Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Pracownia Fishing Center opinie

rodbuilding pracownia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
840 odpowiedzi w tym temacie

#361 OFFLINE   Ricci

Ricci

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 345 postów
  • LokalizacjaŻagań

Napisano 08 czerwiec 2014 - 22:01

Miałem identyczną sytuację jak Krystian..Przy podbieraniu ryby złamała się szczytówka w moim MHX-e. Czyja wina była,nikogo w pracowni to nie interesowało. Poproszono mnie o dostarczenie złamanej szczytówki,i o maksymalnie 2 tyg cierpliwości. Po upływie około 10 dni,otrzymałem informację,że szczytóka została wymieniona na nową,wymiana komponentów gratis,a ja mam jedynie zapłacić 80zł(koszt wysyłki szczytówki z USA). To wszystko :)

Super kontakt,podejście,wykonanie,pełen profesjonalizm.



#362 OFFLINE   Meme

Meme

    booom

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3094 postów
  • LokalizacjaWarszawa - Tarchomin
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Oświeciński

Napisano 08 czerwiec 2014 - 22:22

Żbiku zostaje jedno wyjście - jak nastepnym razem strzeli to wal ściemę ze na rybie i wady materiałowe musiały być bo inaczej strzelił by inaczej.

A wszystkich broniacych FC - rozumiem tylko po czesci - Pan Irek mogł powiedziec jasno - postaram sie zalatwic sprawe ale za przesylki przezbrojenie + ewentualne inne koszta placisz Ty - by bylo zdrowe i uczciwe podejscie do klienta ? Bylo by - finansowo nie stracił by nic a klienta zatrzymał.. W koncu to mudhole a nie pan Irek ocenia czy gwarancja jest uznana czy tez nie. Akurat w moim przypadku za kazdym razem jak dzwonilem do FC pan Ireneusz dzielił sie swoim doswiadczeniem i zapraszał do siebie ( jakos nigdy nie bylo po drodze ) i cenie go jako osobe z mega wiedza apropo blanków i RB ale bądzmy szczerzy - tym razem wolał nie załatwiać sprawy.


Użytkownik meme174 edytował ten post 08 czerwiec 2014 - 22:27

  • pepso, puszek7 i krystiano1981r lubią to

#363 OFFLINE   Niedzielny

Niedzielny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3780 postów

Napisano 08 czerwiec 2014 - 22:27

Nie, no bez jaj. Jeżeli wyślę beznadziejnie zabezpieczoną przesyłke i wędka się połamie lub nawet zginie, to sprzedawca blanku, czy wędki ma odpowiadać finansowo? Ten kraj ma do czegoś dojść? Chcecie zarżnać małe firmy swoją lekkomyślnością? Naprawdę trudno mi jest zrozumiec nieuzasadniony żal kolegi Żbika. A postepowanie konkurencyjnej firmy niekoniecznie było bezinteresowne. Odebrała klienta i o to tez chodzi w biznesie :) Jedna firma straciła klienta, a inna zyskała i biznes się kreci ;)

O czym Ty Chlopie piszesz?? Przeczytales moje wczesniejsze posty? Czy ja gdzies napisalem o odpowiedzialnosci finansowej pracowni? Za wszystko placilbym ja, 30$ za blank, za przezbrojenie komponentow, za wysylke. FC mialo jedynie pomoc zalatwic nowy blank w ramach dozywotniej gwarancji Mudhole. To tak wiele? Przy tak ulozonych kontaktach FC z Mudhole to pryszcz dla nich i w najblizszej dostawie dostaliby nowy blank.

Takim postepowaniem to wlasnie FC sie zażyna, jak to okresliles. Stracili klienta bezpowrotnie na pewno.

I uwierz mi, ze w tym malym biznesie pracowni wedkarskich w Polsce to wlasnie takie postepowania i pomoc ze strony zupelnie "obcej" pracowni najbardziej procentuja na ich korzysc i przez to maja zaufanych stalych klientow.

