Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Reklamowanie w pracowni - jak to powinno normalnie wyglądać ??

reklamacja gwarancja

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
134 odpowiedzi w tym temacie

#81 OFFLINE   deichkind

deichkind

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 738 postów
  • Lokalizacjałódzkie

Napisano 19 czerwiec 2014 - 12:36

Sorry chłopaki ale pewnie z połowa wpisów to rozmywanie tematu i nie potrzebne nikomu bicie piany.

#82 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 19 czerwiec 2014 - 12:49

..a ja blank "opisuję" sam," in my brain" ;) . Opisy c.w producentów często, gęsto można wsadzić miedzy bajki..Nie chce mi się wierzyć, że panowie siedzą tygodniami nad wodą w celu wyszacowania optymalnego zakresu dla szerokiego spectrum przynęt...bo niby jak sie ma np. 3/4oz i 17lb oz do mbx-a 790??Dla mnie odnośnikiem jest moc, która i tak często wyznaczana jest po schemacie...jakoś mało widuje się kij z 14, 16, 19, 21lb :P ;) ...

 

Sorry za O.T...

 

Do tego trzeba : 

 

1. Jezdzic na ryby.

2. Miec pojecie o sprzecie.

3. Umiec lowic ryby.

 

Takze, to nie jest takie HOP SIUP.

Latwiej sie wydaje PLNy...



#83 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 19 czerwiec 2014 - 12:50

Do tego trzeba : 
 
1. Jezdzic na ryby.
2. Miec pojecie o sprzecie.
3. Umiec lowic ryby.
 
Takze, to nie jest takie HOP SIUP.
Latwiej sie wydaje PLNy...



amen

#84 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 19 czerwiec 2014 - 13:09

Przecież to oczywiste, że każda opina ma charter komercyjny. Przecież to na jej podstawie podejmuje się decyzje. Ale nie zgodzę się z tobą, że wszystkie są wiarygodne na podobnym poziomie. Jak traktować opinie kogoś, kto poleca 2 z 5 kołowrotków danego producenta w odniesieniu do opinie wychwalając wszystkie jego produkty?

Eeeee, trzeba myśleć, kojarzyć i wyciągać wnioski.

 

Powtórzę jeszcze raz. Nie ma żadnej różnicy w wiarygodności opinii użytkowników opiniotwórczych i zwykłych zjadaczy forumowego chleba. Wręcz przeciwnie. Im bardziej powszechne przekonanie o jakimś tam statusie danego użytkownika na forum, tym bardziej logicznie jest zapalenie się czerwonej lampki. Nie z powodu skrajnej podejrzliwości, ale z powodu konsumenckiej logiki. Nie mogą być takie opinie czy to na plus czy na minus brane na poważnie, w sytuacji gdy odbywają się w wątkach, czy też na tematy które skutkują korzyściami w sprzedaży. Oczywistym jest fakt, że wszelkie pozytywne opinie na najpoczytniejszym forum sprzętowym w PL są pożądane dla osób oferujących swoje usługi. Ba, nawet więcej. W sytuacji kiedy w tym samym miejscu użytkownicy forum, potrafią stworzyć kółko klakiera i jednocześnie handluje się danym produktem, staje się to z miejsca niewiarygodne. Zjawiska napadu na użytkowników, którzy ośmielą się wypowiedzieć opinię inną niż powszechnie panująca, też utwierdzają w takim przekonaniu. W takiej sytuacji, choćby nie wiem jak obiektywna była opinia, na temat danego rękodzieła, blanku, pracowni, lub usługi takiej czy innej zawsze będzie obciążona podejrzeniem. Słusznie zresztą, bo na moderacji tym sprzedaż z wykorzystaniem mediów społecznościowych stoi. Sami jesteśmy sobie winni.



#85 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 19 czerwiec 2014 - 13:14

..a ja blank "opisuję" sam," in my brain" ;) . Opisy c.w producentów często, gęsto można wsadzić miedzy bajki..Nie chce mi się wierzyć, że panowie siedzą tygodniami nad wodą w celu wyszacowania optymalnego zakresu dla szerokiego spectrum przynęt...bo niby jak sie ma np. 3/4oz i 17lb oz do mbx-a 790??Dla mnie odnośnikiem jest moc, która i tak często wyznaczana jest po schemacie...jakoś mało widuje się kij z 14, 16, 19, 21lb :P ;) ...

