Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Pracownia Fishing Center opinie

rodbuilding pracownia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
840 odpowiedzi w tym temacie

#381 OFFLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2664 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano 09 czerwiec 2014 - 11:53

Ciekawe, czy szanowny reklamujący zadał sobie trud przeczytania warunków "dożywotniej gwarancji" MHX... stoi tam wyraźnie napisane, że gwarancja obejmuje TYLKO wady materiałowe, lub produkcyjne.



#382 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6189 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 09 czerwiec 2014 - 11:56

... co z punktu widzenia obsługi ma znaczenie drugorzędne, gdyż gwarantem jest producent. Ale jakieś jednak ma, bo FC, mając świadomość ww. warunków vs. zaistniała sytuacja, mogło odmówić ze względów zasadniczych.



#383 OFFLINE   kacperek993

kacperek993

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 271 postów
  • Imię:Michał

Napisano 09 czerwiec 2014 - 12:00

Przeciez wiadomo, ze chodzi o TWOJ wpis o kolesiach itd a nie o sytuacje Zbika.

Wiec teraz sie nie chowaj za @Zbika.

 

Dobre.

 

Pozdrawiam



#384 OFFLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2664 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano 09 czerwiec 2014 - 12:03

... co z punktu widzenia obsługi ma znaczenie drugorzędne, gdyż gwarantem jest producent. Ale jakieś jednak ma, bo FC, mając świadomość ww. warunków vs. zaistniała sytuacja, mogło odmówić ze względów zasadniczych.

o i właśnie :)



#385 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6189 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 09 czerwiec 2014 - 12:09

;)



#386 OFFLINE   Cpt. Lego

Cpt. Lego

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 919 postów
  • LokalizacjaKwidzyn
  • Imię:Marek

Napisano 09 czerwiec 2014 - 12:54

O czym Ty Chlopie piszesz?? Przeczytales moje wczesniejsze posty? Czy ja gdzies napisalem o odpowiedzialnosci finansowej pracowni? Za wszystko placilbym ja, 30$ za blank, za przezbrojenie komponentow, za wysylke. FC mialo jedynie pomoc zalatwic nowy blank w ramach dozywotniej gwarancji Mudhole. To tak wiele? Przy tak ulozonych kontaktach FC z Mudhole to pryszcz dla nich i w najblizszej dostawie dostaliby nowy blank.

Takim postepowaniem to wlasnie FC sie zażyna, jak to okresliles. Stracili klienta bezpowrotnie na pewno.

I uwierz mi, ze w tym malym biznesie pracowni wedkarskich w Polsce to wlasnie takie postepowania i pomoc ze strony zupelnie "obcej" pracowni najbardziej procentuja na ich korzysc i przez to maja zaufanych stalych klientow.

 

Wiem co piszę. FC nie miało obowiązku załatwić tej sprawy za Ciebie, ale owszem mogło. Widocznie Irek kierując się sobie znanymi względami odmówił. Miał takie prawo. Stracił klienta i wsio. Ty będziesz kręcił w innej pracowni, nie jesteś skazany na FC i super, bo na tym polega wolny rynek.

 

Generalnie chodzi mi o to, zebys darował sobie wieszanie psów na FC, bo żadnej winy w postępowaniu tej firmy nie ma!!!


  • Bujo, toommek i slava lubią to

#387 OFFLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1320 postów

Napisano 09 czerwiec 2014 - 13:51

Wiem co piszę. FC nie miało obowiązku załatwić tej sprawy za Ciebie, ale owszem mogło. Widocznie Irek kierując się sobie znanymi względami odmówił. Miał takie prawo. Stracił klienta i wsio. Ty będziesz kręcił w innej pracowni, nie jesteś skazany na FC i super, bo na tym polega wolny rynek.

 

Generalnie chodzi mi o to, zebys darował sobie wieszanie psów na FC, bo żadnej winy w postępowaniu tej firmy nie ma!!!