Użytkownik Żbiku edytował ten post 08 czerwiec 2014 - 22:45

  • pepso lubi to

#364 OFFLINE   jbk

jbk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1282 postów
  • LokalizacjaKętrzyn , Meolo(I)
  • Imię:Jarosław
  • Nazwisko:Balik

Napisano 09 czerwiec 2014 - 05:16

Bo samemu odesłałeś? Jeżeli tak, to nie czytaj dalej :)

Jeżeli nie, to skoro po rejestracji i uszkodzeniu (bez znaczenia z czyjej winy) możemy go mieć nowego za 30 dol. to dlaczego nie skorzystać. Możesz załatwiać sam, ale i możesz spróbować skorzystać z przedstawiciela. I tu problem, bo podobno przedstawiciel temat olał.

Gdybym ja, łamiąc dwa blanki w cenie których ewentualna wymiana jest na 100% zawarta, miał być dumny z niezawracania komuś głowy,  to bym mocna zaczął się zastanawiać czy ją w ogóle mam. Bez urazy kolego, ale tu nie ma powodu do dumy i chwalenia się. To jest kasa, którą ty straciłeś (sprezentowałeś mudholowi)

Krzychun jest jeszcze takie coś jak przyzwoitość. Pierwszy kij połamałem wkładając do samochodu. Spieszyło mi się i nie zauważyłem że szczytówka zahaczyła za zagłówek. Drugą połamałem w domu. Jakoś dziwnym trafem trafiła między drzwi a futrynę i było trach.Blanki blend po 200 parę złotych. Nie będę ściemniał aby odzyskać stówkę.



#365 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2190 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 09 czerwiec 2014 - 07:19

Krzychun jest jeszcze takie coś jak przyzwoitość. Pierwszy kij połamałem wkładając do samochodu. Spieszyło mi się i nie zauważyłem że szczytówka zahaczyła za zagłówek. Drugą połamałem w domu. Jakoś dziwnym trafem trafiła między drzwi a futrynę i było trach.Blanki blend po 200 parę złotych. Nie będę ściemniał aby odzyskać stówkę.

Tutaj przyzwoitość nie ma nic do rzeczy. Z założenia zapłaciłem w cenie blanku za usługę po-sprzedażową  polegającą na bezwarunkowej wymianie uszkodzonego blanku za 30$. (nie ma nic do rzeczy w jaki sposób doszło do uszkodzenia!!!!!!!

To już większą przyzwoitością powinien wykazać się dystrybutor pomagając w wymianie. On przy wymianie nie ponosi żadnych kosztów, nie licząc chwili czasu. Przecież wszystko pokrywa "łamiący".


  • pepso i puszek7 lubią to

#366 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 09 czerwiec 2014 - 07:41

Miałem mała jazdę z kurierem.Przesównymi drzwiami chlasnął tubę( tu moja wina ,tuba kartonowa,akurat nie było PCV we wsi),a razem z nią dwa nowe kije.Krótka kopanka między Kurierneten-zlecenidawca ,a wykonawcą dostawy UPS,oraz ich ze mną.Przesyłka jak zwykle ubezpieczona(raptem 4 czy 5 zł więcej.Po miesiącu finałem był zwrot kasy na moje konto.Najdziwniejsze ,że nie satyswakcjonowały ich rachunki z komponenty,a zwykła umowa sprzedaży pisana na kolanie.


  • pepso lubi to

#367 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1590 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 09 czerwiec 2014 - 07:53

Ja natomiast do obsługi gwarancyjnej i kontaktu z Panem Ireneuszem Matuszewskim nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Na prawie sam koniec sezonu kupiłem w świątecznej promocji Batsona IST1085f ,  miał wadę w postaci stukającego złącza (średnica dolnej części była za mała) - wymiana w moment.Potem miałem jeszcze zastrzeżenie do jednej kwestii (część osób pewnie by to olała) - zwrot kasy na konto.Tak , że nie wiem czy ktoś by jeszcze poszedł na takie ustępstwa i tak zakończył sprawę.Jak dla mnie bardzo miłe zachowanie Pana Irka.

Druga sprawa to ktoś tam wspominał o wyglądzie seryjnych kijów w standardzie FC - a w czym problem zamówić customa ? Jak rozmawiałem to zrobią tam wszystko co chcemy tylko trzeba to dobrze opisać , a co najważniejsze jeśli chodzi o ich seryjne kijki - po co zmieniać coś co jest funkcjonalne do bólu ?

