Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Pracownia Fishing Center opinie

rodbuilding pracownia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
840 odpowiedzi w tym temacie

#161 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4438 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 10:48

FC ma malo blankow? Ja pierdziu, musze pojezdzic po kraju to zobacze wiecej. Tak gwoli scislosci, jest jeszcze Talon i przyszlosciowo CD bo zmienili fabryke i na razie nie sa dostepne.

 

Ciekawe jakie jeszcze argumenty sie pojawia tutaj :) 

 

Bujo

 

P.S. Wedlug mnie najladniejszym customem jaki sie pojawil na jerkbaicie jest ten: http://jerkbait.pl/p...-nad-wisla-r115



#162 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6187 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 02 wrzesień 2013 - 10:49

Przychodzac do FC chcemy kij do pewnych zastosowan, pan Matuszewski zbuduje, bardzo schludnie z super komponentami i wyplatanka, skasuje za to tyle ile powinien (nie wazne ile) idziemy z kijem nad wode a obok kolega lowi kijem np cd, badz phenix i okazuje sie ze ten drugi jest o niebo lepszy i drugie tyle tanszy co z FC.

 

Nie twórzmy fikcji. Chyba że gdybasz, to napisz w trybie przypuszczającym.



#163 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4438 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 10:49

Jakoś z czymś inny mi się Anos kojarzy, po tym jak posiadłem ich wędkę nr 4 i 5 i był niby inne a takie same. A nawet na tych z tamtego kresu nie widzę czegoś nadzwyczajnego.

 

Krzysiek,  Anosy były drogie bo były tylko one, o czym to @MieczysławS kiedyś pisał przy okazji "złotych" przelotek w Anosach. Nie było wyjścia.

 

Tak gwoli ciekawosci- gdzie zbroisz wedki skoro nawet Anos byl do d..y :) ( moj wlasny przypis, bez obrazy pliz :) )



#164 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 02 wrzesień 2013 - 10:53

Nie twórzmy fikcji. Chyba że gdybasz, to napisz w trybie przypuszczającym.

Krzysiek oczywiscie tylko przypuszczam, wyciagam wnisoki z watku.Jak pisalem nie korzystalem z uslug FC.To moje zdanie zbudowane na czystej teorii :) pzdr


Użytkownik grunwald1980 edytował ten post 02 wrzesień 2013 - 10:53


#165 OFFLINE   harp

harp

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 566 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 02 wrzesień 2013 - 10:56

Proszę nie plątać w to protetyków i absolutnie nie pchać w tym kierunku swoich dzieci. To kamieniołom nie praca.

#166 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6187 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 02 wrzesień 2013 - 11:00

Mam kolegę i siostrę brata ciotecznego żony w branży, i swego czasu sąsiadkę miałem (na starym mieszkaniu, miała pracownię drzwi w drzwi). Łukasz potrafi pracować w takich ciągach i w takich godzinach pracy, że stawia mi to włosy na głowie ;) Ale jakie dzięki temu mam śliczne zęby, w zamian za te które miały bliskie spotkanie z krążkiem :) Sorry za OT.



#167 OFFLINE   Apioo

Apioo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1226 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 11:17

 CD bo zmienili fabryke i na razie nie sa dostepne

 

Wiem, że nie na temat, ale wiadomo coś kiedy mają wznowić produkcję ?


Użytkownik apioo edytował ten post 02 wrzesień 2013 - 11:18


#168 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6187 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 02 wrzesień 2013 - 11:25

Więśc gminna niesie, że będą w najbliższym czasie. Pamiętam, jak Irek mówił o wrześniu, ale nie wiem, czy to aktualne. Z nowego wypustu użytkuję dwa prototypy XLS Concept i jestem bardzo zadowolony.



#169 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 02 wrzesień 2013 - 11:33

Krzysiu odbiegając od głownego nurtu jakie te XLS użytkujesz i może coś więcej i bliżej byś skrobnął ;)



#170 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6187 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 02 wrzesień 2013 - 11:58

XLS Concept 2,6 do 21g

XLS Concept 2,75 do 26g.

 

Jak dla mnie to odpowiednio do 12 i 15lb tak pi razy oko. Wykończenie I-sza liga. Bardzo smukłe, mało zbieżne, nie bardzo cienkie szczytówki. Delikatnie przesztywnione za złączem, choć bez przesady. Ta lżejsza prawie wcale. Zostały zwolnione (moduł), gną się głęboko. Dość chyba gruby werniks i raczej niezbyt trwały. Choć fakt, że strasznie je katowałem. Lżejsza wyciągnęła kilkadziesiąt ryb, w tym szczupaka 93, cięższa kilkukrotnie więcej, kilkadziesiąt ryb 80-90+ i kilka 100+, kilka-kilkanaście pstragów. W zestawieniu  plecionką 20lb hol takich ryb trwał 1-2 minuty maks, a były nalenione, grube i silne. Obie mają mocne dolniki, powiedziałbym że zaskakująco, jak na taka małą zbieżność. 12lb relatywnie mocniejszy chyba (z naciskiem na relatywnie). Trochę niedoszacowane, ale bez przesady. "Dwunastką" rzucałem z Morruma np. obrotówką jedynką, 7cm wobkiem, a 15 rzucała np. 15cm blachą 35g czy Sliderem 10F i to raczej był kres jej możliwości (przy pełnej dynamice).