Ale pokazuje, że FC nie bardzo się chce "wychylać" poza sprawy obowiązkowej gwarancji, a czasem mały gest (nie kosztujący pracowni grosza) może bardzo wiele. Dlatego też można psioczyć, naskakiwać na blanki made in Poland oraz pracownię je kręcącą w grodzie Kraka (że za duże przelotki, że za ciężkie…), ale obsługi gwarancyjnej/pogwarancyjnej/pozagwarancyjnej można tylko pozazdrościć i się uczyć jak należy rozmawiać z klientem. Tam nikt się nie pyta co komu i dlaczego, tam się szuka rozwiązania, nawet spraw niemożliwych dla innych. Ot taka głupia sprawa...

 

Dlatego uważam, że post Kuby jest bardzo wartościowy w kontekście pracowni FC.

 

Pozdrawiam


Użytkownik Maciek_7 edytował ten post 09 czerwiec 2014 - 13:52

  • "Paweł" i Urko lubią to

#388 OFFLINE   "Paweł"

"Paweł"

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1598 postów
  • LokalizacjaTam gdzie nie biorą :)
  • Imię:Pawel
  • Nazwisko:S

Napisano 09 czerwiec 2014 - 15:26

Ale pokazuje, że FC nie bardzo się chce "wychylać" poza sprawy obowiązkowej gwarancji, a czasem mały gest (nie kosztujący pracowni grosza) może bardzo wiele. Dlatego też można psioczyć, naskakiwać na blanki made in Poland oraz pracownię je kręcącą w grodzie Kraka (że za duże przelotki, że za ciężkie…), ale obsługi gwarancyjnej/pogwarancyjnej/pozagwarancyjnej można tylko pozazdrościć i się uczyć jak należy rozmawiać z klientem. Tam nikt się nie pyta co komu i dlaczego, tam się szuka rozwiązania, nawet spraw niemożliwych dla innych. Ot taka głupia sprawa...

 

Dlatego uważam, że post Kuby jest bardzo wartościowy w kontekście pracowni FC.

 

Pozdrawiam

Co do wywodu z pracownią FA zgadzam sie w 100%. Podejścia do klienta i obsługi gwarancyjnej może reszta pozazdrościć. Ja kupiłem skss-a 17 w FC , po dojechaniu do domu stwierdziłem ,że lepszy jednak będzie Dps bo i ładniej bedzie wyglądał na mojej rękojeści . Chciałem wymienić po godzinie - usłyszałem przykro mi nie da sie . Nabiłem już na kasę :( 

 

Forum jest po to , żeby wyrażać swoje zdanie i każde karcenie indywidualnego zdania jest krzywdzące...jeden ma takie zdanie drugi inne . To chyb normalne ...

 

Ja powiem tak Z Panem Hubertem da sie dogadać .... Z dwoma Panami pozostałymi już nie bardzo. Nabiłem na kase więc spadaj gościu ....

 

Ja poczułem sie zlany totalnie. Szkoda...ale cóż mamy wolny rynek . Zamawiam gdzie indziej :) 

 

Pozdrawiam i pokornie czekam na chłostę zwolenników FC :) 

 

Wyraziłem swoje zdanie więc mi sie należy :) 

 

PZDRRR


  • mdziam_78 i kacperek993 lubią to

#389 OFFLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1320 postów

Napisano 09 czerwiec 2014 - 15:28

Co do wywodu z pracownią FA zgadzam sie w 100%. Podejścia do klienta i obsługi gwarancyjnej może reszta pozazdrościć. Ja kupiłem skss-a 17 w FC , po dojechaniu do domu stwierdziłem ,że lepszy jednak będzie Dps bo i ładniej bedzie wyglądał na mojej rękojeści . Chciałem wymienić po godzinie - usłyszałem przykro mi nie da sie . Nabiłem już na kasę :(

 

Forum jest po to , żeby wyrażać swoje zdanie i każde karcenie indywidualnego zdania jest krzywdzące...jeden ma takie zdanie drugi inne . To chyb normalne ...

 

Ja powiem tak Z Panem Hubertem da sie dogadać .... Z dwoma Panami pozostałymi już nie bardzo. Nabiłem na kase więc spadaj gościu ....

 

Ja poczułem sie zlany totalnie. Szkoda...ale cóż mamy wolny rynek . Zamawiam gdzie indziej :)

 

Pozdrawiam i pokornie czekam na chłostę zwolenników FC :)

 

Wyraziłem swoje zdanie więc mi sie należy :)

 

PZDRRR

A nabitego na kasę towaru nie można wymienić/zwrócić?!  :blink: Łał...



