Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
TECH

Rękojeści rezonansowe i transmisja drgań

tech-rb rezonans dolnik rękojeść

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
535 odpowiedzi w tym temacie

#81 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 07 styczeń 2007 - 21:47

:mellow:

#82 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18597 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 styczeń 2007 - 21:57

Remek, aleś tanio spuścił. Ja bym i z $65 dał gdybym wiedział :lol: :lol: :lol: (dobrze że mifek nie dostał zawału).


#83 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 07 styczeń 2007 - 22:05

zawalu moze i nie, ale pamietajcie ze mam wasze namiary, a i braci ze wschodu w 100licy nie brak :mellow:

#84 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18597 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 styczeń 2007 - 22:06

Patrz Remciu, jak nisko moze upasc czlowiek... za conquesta by na nas zbirow naslal... Kolega... :lol: :lol: B)

#85 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18597 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 styczeń 2007 - 22:46

Chętnie wykonam kilka wędzisk i udostępnię do testów. Mógłby powstać ciekawy tekst napisany przez kilka niezależnych osób.


Irku,

chciałbym w imieniu portalu podziękować za tą inicjatywę. Mogłeś wybrać luminarzy wędkarskiego (show)biznesu co na pewno przysporzyłoby pracowni reklamy, a wybrałeś zwykłych wędkarzy.
No, może nie do końca takich zwykłych bo użytkowników jerkbait.pl :mellow: ale powiedzmy sobie szczerze - nie z pierwszych stron gazet.
To bardzo miły gest.

Pozdrawiam


ps. chłopaki, liczę na Was że przyłożycie się do testowania i zrewanżujecie się ciekawym materiałem po sezonie :mellow: chciałoby się dodać połamania kija ale w tej sytuacji, sam już nie wiem :lol:

#86 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 07 styczeń 2007 - 22:52

Cześć,
Chciałbym dołączyć się do podziękowań. To bardzo miły gest z Twojej strony i to doceniam. Bardzo dziękuję!

Ja też liczę na ciekawe dyskusje, artykuły oraz na to, że będziecie na wędki te łowić fantastyczne ryby.

Pozdrawiam
Remek

#87 OFFLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1939 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 07 styczeń 2007 - 23:14

Kurczę jeszcze mi net padł. :D
Mimo nieporozumień( ale to nic) również serdecznie dziękuję Panu Irkowi za to, że mnie cierpliwie wysłuchiwał i udzielił wielu rad odnośnie kijów które tworzy. Już od dawna byłem przekonany, że wędkę uzbroję w FC.
Ostatnio siedzę dużo w sieci -nie spotkałem sie z tak super ruchem , jaki wykonał Pan Irek. Dzięki wielkie.
Połowię tym spinnem, przynajmniej blank pomacam sobie, jeśli woda nie zamarznie, przed sezonem bedę wiedział co zakupić.

#88 OFFLINE   zamki

zamki

    klepacz blaszek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 748 postów
  • Lokalizacjablisko fabryki slidera
  • Imię:Zbyszek
  • Nazwisko:Orzoł

Napisano 07 styczeń 2007 - 23:53

No troszkę szkoda że nie załapałem się do zacnego grona testerów ale może następnym razem.

#89 OFFLINE   Sławek

Sławek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2720 postów
  • LokalizacjaPolska północna :)

Napisano 08 styczeń 2007 - 07:26

I ja chciałem podziękować i obiecać solenne podejście do testowania. Oczywiście po takowym wszystko opiszę :D. Będę tego kijka testował naprawdę sporo, bo takimi jerkami mam zamiar w tym roku głównie łowić. Jeżeli chce Pan, Panie Irku uzyskać odpowiedzi na konkretne pytania (a nie tylko ogląd i testy według indywidualnych preferencji) to oczywiście oczekuję na taki zestaw zagadnień.
Pozdrawiam

#90 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 08 styczeń 2007 - 08:21

Ja rowniez chce podziekowac, ze mam ten zaszczyt przetestowac jako jeden z pierwszych w Polsce rekojesci rezonansowe. Co do recenzji to z pewnoscia beda z mojej strony (musze tylko w koncu nabyc aparaat cyfrowy :wacko: wole analogowe :lol:). Zobaczymy na kiedy beda kijki- za oknem taka ladna pogoda ze w pracy siedziec sie nie chce, wolalbym potestowac nowa wedke :mellow: :mellow: :mellow: .

ps Postaram sie okolo 20 stycznia odwiedzic pracownie, juz zbieram pomysly na nowa wedke <_<

#91 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 08 styczeń 2007 - 08:59

