Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Z wizytą u dawno niewidzianych przyjaciół... Rodmas

pracownia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
808 odpowiedzi w tym temacie

#361 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 04 kwiecień 2013 - 09:20

Andrew ,aby naświetlić Twój w dalszym ciągu zawężony ogląd sytuacji,muszę wyprowadzić Cię z błędu.Posiadam aktualnie5 wędek na blankach Phenixa, wykonałem badyli coś +-20 ,a miałem okazję pomacać trochę więcej. Modele które mnie osobiście interesują, czyli w przeważającej większości krótkie jednoskłady były jak dotąd bez zarzutu.


No skoro nie posiadasz zadnej wedki z pracowni ktora tak nachalnie lansujesz, to bardzo przepraszam wszystkich Panstwa, to naswietla dyskusje z zupelnie innej strony. Ignorancja jest Twoim blogoslawienstwem Dabek.

Więc jesli ,ktoś w wątku dotykajacym problemów wędzisk na blankach Phenixa ,pyta o budowę wedki na modelu ,którego nie znam ,staram się odsyłać międzyinnymi do postów Arka ,szczególnie w przypadku rzecznych dwuskładów,lub bezpośrednio do Łukasza Masiaka.

I przepraszam najmocniej ,jeśli "nie faworyzuję" ,przy okazji wyrobów innych wspomnianych przez Ciebie pracowni, ale też nie opluwam i nie krytykuję ich wyrobów i stylu wykonania.

A że akurat Rodmas jest w moim kregu zainteresowania ,no cóż taka swoista promocja regionu.Jak Artur wcześniej zauważył najbliżej mam właśnie tu.

A swoją drogą zerknij na wątki dotyczące innych pracowni ,tam można przeczytać wręcz listy pochwalne i jakoś nikt ich autorom nie rzuca się do gardła i nie zarzuca wazeliniarstwa :)

Z mojej strony tyle i czekam na wiosnę ,bo wątki w podobnym stylu zaczynają sie mnożyć :)

 

Pozdrawiam



#362 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5421 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 04 kwiecień 2013 - 09:30

"to kazali mi go obciąc na łączeniu"

 

to jakaś porażka ze strony zbrojącego - jak można coś takiego zasugerować !!!



#363 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5360 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 04 kwiecień 2013 - 09:50

Dziękuje za zaufanie Rafał  -_- mam nadzieję, że nikomu nie doradziłem źle....



#364 OFFLINE   andrew

andrew

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 669 postów
  • LokalizacjaWies w miescie

Napisano 04 kwiecień 2013 - 10:17

Andrew ,aby naświetlić Twój w dalszym ciągu zawężony ogląd sytuacji,muszę wyprowadzić Cię z błędu.Posiadam aktualnie5 wędek na blankach Phenixa, wykonałem badyli coś +-20 ,a miałem okazję pomacać trochę więcej. Modele które mnie osobiście interesują, czyli w przeważającej większości krótkie jednoskłady były jak dotąd bez zarzutu.

To juz nic nie rozumiem. Sam krecisz blanki a reklamujesz konkurencje?

 

Ja zamowilem miesiac temu pierwszego Phenixa wlasnie na jednoskladzie i zobaczymy jak bedzie sie spisywal w sezonie. Ale wszyscy znajomi chwala te blanki  wiec pewnie bedzie dobrze.

 

Pozdrawiam



#365 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5421 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 04 kwiecień 2013 - 10:30

jedne chwalą, drugie nie koniecznie

 

są w Phenix'ie perełki i są blanki przeciętne

 

niektóre są mało uniwersalne i w niektórych zastosowaniach mogą rozczarować, ale jeśli będziemy stosować je ściśle do metod i przynęt, w których najlepiej się spisują to zawodu nie będzie

 

na dzień dzisiejszy blankami o najbardziej uniwersalnej charakterystyce (jeśli można tak powiedzieć) wydają się mi być K2, ale mam zastrzeżenia do jakości wykonania, przynajmniej tej partii, z której oglądałem kilka różnych blanków


  • Rheinangler lubi to

#366 OFFLINE   Apioo

Apioo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1226 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 04 kwiecień 2013 - 10:52

To juz nic nie rozumiem. Sam krecisz blanki a reklamujesz konkurencje?

