzucili fotki tych kijków

#124 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 27 styczeń 2007 - 16:11

fajnie by było jakbyście wrzucili fotki tych kijków


Spoko, jak tylko sobie kupie cyfrówke :huh: :lol: to pierdykne może jakiś mały artykuł :lol:

#125 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18608 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 styczeń 2007 - 16:28

Jak wszystkie 4 kijki beda gotowe to zbiore je do kupy (@pablom bedzie musial rozstac sie ze swoim kijkiem na chwile :mellow: ) zrobie fotki i wrzuce na strone.

Jezeli chodzi o wyniki testu to widzialbym to wstepnie w ten sposob ze powstanie duzy artykul skladajacy sie z 4 czesci autorstwa 4 testerow - pabloma, slawka, bassego i mifka - to luzna koncepcja na razie :D

#126 OFFLINE   Sławek

Sławek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2720 postów
  • LokalizacjaPolska północna :)

Napisano 27 styczeń 2007 - 16:32

@Friko :D - słuszna koncepcja :D

#127 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 27 styczeń 2007 - 17:57

jestem za, a nawet za :lol:

#128 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 28 styczeń 2007 - 00:00

taaaaaaaaaaa, taka koncepcja jest bardzo luzna ... jak na dzisiejszy wieczor :mellow: :mellow: :mellow: :mellow: :mellow:

#129 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18608 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 styczeń 2007 - 17:48

Dzisiaj widziałem kolejne dwie ukonczone wędki z testowej czwórki: castingóweczkę dla @mifka i spinning dla @bassego.

Muszę powiedzieć że kijki robią ogromne wrażenie. Jeśli będą się sprawować w połowie tak dobrze jak wyglądają to... fiu fiu :unsure:

Boję się czy będę w stanie zrobić zdjęcia na tyle dobre żeby oddały efekt tych wędęk Embarassed może udam się na jakieś fotograficzne korepetycje do @tomka_w lub @jerzego

Wizyta w pracowni była również okazją do spotkania w realu sympatycznego forumowicz - @jokera.

Pozdrawiam

#130 ONLINE   adasio

adasio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 574 postów
  • LokalizacjaWarszawa Jelonki
  • Imię:Adam

Napisano 29 styczeń 2007 - 20:35

najbardziej z tych czterech kijków interesuje mnie właśnie ten dla Mifka, czy jest jeszcze w pracowni ?

#131 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18608 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 styczeń 2007 - 20:48

jest, ale mysle ze najbardziej intersujacy dla Ciebie bedzie kijek dla Sławka - ze wzgledu na ryby które łowisz

#132 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 29 styczeń 2007 - 23:12

Dzisiaj widziałem kolejne dwie ukonczone wędki z testowej czwórki: castingóweczkę dla @mifka i spinning dla @bassego.

Muszę powiedzieć że kijki robią ogromne wrażenie. Jeśli będą się sprawować w połowie tak dobrze jak wyglądają to... fiu fiu :unsure:

Boję się czy będę w stanie zrobić zdjęcia na tyle dobre żeby oddały efekt tych wędęk Embarassed może udam się na jakieś fotograficzne korepetycje do @tomka_w lub @jerzego

Wizyta w pracowni była również okazją do spotkania w realu sympatycznego forumowicz - @jokera.

Pozdrawiam


Z nie mniejszą przyjemnością, miałem okazję, porozmawiać z tobą @friko :o
Wpadłem do FC by, na własne oczy zobaczyć te rezonanse i jak to jest zmontowane. Przyznam, że wygląda to, bardzo dobrze. Na temat kija castingowego nie wypowiadam się ze względów oczywistych, niełowiłem nigdy na casting. Ale ten kijek dla @bassego, sam bym chętnie przetestował na sandaczach. Zaraz po wyjściu z pracowni, w myślach widziałem go na jednym łowisku...., ale cóż :wacko: Ten niewinnie, na pierwszy rzut oka, wyglądający kijek, ma spory zapas mocy w dolniku. Co pozwoli sprawnie i szybko w/g, mnie holować sandacze do 70cm. Na wodzie stojącej oczywiście. Nie mam wątpliwości co do wysokiej czułości wedziska w tej konstrukcji. Podejżewam, że po pierwszym pstryknięciu sandacza szczęka opadnie, bo będzie na nim to czuć jak kopnięcie, a nie pstryknięcie. :mellow:
Wedłóg mnie fantastyczny kijek w masie przynęt 5-12g, ale poczekam na opinię testera. Zazdroszczę troszeczkę <_<

#133 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18608 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 styczeń 2007 - 23:16

@joker
ja też zazdroszę jeśli mam być szczery... no coż, dobrze że potrafimy się chociaz do tego przyznac :lol: czasami bywa tak ze jak sie wezmie do reki jakis kij, to tak ciezko jest go potem odlozyc, zupelnie jak Pierscien z trylogii Tolkiena :unsure:

#134 OFFLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1940 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 29 styczeń 2007 - 23:20

Ale podkrętka............ ;) :huh: Cóz chciałbym połowić, nie ukrywam. Nie wiem tylko, czy moje testy będą miarodajne, bo dopiero zaczynam przygodę z , co tu dużo mówić- sprzętem wyjątkowo świadomie dobranym do danej metody połowu. Na razie przygotowuję się logistycznie...........
Normalnie mam tremę ............. B)
Jeśli złowię sandała przy pomocy tego kija to normalnie zmieniam nicka i podpisuję się imieniem :lol:

#135 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18608 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 styczeń 2007 - 23:22

@Bassy

wspomnisz moje slowa - bedziesz szukal pretekstu zeby tylko z tym kijem pojsc nad wode :lol:

#136 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 29 styczeń 2007 - 23:24

Poczekam do czerwca, na początek sezonu sandaczowego, może dogadam się z @bassym i wpadnę do niego na sandacze B), na wspólną wyprawę testową.
O ile @bassy będzie miał życzenie oczywiście. B)

#137 OFFLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1940 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 29 styczeń 2007 - 23:27

Wszystko da się zrobić :D . A biedny chronarch leży w pudle i nie wie z jakim kijem się połączy :mellow:

#138 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18608 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 styczeń 2007 - 23:33

Bassy,

musisz szybko polaczyc tego chronarcha z jakims kijem, bo jak zaczniesz lowic na swoja testowa wedeczke to obwaiam sie ze mozesz o chronarchu zapomniec i co wtedy bedzie? :lol: :lol: Tak ze radze sie pospieszyc z kijem do chronarcha :mellow:

#139 OFFLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1940 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 29 styczeń 2007 - 23:41

Jakby co kupca spoko znajdę........... :mellow: A tak serio, to powiem że nigdy nie zamierzałem przerzucać sie tylko na cast. Spinn zawsze lubiłem a teraz jeszcze polubiłem multiki. Zobaczymy co przyniosą nowe dni B)

#140 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18608 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 styczeń 2007 - 23:44

Spoko @bassy, najwazniejsze zeby rybki brały a sprzetem przyjemnie sie lowilo. Sprzet dobry byc powinien B) a czy pod casta czy pod spinna, to juz co kto lubi :mellow: ja na ten przyklad lubie obie metody





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tech, tech-rb, rezonans, dolnik, rękojeść