#171 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 02 wrzesień 2013 - 12:01

Dziękuje pięknie za rzeczowe info :)

Pozostaje tylko czekać na pełną oferte  :)  oby niebawem ;)



#172 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 02 wrzesień 2013 - 12:02

Dziękuje pięknie za rzeczowe info :)

Pozostaje tylko czekać na pełną oferte  :)  oby niebawem ;)

Już Cię kręci :P .



#173 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 02 wrzesień 2013 - 12:05

Już Cię kręci :P .

Nie mnie tylko młodego ;) 

Ma XLS 3,05m 6-25gr i bardzo mu leży i bedzie się rozglądał za delikatnie czymś o oczko mocniejszym ;)



#174 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6187 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 02 wrzesień 2013 - 12:13

Mam też (ale do uzbrojenia) CD Nano Concept 2,7 do 60 czy 80g (ten raczej przeszacowany). Bardzo ciekawy S&S. Ze 20lb jak nic. Troszkę większa zbieżność, szczytowy, ale ładnie progresywny. Ugięcie fajnie postępuję, bardzo płynnie, prawie nie przesztywniony za złączem. Mocny dolnik, nie poddaje się, nim cała szczytówką nie odda tego, co ma w zapasie. Waży ok. 100g (98, czy 99g). Można z tego zrobić naprawdę mocny i długi kij, który będzie ważył w granicach 165 - 180g.

 

EDYTA: Jeżeli będzie kosztował tyle, co ma kosztować, to nieźle namiesza na rynku.


Użytkownik krzysiek edytował ten post 02 wrzesień 2013 - 12:23


#175 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2189 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 02 wrzesień 2013 - 12:50

Tak gwoli ciekawosci- gdzie zbroisz wedki skoro nawet Anos byl do d..y :) ( moj wlasny przypis, bez obrazy pliz :) )

Od dłuższego czasu kupuje używane, bo nie warto nowych. A gdy zdarza mi się zamówić nowa to w Pstrągman.

Jeżeli kupujesz wędkę z CW do 17g i jesteś z niej zadowolony na tyle, że postanawiasz kupić (wg opisu) podobną, ale do 21g, która w rzeczywistości okazuje się taka sama jak do 17 (identyczny blank) to co mam myśleć?

O przelotkach w niektórych Anosach sam pisałeś, prawda? Inni na j.pl też coś na ten temat wspominali.


Użytkownik krzychun edytował ten post 02 wrzesień 2013 - 12:52


#176 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4438 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 13:00

Od dłuższego czasu kupuje używane, bo nie warto nowych. A gdy zdarza mi się zamówić nowa to w Pstrągman.

Jeżeli kupujesz wędkę z CW do 17g i jesteś z niej zadowolony na tyle, że postanawiasz kupić (wg opisu) podobną, ale do 21g, która w rzeczywistości okazuje się taka sama jak do 17 (identyczny blank) to co mam myśleć?

O przelotkach w niektórych Anosach sam pisałeś, prawda? Inni na j.pl też coś na ten temat wspominali.

 

Co prawda, to prawda :) 



#177 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 02 wrzesień 2013 - 13:03

FC ma malo blankow? Ja pierdziu, musze pojezdzic po kraju to zobacze wiecej. Tak gwoli scislosci, jest jeszcze Talon i przyszlosciowo CD bo zmienili fabryke i na razie nie sa dostepne.

 

Ciekawe jakie jeszcze argumenty sie pojawia tutaj :)

 

Bujo

 

P.S. Wedlug mnie najladniejszym customem jaki sie pojawil na jerkbaicie jest ten: http://jerkbait.pl/p...-nad-wisla-r115

 

O gustach sie nie dyskutuje. Ale Twojej opini o tej wedce - widzialem na zywo. Zdecydowanie nie podzielam ;)


Użytkownik Guzu edytował ten post 02 wrzesień 2013 - 13:06


#178 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4438 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 13:04

O gustach sie nie dyskutuje. Ale Twojej opini o tej wedce - widzialem na zywo. Zdecydowanie nie podzialem ;)

 

Od tego sa gusta  ;)


  • Guzu lubi to

#179 OFFLINE   Dienekes

Dienekes

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2272 postów
  • LokalizacjaSyreni Gród/ Jadwisin
  • Imię:Radosław

Napisano 02 wrzesień 2013 - 13:10

Ale Wilkowi podeszła :lol:


  • Guzu lubi to

#180 OFFLINE   CM Punk

CM Punk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 689 postów

Napisano 03 wrzesień 2013 - 13:44

Proszę nie plątać w to protetyków i absolutnie nie pchać w tym kierunku swoich dzieci. To kamieniołom nie praca.

Zgadza się,znam to z autopsji,w tym zawodzie nie ma czasu na wędkowanie,a i kasy na wypasiony sprzęt też z tego nie będzie :(


  • DP Fishing lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rodbuilding, pracownia