Patrz Remciu, jak nisko moze upasc czlowiek... za conquesta by na nas zbirow naslal... Kolega... :lol: :lol: B)



aj tam od razu zbirow. Bracia ze wschodu to takie fajne chlopaki ze z wszystkimi chetnie cos wypija :mellow:

#92 OFFLINE   Ireneusz Matuszewski

Ireneusz Matuszewski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 315 postów

Napisano 08 styczeń 2007 - 19:15

Witam,
Ze swojej strony dziękuję wszystkim, którzy zgłosili się do testu. Takie działanie to dla mnie kopalnia wiedzy, tak potrzebnej do rozwoju firmy. Testy pozwolą na ewentualne zmiany, czy dalsze udoskonalanie rękojeści. Dziękuję Remkowi za umożliwienie takich działań. To dla mnie jest również reklama. Dzisiaj przygotowałem już blanki i elementy do montażu rękojeści. Jeszcze w tym tygodniu zacznę prace nad wędkami. Przewiduję, że do końca stycznia wszystkie cztery wędki będą zmontowane.
Pozdrawiam,
Irek

#93 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 08 styczeń 2007 - 20:01

WOW - Irku czyli jednak udało Ci się coś wygrzebać wśród posiadanych w pracowni blanków - fantastycznie. Nie moge się już doczekać testów i jeszcze raz dziękuję za możliwość testowania :D

#94 OFFLINE   Ireneusz Matuszewski

Ireneusz Matuszewski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 315 postów

Napisano 08 styczeń 2007 - 20:14

Twój Conquest musi zostać jeszcze kilka dni w W-wie. Trzeba będzie opracować dobre rozmieszczenie przelotek. Rękojeść podnosi nieco wyżej kołowrotek względem blanku. Friko zdeklarował się posiedzieć trochę nad tym blankiem. Ostatnio mnie mile zaskoczył. Doskonale opracował spacing do swojego nowego patyka! Mam nadzieję, że kijek będzie dobrze pracował pod 7-ką. Zależy to oczywiście od uciągu wody. Pod obrotówką 2 i woblerem 5 powinien pracować doskonale.
Pozdrawiam,
Irek

#95 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 08 styczeń 2007 - 20:18

spoko - jak jest potrzeba to conquest moze zostac. jesli chodzi o 7 w ostrym nurcie to nie bywa to za czesto, przejrzalem zasoby i 5 w zasadzie to podstawa. jak bedzie dobrze pod piatka to bedzie gites :D

#96 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 08 styczeń 2007 - 20:40

Friko zdeklarował się posiedzieć trochę nad tym blankiem. Ostatnio mnie mile zaskoczył. Doskonale opracował spacing do swojego nowego patyka!


Irku, nie tylko Ciebie. Miałem okazję rzucać z tej wędki i oceniam ją bardzo wysoko. Bardzo komfortowo się rzuca przynętami nawet 3g ze scorpiona 1001. Świetne wykonanie, świetny dobór elementów i fantastyczna wędka na pstrągi. Friko! Gratulacje - super robota.

Pozdrawiam
Remek


#97 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18597 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 styczeń 2007 - 21:30

@Irek, @Remek

zawstydzacie mnie chłopaki :blush:co ja mam powiedzieć, uczy się człowiek, stara, koledzy pomagają, czasem coś się uda :D

Pozdrawiam

#98 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 09 styczeń 2007 - 18:09

Cześć,
Przy okazji, bo mi się przypomniało. Rozwiązanie shimano:

Lesath
http://fishing.shimano.co.jp/body/product/bass/lesath/images/sp08.jpg

TE
http://fishing.shimano.co.jp/body/product/bass/finaldimension/images/top05.jpg

Shaula
http://fishing.shimano.co.jp/body/product/bass/shaula/03.jpg

Pozdrawiam
Remek

#99 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 09 styczeń 2007 - 18:14

wyglada to dosc rzeczowo i ciekawie ale ten COLD FORGED REEL SEAT moze ciutke lape chlodzic ;]


#100 OFFLINE   Fishing Center

Fishing Center

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 49 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 styczeń 2007 - 23:12

Witam wszystkich na Forum,
Z przyjemnością chciałem zakomunikowac, że pierwsza rękojeść do IST 1142F została dzisiaj zaprojektowana i wykonana. Ze względu na długość blanku zostały zastosowane dwa dodatkowe rezonatory. Efekt jest jak dla mnie bardzo ciekawy, testy powinny wyjść pomyślnie.
Hubert






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tech, tech-rb, rezonans, dolnik, rękojeść