 

Sorry za O.T...

Patryk dobrze prawisz ale nie zawsze moc w dole oznacza ze szczyt da rade



#86 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 19 czerwiec 2014 - 13:14

Powtórzę jeszcze raz. Nie ma żadnej różnicy w wiarygodności opinii użytkowników opiniotwórczych i zwykłych zjadaczy forumowego chleba. Wręcz przeciwnie. Im bardziej powszechne przekonanie o jakimś tam statusie danego użytkownika na forum, tym bardziej logicznie jest zapalenie się czerwonej lampki. Nie z powodu skrajnej podejrzliwości, ale z powodu konsumenckiej logiki. Nie mogą być takie opinie czy to na plus czy na minus brane na poważnie, w sytuacji gdy odbywają się w wątkach, czy też na tematy które skutkują korzyściami w sprzedaży. Oczywistym jest fakt, że wszelkie pozytywne opinie na najpoczytniejszym forum sprzętowym w PL są pożądane dla osób oferujących swoje usługi. Ba, nawet więcej. W sytuacji kiedy w tym samym miejscu użytkownicy forum, potrafią stworzyć kółko klakiera i jednocześnie handluje się danym produktem, staje się to z miejsca niewiarygodne. Zjawiska napadu na użytkowników, którzy ośmielą się wypowiedzieć opinię inną niż powszechnie panująca, też utwierdzają w takim przekonaniu. W takiej sytuacji, choćby nie wiem jak obiektywna była opinia, na temat danego rękodzieła, blanku, pracowni, lub usługi takiej czy innej zawsze będzie obciążona podejrzeniem. Słusznie zresztą, bo na moderacji tym sprzedaż z wykorzystaniem mediów społecznościowych stoi. Sami jesteśmy sobie winni.

 

Kontynuujac z lekka zarysowana obok watku glownego dyspupte filozoficzno - egzsytencjalna...

 

Jesli przy wedkach, przelotkach itd tego typu opinie poddajesz takiemu filtrowi. To co powiedziec o przynetach ? 
Ktore to RYBY oceniaja ? 
A z tego co kojarze, to zbyt wiele ryb na forum nie jest aktywnych (choc pare leszczy kojarze) ;)

Ograniczone zaufanie jest pochodna zdrowego umyslu. Brak zaufania i skrajna nieufnosc prowadzi do samobojstwa (doslownie).

 

Pozdrawiam i "polamania kija!"

 

Guzu



#87 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2189 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 19 czerwiec 2014 - 13:20

Powtórzę jeszcze raz. Nie ma żadnej różnicy w wiarygodności opinii użytkowników opiniotwórczych i zwykłych zjadaczy forumowego chleba. Wręcz przeciwnie. Im bardziej powszechne przekonanie o jakimś tam statusie danego użytkownika na forum, tym bardziej logicznie jest zapalenie się czerwonej lampki. Nie z powodu skrajnej podejrzliwości, ale z powodu konsumenckiej logiki. Nie mogą być takie opinie czy to na plus czy na minus brane na poważnie, w sytuacji gdy odbywają się w wątkach, czy też na tematy które skutkują korzyściami w sprzedaży. Oczywistym jest fakt, że wszelkie pozytywne opinie na najpoczytniejszym forum sprzętowym w PL są pożądane dla osób oferujących swoje usługi. Ba, nawet więcej. W sytuacji kiedy w tym samym miejscu użytkownicy forum, potrafią stworzyć kółko klakiera i jednocześnie handluje się danym produktem, staje się to z miejsca niewiarygodne. Zjawiska napadu na użytkowników, którzy ośmielą się wypowiedzieć opinię inną niż powszechnie panująca, też utwierdzają w takim przekonaniu. W takiej sytuacji, choćby nie wiem jak obiektywna była opinia, na temat danego rękodzieła, blanku, pracowni, lub usługi takiej czy innej zawsze będzie obciążona podejrzeniem. Słusznie zresztą, bo na moderacji tym sprzedaż z wykorzystaniem mediów społecznościowych stoi. Sami jesteśmy sobie winni.

Oczywiście, że nie możemy mieć 100% pewności co do uczciwości i obiektywności jakiekolwiek i czyjekolwiek opinii. Ale jest cała maa przesłanek mogąca daną opinie zdyskredytować bądź też uwiarygodnić. Zachowanie minimum czujności pozwala bardzo skutecznie wyłuskać opinie rzetelną spośród paplań klakierów. I tylko o to chodzi. Ty uderzasz generalnie i masz rację, ale na  takim j.pl klakierowanie jest bardzo łatwe do rozpoznania. Ja zostaje przy swoim i nadal liczę na recenzowanie produktów.