Pozdrawiam


Użytkownik Szymon82 edytował ten post 09 czerwiec 2014 - 07:54


#368 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4441 postów

Napisano 09 czerwiec 2014 - 08:05

Witam,

Pamięć z zasady bywa krótkotrwała i wielu zapewne juz zapomniało ale FC załatwiali gwarancje XRods, chociaż mogli przecież olac.

Tym to kończę swój udział na tym etapie dyskusji forumowicza, który chcąc zaoszczędzić kilka złotych na ubezpieczenie szuka teraz kozła ofiarnego swojej nazwijmy to po imieniu bezmyślności.

Pozdrawiam,

Bujo

#369 OFFLINE   kacperek993

kacperek993

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 271 postów
  • Imię:Michał

Napisano 09 czerwiec 2014 - 10:14

Fatso, chodzi mi jedynie o to, ze "obca" mi pracownia, z ktora nigdy wczesniej nie mialem kontaktu i nic w niej nie robilem, pomogla mi w tej kwestii, a pracownia, w ktorej zamowilem i wykonalem kij, w ktorej kupilem 2 kolejne kije (łącznie ponad 2000zl) po prostu, mowiac brzydko, "spuscila mnie na drzewo". Teraz rozumiesz o co mi chodzi?

Moim zdaniem zostawiłeś tam za mało kasy. Inni być może kupują więcej i podejście pracowni jest do nich inne. Nie wspomnę już o koleżenśtwie, znajomościach, układach itd. itd. itd....



#370 OFFLINE   slava

slava

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 379 postów
  • LokalizacjaŁomianki
  • Imię:Sławek

Napisano 09 czerwiec 2014 - 10:43

 

Moim zdaniem zostawiłeś tam za mało kasy. Inni być może kupują więcej i podejście pracowni jest do nich inne. Nie wspomnę już o koleżenśtwie, znajomościach, układach itd. itd. itd....

 

Polecam Co kolego, abyś głupot nie pisał: każdy o których pisałeś powyżej miał swoje pierwsze dwa tysiące wydane w tej pracowni i nie skończył na tym, a wydawał dalej, więc chyba musiało coś być na rzecz tj. byli zadowoleni. Podobnie jak i ja.

pozdrawiam,
Sławek

#371 OFFLINE   kacperek993

kacperek993

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 271 postów
  • Imię:Michał

Napisano 09 czerwiec 2014 - 10:57

   

Polecam Co kolego, abyś głupot nie pisał: każdy o których pisałeś powyżej miał swoje pierwsze dwa tysiące wydane w tej pracowni i nie skończył na tym, a wydawał dalej, więc chyba musiało coś być na rzecz tj. byli zadowoleni. Podobnie jak i ja.

pozdrawiam,
Sławek

Być może, ale ocenią to zadowoleni i niezadowoleni. Wątek dotyczy: Pracownia Fishing Center opinie. Czy niezadowoleni mogą wyrazić swoją opinie w tym wątku?

 

#372 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14826 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 09 czerwiec 2014 - 11:00

 

Być może, ale ocenią to zadowoleni i niezadowoleni. Wątek dotyczy: Pracownia Fishing Center opinie. Czy niezadowoleni mogą wyrazić swoją opinie w tym wątku?

 

 

 

Czy wedlug Ciebie jest cos takiego jak granica miedzy wyrazaniem niezadowolonych opinii a pisaniem  bzdur ? 

Jesli jest, to napisz gdzie ona wedlug Ciebie lezy.

Dzieki!


  • krzychun lubi to

#373 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6189 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 09 czerwiec 2014 - 11:08

Nie wspomnę już o koleżenśtwie, znajomościach, układach itd. itd. itd....

 

A czy to coś złego? To nie urząd, tylko działalność gospodarcza. To tak, jakby mieć do mnie pretensję, że informację o moich łowiskach i wynikach na nich przekazuję tylko zaufanym kolegom... Mamy tu do czynienia z sytuacją, kiedy pracownia podjęła decyzję biznesową, że nie będzie świadczyła usług wykraczających poza obowiązki wynikające z Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. Inna pracownia, mając w perspektywie pozyskanie klienta, podjęła inną decyzję biznesową, oferując pomoc w zakresie tego, co klient mógł ogarnąć we własnym zakresie. Ot i wszystko... Opowiadania o układach i koleżeństwie to dryf w stronę offtopu i załatwianiu prywatnych porachunków...