A co w tym dziwnego, że Dąbek ma zajawkę i robi sobie wędki ? :huh:



#367 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 04 kwiecień 2013 - 10:57

To juz nic nie rozumiem. Sam krecisz blanki a reklamujesz konkurencje?

 

Ja zamowilem miesiac temu pierwszego Phenixa wlasnie na jednoskladzie i zobaczymy jak bedzie sie spisywal w sezonie. Ale wszyscy znajomi chwala te blanki  wiec pewnie bedzie dobrze.

 

Pozdrawiam

Blanki nie koniecznie :) Ale wędki się zdarzają.Zresztą ostatnio chwaliłem MHX-y, bo jest sporo pozycji godnych uwagi.Ale jeśli chwalenie czoś dobrego uznajesz jako reklamę, niech Ci będzie :) ,ale konkurencja ze mnie żadna :) 

A skoro wszyscy Twoi znajomi chwalą ,więc może i Ty zaczniesz :D



#368 OFFLINE   Tomek TJ

Tomek TJ

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 923 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:J

Napisano 04 kwiecień 2013 - 11:56

Artek czytaj ze zrozumieniem,napisałem blank nie wędka.To był goły blank. 

 

Przecież to nie wina Phenixa, że Ci łącze klikało, a raczej tego kto ten blank zbroił. Równie dobrze mogłeś zbroić w tej pracowni inny blank i jak by w nim łącze klikało też byś powiedział,że to Twoje pierwsze i ostatnie podejście do blanku np.CTS-a, CD-ka lub innego Talona.

Artek czytaj ze zrozumieniem,napisałem że chodziło o blank a nie o wędkę.To był goły blank.

 

Józek pewnie że powinni sami przysłac kuriera,ale nie przysłali .I tak stracili klienta na dobre,jeszcze była obraza majestatu dlaczego sam nie chcę obciąc złącza.Szkoda że wywaliłem tą korespondencję bo bym wkleił,to było ponad rok temu.Zaznaczam że to nie była pracownia Rodmas.



#369 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 04 kwiecień 2013 - 12:23

Józek pewnie że powinni sami przysłac kuriera,ale nie przysłali .I tak stracili klienta na dobre,jeszcze była obraza majestatu dlaczego sam nie chcę obciąc złącza.Szkoda że wywaliłem tą korespondencję bo bym wkleił,to było ponad rok temu.Zaznaczam że to nie była pracownia Rodmas.

No to nie mam słów w podejściu do klienta, profesjonalizmu w tym nie było.

 

Blanki nie koniecznie :) Ale wędki się zdarzają.Zresztą ostatnio chwaliłem MHX-y, bo jest sporo pozycji godnych uwagi.Ale jeśli chwalenie czoś dobrego uznajesz jako reklamę, niech Ci będzie :) ,ale konkurencja ze mnie żadna :)

Dąbek i tak trzymaj po to jest forum aby wyłapywać naprawdę wartościowe konstrukcje niezależnie jaka to firma :) .Ja osobiście tak robię i za bardzo jakiś napad na mnie wrażenia nie robi :lol:  :lol: .


  • Wagner lubi to

#370 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 04 kwiecień 2013 - 12:30

No to nie mam słów w podejściu do klienta, profesjonalizmu w tym nie było.

 

Dąbek i tak trzymaj po to jest forum aby wyłapywać naprawdę wartościowe konstrukcje niezależnie jaka to firma :) .Ja osobiście tak robię i za bardzo jakiś napad na mnie wrażenia nie robi :lol:  :lol: .