  • Guzu lubi to

#88 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 19 czerwiec 2014 - 13:25

Patryk dobrze prawisz ale nie zawsze moc w dole oznacza ze szczyt da rade

..nie chce dalej OffTopować, ale IMHO -  jeżeli biorę wybrany kij X, rzuca mi idealnie przynętami typu Y ( pod który min. był kręcony), podczas holu ryb z gatunku Z ( bo przeważnie zbroi się pod jeden, dwa gatunki) daje radę ( brak spadów, pewne zacięcie, zapas mocy) to kij jest... O.K...


  • Guzu lubi to

#89 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 19 czerwiec 2014 - 13:28

 

Kontynuujac z lekka zarysowana obok watku glownego dyspupte filozoficzno - egzsytencjalna...

 

Jesli przy wedkach, przelotkach itd tego typu opinie poddajesz takiemu filtrowi. To co powiedziec o przynetach ? 
Ktore to RYBY oceniaja ? 
A z tego co kojarze, to zbyt wiele ryb na forum nie jest aktywnych (choc pare leszczy kojarze)  ;)

Ograniczone zaufanie jest pochodna zdrowego umyslu. Brak zaufania i skrajna nieufnosc prowadzi do samobojstwa (doslownie).

 

Pozdrawiam i "polamania kija!"

 

Guzu

 

Uwielbiam występować w obronie zdrowego rozsądku i użytkowników tego forum  :) . Zatem. Nie ma to nic wspólnego, ze skrajną podejrzliwością. Nie poddaje żadnych opinii filtrowi, do wszystkich się uśmiecham z tym samym dystansem, chyba że wyrobiłem swoje zdanie, na podstawie empiryki. Tudzież, zawsze mam dostęp do miejsc o historii dłuższej i większej renomie niż to forum. No chyba, że naganianie na produkt odbywa się tylko tu. To samo jeśli chodzi o przynęty. Jakoś od 15 lat, odrzańskie konserwatywne ryby nie zmieniają preferencji ;) . Robienie z gigantycznego bazaru miejsca wiarygodnego opiniotwórczo jeszcze nikomu się nie udało, a jeśli nawet to na krótką metę.  


Użytkownik Krzysiek_W edytował ten post 19 czerwiec 2014 - 13:28

  • Guzu i giaur27 lubią to

#90 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2189 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 19 czerwiec 2014 - 13:43

 

 

 

Uwielbiam występować w obronie zdrowego rozsądku i użytkowników tego forum  :) . Zatem. Nie ma to nic wspólnego, ze skrajną podejrzliwością. Nie poddaje żadnych opinii filtrowi, do wszystkich się uśmiecham z tym samym dystansem, chyba że wyrobiłem swoje zdanie, na podstawie empiryki. Tudzież, zawsze mam dostęp do miejsc o historii dłuższej i większej renomie niż to forum. No chyba, że naganianie na produkt odbywa się tylko tu. To samo jeśli chodzi o przynęty. Jakoś od 15 lat, odrzańskie konserwatywne ryby nie zmieniają preferencji ;) . Robienie z gigantycznego bazaru miejsca wiarygodnego opiniotwórczo jeszcze nikomu się nie udało, a jeśli nawet to na krótką metę.  

 

Musisz mieć bardzo małe potrzeby, albo bardzo dużo pieniędzy skoro możesz sobie pozwolić na całkowite ignorowanie i zbywani uśmiechem doświadczeń/opinii innych.*

No i ciekawe które to są te miejsca wolne od naganiaczy.

 

*) można to odebrać jako wpierdzielanie się w czyjeś finanse, więc napisze: Mam za mało pieniędzy, albo za dużo potrzeb ażeby ignorować opinie innych.


Użytkownik krzychun edytował ten post 19 czerwiec 2014 - 14:02


#91 OFFLINE   Raffaello

Raffaello

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1263 postów
  • LokalizacjaNad Drzewiczką.
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Pakuła

Napisano 19 czerwiec 2014 - 14:33

Aż mnie korci żeby napisać która to pracownia!,ale Tomka wędka!Tomka sprawa!!!!!!!!!!!!.