  • Meme, krzychun i mdziam_78 lubią to

#374 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1590 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 09 czerwiec 2014 - 11:08

Trzeba też rozróżnić te dożywotnie gwarancje.Czy jak Avida pogryzie i połamie mi pies też mogę odesłać po nowy ?

#375 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6189 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 09 czerwiec 2014 - 11:10

Odesłać możesz, ale czy nowy wróci... ;)

A tak na poważnie, z dożywotniej gwarancji (jeśli nawet) jest zobowiązany gwarant, a nie sprzedawca. Sprzedawca może to za klienta załatwić, ale nie musi. Decyzja biznesowa, konsekwencje wiadome, ale nie mylmy pojęć (po raz kolejny).


Użytkownik krzysiek edytował ten post 09 czerwiec 2014 - 11:11


#376 OFFLINE   kacperek993

kacperek993

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 271 postów
  • Imię:Michał

Napisano 09 czerwiec 2014 - 11:11

Czy wedlug Ciebie jest cos takiego jak granica miedzy wyrazaniem niezadowolonych opinii a pisaniem  bzdur ? 

Jesli jest, to napisz gdzie ona wedlug Ciebie lezy.

Dzieki!

 

Guzu ma takiej granicy. Gość jest niezadowolony, więc wyraził swoją opinię - dla mnie, a dla Ciebie - bzdurę. 



#377 OFFLINE   kacperek993

kacperek993

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 271 postów
  • Imię:Michał

Napisano 09 czerwiec 2014 - 11:13

A czy to coś złego? To nie urząd, tylko działalność gospodarcza. To tak, jakby mieć do mnie pretensję, że informację o moich łowiskach i wynikach na nich przekazuję tylko zaufanym kolegom... Mamy tu do czynienia z sytuacją, kiedy pracownia podjęła decyzję biznesową, że nie będzie świadczyła usług wykraczających poza obowiązki wynikające z Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. Inna pracownia, mając w perspektywie pozyskanie klienta, podjęła inną decyzję biznesową, oferując pomoc w zakresie tego, co klient mógł ogarnąć we własnym zakresie. Ot i wszystko... Opowiadania o układach i koleżeństwie to dryf w stronę offtopu i załatwianiu prywatnych porachunków...

Nie neguję tego, ale stwierdzam fakt.

 

Dla mnie koniec tematu. Dzięki.


Użytkownik kacperek993 edytował ten post 09 czerwiec 2014 - 11:16


#378 OFFLINE   yglo

yglo

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 1645 postów
  • LokalizacjaGrzegorzewice

Napisano 09 czerwiec 2014 - 11:20

Wlasnie decyzje biznesowe... Blanki drogie, komponenty drogie, najmy, podatki duze... a praca tania, a czas tani... Tak sobie spaceruje czesto po stronie CMW, jak na ich zarobki blanki i komponenty w cenach znosnych chyba, nawet z pl oplaca sie kupowac... ale prosze zobacznie ile kosztuje wedka zrobiona przez te pracownie..... Praca, doswiadczenie i zapewne gwarancje to juz kosztuje slono, nawet bardzo slono !

#379 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14826 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 09 czerwiec 2014 - 11:27

Guzu ma takiej granicy. Gość jest niezadowolony, więc wyraził swoją opinię - dla mnie, a dla Ciebie - bzdurę. 

 

Przeciez wiadomo, ze chodzi o TWOJ wpis o kolesiach itd a nie o sytuacje Zbika.

Wiec teraz sie nie chowaj za @Zbika.


  • Meme lubi to

#380 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6189 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 09 czerwiec 2014 - 11:30

Pisanie w PL o koleżeństwie, układach i znajomościach powoduje u czytających nerwową wysypkę, bo pachnie na kilometr tropieniem afer, wylewaniem żali, etc. A tu mamy do czynienia z customer service, a nie Watergate...


  • Meme lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rodbuilding, pracownia