Jozi na mnie zazwyczaj też nie ,ale przez tą pogodę jakiś rozdrażniony jestem :lol: 



#371 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1968 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 04 kwiecień 2013 - 13:03

Tomek TJ, tak zrozumiałem, chodziło o goły blank, zwracam honor. ;)



#372 OFFLINE   Baars

Baars

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1228 postów
  • Lokalizacjaokolice Odry...
  • Imię:Wojtek

Napisano 04 kwiecień 2013 - 13:57

No to teraz wrocmy do tematu przewodniego, czyli KIEDY BEDA BLANKI??? ;)  :ph34r:



#373 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 04 kwiecień 2013 - 14:02

No to nie mam słów w podejściu do klienta, profesjonalizmu w tym nie było.

 

Dąbek i tak trzymaj po to jest forum aby wyłapywać naprawdę wartościowe konstrukcje niezależnie jaka to firma :) .Ja osobiście tak robię i za bardzo jakiś napad na mnie wrażenia nie robi :lol:  :lol: .

Jozi też reklamuje "kocią łapę" niemiłosiernie , wpisów chyba już parę stron , tylko co będzie jak jakiś niezorientowany pójdzie do sklepu wędkarskiego i poprosi sprzedawcy o wyczynową sorry zawodniczą kocią łapę ... może to się Tworkami skończyć     :D  :D  :D


  • andrklim lubi to

#374 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5421 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 04 kwiecień 2013 - 14:08

No to teraz wrocmy do tematu przewodniego, czyli KIEDY BEDA BLANKI??? ;)  :ph34r:

 

podobno na wiosnę, ale że ta nie chce przyjść to ...

 

chociaż nikt nie powiedział, że na wiosnę tego roku :)



#375 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5360 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 04 kwiecień 2013 - 14:43

Bardzo ładne podsumowanie tematu dostawy Kamil  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Jeszcze trochę i zaczniemy opowiadać kawały w stylu; przychodzi wędkarz do rodbuilera i pyta,- Panie Phenixa Karabele bym chciał,- a to bardzo proszę już zapisuję, prosze tylko powiedzieć czy  po odbiór to przyjdzie pana syn czy wnuk?



#376 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 04 kwiecień 2013 - 14:53

Tak jak za komuny , zapisy ,talony (nie mylić z blankami)no i trzeba swoje  "odstać" . Ale co tam, te dwadzieścia latek...... to jak z bicza strzelił .



#377 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 04 kwiecień 2013 - 15:15

Tak jak za komuny , zapisy ,talony (nie mylić z blankami)no i trzeba swoje  "odstać" . Ale co tam, te dwadzieścia latek...... to jak z bicza strzelił .

Artur nawet nie mów.Dobrze, że mam pełne tuby bo w 83r jak były kolejki za wszystkim to tak się w...em, że na ochotnika poszedłem do WKU.W nagrodę jak im powiedziałem dlaczego się zgłosiłem w...ło mnie do Dziwnowa w @ Mifka strony :lol:  :lol: :lol: . 



#378 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5421 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 04 kwiecień 2013 - 15:19

tak jak pisałem ja już odpuściłem i dzisiaj mam nadzieję odebrać dwa Xtreme

 

swoją drogą mogłem zamówić od Roberta (BRC) Phenix'y i mieć w dwa tygodnie, ale chciałem ryzykować, że znowu TX'y przylecą krzywe



#379 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 04 kwiecień 2013 - 16:47

 

:)



#380 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 04 kwiecień 2013 - 17:36

to jak panowie, ktora pracownia jako nastepna pojdzie przez kakao, loze madejowe i zostanie polamana kolem? do wiosny troche czasu zostalo, a i pracowni tez nie malo, wiec jak ktos ma w planie jakas akcje, to czas sie spieszyc ^_^

 

Niemcy maja też takie powiedzenie  w wolnym tłumaczeniu - "zaufanie jest dobre ale kontrola jest lepsza"

 

tak przy okazji  :)  to powiedzenie jest przypisywane leninowi :)







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pracownia