#390 OFFLINE   Apioo

Apioo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1226 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 09 czerwiec 2014 - 15:29

Jeśli kupiłeś wysyłkowo masz prawo zwrotu, jeśli stacjonarnie...to dobra wola sprzedawcy.



#391 OFFLINE   "Paweł"

"Paweł"

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1598 postów
  • LokalizacjaTam gdzie nie biorą :)
  • Imię:Pawel
  • Nazwisko:S

Napisano 09 czerwiec 2014 - 15:35

Jeśli kupiłeś wysyłkowo masz prawo zwrotu, jeśli stacjonarnie...to dobra wola sprzedawcy.

Więc tej 'dobrej woli" w moim przypadku zabrakło...

Przykre mieć pracownie pod nosem a kupować w "świecie" ...przykre ale prawdziwe .

 

Zastanawia mnie fakt . Czy jeśli coś kupiłem godzinę wcześniej ? Nie mogę  tego zwrócić a za zwrócone pieniądze kupic nowej rzeczy  ?

 

Kurcze nie ogarniam ...ale co ja tam wiem   :)


Użytkownik pablo208 edytował ten post 09 czerwiec 2014 - 15:38


#392 OFFLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1320 postów

Napisano 09 czerwiec 2014 - 15:37

Zawsze na wszystkie rzeczy (nie tylko wędkarskie) miałem na zwrot od 14 do 30 dni bez najmniejszego problemu.

 

Mały cytat: "Istnieją jednak sklepy, które wbrew przepisom pozwalają na zwrot towaru zakupionego stacjonarnie w sklepie w określonym przez siebie terminie- działają wtedy prokonsumencko, wyrabiają sobie tym samym pozytywną markę wśród swoich klientów. I to Chyba na tyle w temacie.

 

Pozdrawiam


Użytkownik Maciek_7 edytował ten post 09 czerwiec 2014 - 15:38


#393 OFFLINE   Ireneusz Matuszewski

Ireneusz Matuszewski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 315 postów

Napisano 23 czerwiec 2014 - 09:58

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią mamy trochę blanków w atrakcyjnych cenach. http://www.fishingce...c.php?f=1&t=742


  • blackabyss i Rexxx lubią to

#394 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4966 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 18 lipiec 2014 - 07:44

Z tego co podaje oficjalna strona FC (zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią) niektóre "NOWE blanki CD "są już dostępne :D  ;) .



#395 OFFLINE   Patryk1125

Patryk1125

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1897 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg
  • Imię:Patryk

Napisano 18 lipiec 2014 - 07:49

Z tego co podaje oficjalna strona FC (zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią) niektóre "NOWE blanki CD "są już dostępne :D ;) .


Mariusz info z pracowni?

#396 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4966 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 18 lipiec 2014 - 07:51

http://www.fishingce...spinningowe.php  :D  ;)

 

http://www.fishingce...c.php?f=1&t=746  :D  :)

 

 

I mam nadzieję że nikt mi głowy nie urwie :whistling: ze to przekazałem :innocent:


Użytkownik miramar69 edytował ten post 18 lipiec 2014 - 07:53

  • krzychun lubi to

#397 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4966 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 18 lipiec 2014 - 07:56

Patryk co bieremy ????      NANO ????  ;)  :) 



#398 OFFLINE   Patryk1125

Patryk1125

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1897 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg
  • Imię:Patryk

Napisano 18 lipiec 2014 - 07:58

Patryk co bieremy ???? NANO ???? ;) :)


No właśnie się zastanawiam ;), szkoda, że nie ma jakieś 10lb bo czegoś takiego mi brakuje.

#399 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4966 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 18 lipiec 2014 - 08:01

Zastanów się szybko puki przesyłka jeszcze nie wysłana ;) 



#400 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6189 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 18 lipiec 2014 - 13:36

Aż się przejechałem do FC z ciekawości :)

Kto nie widział Nano - niech żałuje. Będzie ciekawie. A poza wszystkimi cechami użytkowymi - CCC :)







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rodbuilding, pracownia