P.S-czy ktoś zna pracownie w Polsce która nie robi problemów w razie reklamacji??????? :whistling: :whistling:



#92 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 19 czerwiec 2014 - 14:36

..zdarzyło mi się reklamować w F.C  - w 4dni nowy, uzbrojony element i po temacie ( bez żadnych kosztów!!!). Niegdyś w Ś.p XRods..więcej połamanych kiji nie pamiętam ;)


  • popper i Sławek.Sobolewski lubią to

#93 OFFLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1319 postów

Napisano 19 czerwiec 2014 - 14:42

P.S-czy ktoś zna pracownie w Polsce która nie robi problemów w razie reklamacji??????? :whistling: :whistling:

FishingArt


  • Jozi, Karol Krause i krystiano1981r lubią to

#94 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4434 postów

Napisano 19 czerwiec 2014 - 18:36

...WTF ;) :) ?? Pierwsze słyszę o takim zabiegu. Że co, owinięte dwie strony, co by nie pobić rzutu oszczo-szczytem ;) :lol: :) ?? Nie maj wyrobiony nawyk, co dziesiąt rzutów sprawdzenie połączenia...

 

Patu,

 

Takie zabiegi stosuje sie powszechnie ale raczej w odniesieniu do wedek muchowych, glownie dlugich konstrukcji typu spey. Do spina nie slyszalem ani nie widzialem ale i przewodnikiem nie jestem, ot tylko zwyklym wedkarzem co podobnie jak ty kombinuje i szuka swietego grala jaki jeszcze nie istnieje ale swiatelko w postaci grafenu sie pojawilo :) 

 

Bujo


Użytkownik Bujo edytował ten post 19 czerwiec 2014 - 18:50


#95 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4434 postów

Napisano 19 czerwiec 2014 - 18:49

Żeby rozluźnic , nie mam na myśli sraczki forumowej , klimat tego wątku chciałbym usłyszec opinię kolegi @Bujo , co on mysli na temat blanków feniksów ;)  Poza tym , wszystko wskazuje na to , że sprawa dla Tomka dobrze sie zakończy :)

Co to za pracownia oj chciałbym wiedzieć , czarna lista by się powiększyła :P

 

 

Pisalem tyle razy, Phenixy w tytanach to najlepsze wedki na swiecie. Bo najwazniejsze by klient byl zadowolony, by myslal, ze lowi najlepszym z najlepszych. To tak jak z Twoimi woblerami na angielskie pstragi, placisz po cztery czy pinc dych za sztuke gdy na prawde Bonito za kilkanascie zl zlowia minimum tyle samo a raczej wiecej ale bardziej trendy jest pokazac rybe z wobkiem, ze tak powiem na czasie ( dlatego mam ich ze 150 sztuk w pudlach). 

 

Rozne wedki sie lamia, chociaz mnie to nie spotkalo, zdarza sie i tyle, najwazniejsze co potem co w wyzej opisanym przypadku nadaje sie tam gdzie wszystkie Stelle czyli do d..y :) 

 

Bujo


  • pepso, Dagon i Profil_Nieaktywny lubią to

#96 OFFLINE   Tomas81

Tomas81

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 592 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:K.

Napisano 20 czerwiec 2014 - 00:24

FishingArt

Potwierdzam, miałem problem i został załatwiony w półtora tygodnia. Bez dodatkowych kosztów z mojej strony.



#97 OFFLINE   Baars

Baars

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • Lokalizacjaokolice Odry...
  • Imię:Wojtek

Napisano 26 czerwiec 2014 - 18:40

Tomek odgrzejè kotleta... :)
Co tam w temacie???

#98 OFFLINE   deichkind

deichkind

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 738 postów
  • Lokalizacjałódzkie

Napisano 26 czerwiec 2014 - 19:32

Jutro bądź w sobotę wstawię pełen opis. Ciekawy

#99 OFFLINE   Andru77

Andru77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1779 postów
  • LokalizacjaRoztocze

Napisano 28 czerwiec 2014 - 07:20

Sobota, czekamy.



#100 OFFLINE   maxtip

maxtip

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 608 postów
  • Lokalizacjamiejscowy

Napisano 28 czerwiec 2014 - 15:34

... a już myślałem, że wszystko dobrze się skończyło... żyli długo i szczęśliwie... i tam takie...







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: reklamacja, gwarancja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych