Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Muskie 2009


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
173 odpowiedzi w tym temacie

#101 OFFLINE   TERMOS

TERMOS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1900 postów
  • LokalizacjaDyslektyk ze Sztokcholmu.
  • Imię:Rafal
  • Nazwisko:K.L

Napisano 29 październik 2009 - 20:41

jerry -zazdroszcze takiej wyprawy .
Z tego co piszesz musi byc tam troche mysky ,jak to sie przeklada w rzeczywistosci.Czy ryby splawiaja sie czesto i daja o sobie znac ?Czy panuje totalna cisza i trzeba oblawiac dokladnie kazady kawalek wody .

Suzy Sucker -widze ze sie srawuje super .Napewno dolaczy i do Mnie w tym roku :mellow:
pozdrawiam :D




#102 OFFLINE   ...not here

...not here

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 906 postów

Napisano 30 październik 2009 - 04:17

Piekne oliwkowe zebacze! Gratulacje dla lowcow. Remku jesli tylko pogoda dopisze napewno powalcze jeszcze z muskie na Pewaukke Lake-do 3 razy sztuka. Co sie tyczy przynety na ktora Jacek zlowil ta rybe to produkowana jest w miejscowosci...w ktorej mieszkam :mellow: http://www.shackattacklures.com/

#103 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 październik 2009 - 11:51

Super opowieść jak zwykle, dziękuję i czekam na kolejne!

#104 OFFLINE   lesiewicz

lesiewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1765 postów
  • LokalizacjaKalisz
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Lesiewicz

Napisano 30 październik 2009 - 14:12

Niesamowite kolory maja te Muskacze :huh: wielkie gratulacje dla łowców.
Jureczku mam nadzieję że niedługo zobaczymy twojego szmaragdowego muskie przez duże M.

#105 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 30 październik 2009 - 18:15

Dziekuje za mile komenty . Ja sam sie ciesze bo sadzilem ze sezon na muskie sie dla mnie skonczyl a tu niespodzianka bo do konca grudnia mozemy je lowic ...wszystko z powodu tego nowego kierunku .
@ Termos ...zarowno Jacek i Tadek mieli jeszcze odprowadzenia muskie , a w miejscu gdzie czail sie Zbynio caly czas sie podnosil ale nie mial ochoty na atakowanie ...troche to bezsilne uczucie ale my je tu juz znamy ...a i Remek rok temu zrozumial owe sytuacje :angry: :lol: . Szansa na pewno jest aby jeszcze jakies zdiecia tu zagoscily bo na pewno bedziemy probowac ... B)
@ Darku moze i mnie sie trafi ...zeby zlowic trzeba lowic ...jak to mowi Jacura B)
@ Remku jak widzisz odkrylismy nowe horyzonty i jak przyjedziesz bedzie wiecej drog do wyboru i do przejscia... :mellow:

#106 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 30 październik 2009 - 20:34

Oj, przyjadę :D Skarbonkę już założyłem. Czekam na sponsorów, którzy do niej wrzucą kilka groszy :D Tym razem planuję inną porę roku - wiosna. Zobaczymy jak wyjdzie :D

#107 OFFLINE   ...not here

...not here

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 906 postów

Napisano 31 październik 2009 - 05:10

Jesli wiosna to tylko w terminie po pierwszym dlugim weekendzie (tj. ostatni weekend maja) jesli chodzi o wszelkie polnocne krance Wisconsin. W naszych rejonach mozna musky lowic tak jak szczupaka od pierwszego weekendu maja ale jak to wszyscy wiedza musky preferuje wode cieplejsza niz szczuply i tak naprawde zaczyna zerowac w drugiej polowie maja.

#108 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 02 listopad 2009 - 16:58

Bylem wczoraj w niedziele w Tym miejscu okolo 5 godzin i rzucalem z brzegu bez najmniejszego kontaktu z ryba . Tadek z Darkiem byli dzien wczesniej w sobote i tez bez ryby ale byli na lodzi . Oplywali zbiornik ogladajac co pokaze sonda . Zauwazyli jeden splaw duzego muskie , nie do przynety , oraz stado karpi ktore ktore cmokaly wychylajac pyszczki z nad lustra . Ja zaczalem okolo 12 w poludnie i do 17.00 staralem sie cos zlowic . Woda jeszcze wyzsza niz tydzien temu . Nic dziwnego po fali deszczu czwartkowo piatkowej . Byl taki moment ze lowie i nikogo nie ma juz z wedkarzy ktorzy symbolicznie tam byli . Ja stoje po pas w nurcie rzeki , nikogo nie ma , nadchodzi ciemna chmura i nadszedl strach , obawa przed Wielka Rzeka . Lowienie w pojedynke ma troche plusow i duuuzo minusow . Zapomnialem jeszcze napisac ze po drodze obejrzalem Sniezynke ...rzeke pstragowa ...bardzo urokliwa i obiecujaca B)

#109 OFFLINE   lesiewicz

lesiewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1765 postów
  • LokalizacjaKalisz
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Lesiewicz

Napisano 02 listopad 2009 - 17:29

Jery nie ma się co martwić, jak juz Ci się coś trafi to napewno będzie wielkości kłody.
A co do śniezynki to już nie moge się doczekać aż zaczną napływać twoje opowieści z nowego miejsca.

#110 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 02 listopad 2009 - 17:59

Darku ja ucze sie pokory i mam nadzieje ze kiedys zaplaci :mellow: . Wczoraj jechalem tam 4 godziny ...rzucalem 5 godzin i powrot znowu 4 godziny ...nie obejrzalem mojego futbolu :( ...smyczylem w Wielkiej Rzece i obskoczylem trzy mostecki na Sniezynce ...to zaplaci na wiosne :mellow:

#111 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 03 listopad 2009 - 12:32

Super klimaty. Moze i ja cos pod jaka choinke dostane albo w ostatecznosci zaczne na traktach grasowac coby dozbierac - coby polowic.. :D

Nie ma na to rady - sukces wiaze sie z iloscia godzin spedzonych na lowieniu. Im wiecej godzin tym prawdopodobienstwo wieksze...

Muskie nie jest jedyny, jesli chodzi o postac z rybiego swiata, ktorej wedkarze wygrazaja piesciami...wezmy na przyklad łososia, ktory czesto pomija przygotowanego na niego wobka a lyka albo i nie, cos co jest widoczne pod szklem powiekszajacym.
Albo sum czy sturgeon...odpusci najlepszemu woblerowi a zassie rozkladajacy sie kawalek padliny.

Nie ma rady, trza twardym byc i nad woda tez byc.

Gumo
p.s. @Darecki, tak rzucilem okiem na ekran sondy - przy wł. fish ID moga byc brane za ryby rozne rzeczy. Sprobuj wylaczyc i zobacz jak to wyglada naprawde.

#112 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 03 listopad 2009 - 12:48

Słyszałem, ze skuteczne na Muskiego bywaja spore przyneciaki.

Niedawno wszedlem w posiadanie czegos takiego na ksztalt dachowki. <_<
Na razie posluzy do stworzenia efektu szoku u mniej dystyngowanych niz Muskie drapieznikow.

.

Gumo

Załączone pliki



#113 OFFLINE   ...not here

...not here

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 906 postów

Napisano 04 listopad 2009 - 06:09

Gumo- do zobaczenia jak to wyglada naprawde to mam inne urzadzenie :mellow:
http://www.bobbershopfishing.com/electronics/aquavu/images_aquavu/zt_lg.jpg

#114 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 listopad 2009 - 09:23

Kamerki nie uzywalem. Mysle, ze to juz jest sprzet do zadan specjalnych. Zeby szybko przeszukac toń na roznych warstwicach uzywam sondy, ale mam ja od razu tak skonfigurowana, zeby mi automatycznie nie wykrywala ryb.
Patrzac na doswiadczenia wielu osob, mysle ze to warte przemyslenia.

Gumo

#115 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 06 listopad 2009 - 05:56

.
portrety muskielungow z lowcami w tle ...

Załączone pliki



#116 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 06 listopad 2009 - 23:17

.
I jeszcze Muskielung naszego Zbynia z przed miesiaca :mellow:

Załączone pliki



#117 OFFLINE   TERMOS

TERMOS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1900 postów
  • LokalizacjaDyslektyk ze Sztokcholmu.
  • Imię:Rafal
  • Nazwisko:K.L

Napisano 07 listopad 2009 - 19:44

jerry tez na gumaca ?

#118 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 21 listopad 2009 - 23:31

@ Termos z tego co wiem to na minnow na jigu .
Planuje jutro pozegnac sie z muskiemi ...mam nadzieje ze zmobilizuje sie aby rano wstac i jechac taki kawal ...to ostatnie dni zanim snieg przykryje Wisconsin ...to tez ostatnia szansa zebym zlowil w tym roku muskie... B)

#119 OFFLINE   Sławek

Sławek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2720 postów
  • LokalizacjaPolska północna :)

Napisano 21 listopad 2009 - 23:45

I tego Ci życzymy Jerry :D

#120 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 23 listopad 2009 - 20:18

Bylo pieknie ...wieczorem napisze i wstawie kilka zdiatek :mellow: