Skocz do zawarto艣ci

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj si臋 lub Zarejestruj by otrzyma膰 pe艂en dost臋p do naszego forum.

Zdj臋cie

Reklamacje w pracowniach rodbuildingowych

gwarancja reklamacja

  • Zamkni臋ty Temat jest zamkni臋ty
348 odpowiedzi w tym temacie

#241 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 post贸w
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imi臋:J贸zek

Napisano 24 luty 2013 - 19:11

Yankis absolutnie nic obra藕liwego nie stara艂em si臋 napisa膰, tylko dla mnie jest proste jak parasol, p艂ac臋 to 偶膮dam i wymagam, a 偶e koledze zdarzy艂a si臋 wpadka to trudno, postara si臋  poprawi膰 aby klient by艂 zadowolony i tematu nie ma.

Nie ujmuj臋 koledze Robbox techniki wykonania, czasem tak wyjdzie 偶e estycznie nie wygl膮da to najlepiej, trudno trzeba gorzk膮 pigu艂k臋 prze艂kn膮膰 i stara膰 si臋 aby sytuacja si臋 nie powt贸rzy艂a.


U偶ytkownik Jozi edytowa艂 ten post 24 luty 2013 - 19:12


#242 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 post贸w
  • LokalizacjaBIA艁O艁臉KA-G艁OG脫W
  • Imi臋:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 24 luty 2013 - 19:14

Panowie o czym wy tu .........?

Macie w膮tek o reklamacjach w pracowniach..

Co艣 mi si臋 zdaje 偶e wasza dyskusja w tym w膮tku ma nie wile wsp贸lnego z pracowni膮 BRC.

Tak wiec poszukajcie sobie ciekawszego miejsca.

Dodam 偶e nie posiadam 偶adnego powtarzam 呕ADNEGO interesu w bronieniu pracowni BRC.

Mam dwa patyki od nich i jestem wpe艂ni zadowolony z jako艣ci wykonania.

Na dow贸d foto.....

Za艂膮czone pliki


  • Dienekes lubi to

#243 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 post贸w
  • LokalizacjaHamburg
  • Imi臋:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 24 luty 2013 - 19:45

To teraz w艂a艣nie jedna nie do ko艅ca "cudnie" wykonana omotka zak艂amuje rzeczywisto艣膰... 

Popatrzcie sobie na inne fotki w臋dek wykonanych w BRC. Wida膰 przecie偶, 偶e s膮 wykonane na wysokim poziomie i z du偶膮 estetyk膮.

 

Prawda jest taka, 偶e zdecydowana wi臋kszo艣膰 w臋dek wychodz膮cych z naszych pracowni jest na bardzo wysokim poziomie, ale ka偶dej z tych pracowni zdarza si臋 raz na jaki艣 czas "pu艣ci膰 b膮ka". Je艣li kto艣 lubi delektowa膰 si臋 takim "b膮kiem" to jego problem...

 

 

mrWhite7 otw贸rz swoj膮 pracowni臋, strugaj patyki klientom i wklejaj fotki ka偶dej wykonanej omotki. B臋dziemy ocenia膰 i mierzy膰 wszystko pod mikroskopem i jak tylko zdarzy Ci si臋 jedna ma艂a niedor贸bka to... a sam sobie odpowiedz... ekspert贸w od oceny jest tutaj sporo ;)

Kolego  szanowny

Po to jest to forum aby mi臋dzy innymi ocenia膰 te prace. Otwieraj膮c pracowni臋 ka偶dy musi sobie zdawa膰 spraw臋 z tego 偶e jego praca b臋dzie oceniana publicznie .Moja praca jest te偶 oceniana przez mojego szefa i tak powinno by膰. Nie narzekam na moj膮 prac臋, wi臋c pracowni nie otworz臋 bo wydaje mi si臋 偶e jeszcze musia艂bym si臋 bardzo du偶o nauczy膰 zanim bym wykonywa艂 kije na wysokim poziomie. Niestety nie ka偶dy ma takie samo podej艣cie  ;) . Moje prace zamieszczam w swoim w膮tku i mo偶esz sobie je ocenia膰 , przecie偶 ich nie ukrywam i jestem otwarty na krytyk膮.Jednym si臋 podobaj膮 innym nie i tak powinno by膰 . Co do tych w臋dek na "wysokim poziomie" to nie widzia艂e艣 interesuj膮cych zbli偶e艅 , ja widzia艂em wi臋c mam zdanie odmienne dotycz膮ce owego poziomu.

Jakby chodzi艂o o jednorazowe "puszczenie b膮ka" no c贸偶 zdarza si臋 ka偶demu ale chyba za du偶o tych b膮k贸w. Zapewniam ci臋 偶e nie delektuje si臋 zapachem puszczanych seryjnie b膮k贸w ale zosta艂em sprowokowany postami typu " przecie偶 inni te偶 robi膮 b膮ki" czy te偶 "przejaskrawione i tendencyjne bo w rzeczywisto艣ci to jest "miodzio" , zarzucano mi ju偶 r贸偶ne zadry, niech臋膰 , stronniczo艣膰 ale przecie偶 sp贸jrzcie na zdj臋cia i sprawa jasna jak s艂o艅ce! Ekspertem nie jestem ale mam odwag臋 mie膰 swoje zdanie i ceni臋 ludzi kt贸rzy te偶 je posiadaj膮.

Jak zostan臋 sprowokowany to wstawi臋 wi臋cej tych "b膮k贸w" a wtedy b臋dzie prawdziwy smr贸d  :ph34r:


  • krokop lubi to

#244 OFFLINE   maximus

maximus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 278 post贸w
  • LokalizacjaNowogr贸d Bobrza艅ski
  • Imi臋:Jacek

Napisano 24 luty 2013 - 21:17


 

By艂em na Targach Pozna艅skich, kt贸re by艂y zdominowane niestety przez karpiarzy, ale by艂 te偶 jeden rodbuilder, nie podam nazwy, bo nie w tym rzecz, ale nie by艂 to BRC.

Przemaca艂em wszystkie kije pod k膮tem omotek i lakieru. Praktycznie na ka偶dym by艂a mniejsza lub wi臋ksza tego typu niedoskona艂o艣膰, kt贸r膮 by艂o wida膰 po uwa偶nym obejrzeniu lub przejechaniu paznokciem po lakierze omotki.

Nie uwa偶a艂bym tego za istotny b艂膮d, bo omotka by艂a przesi膮kni臋ta lakierem, tylko, 偶e na tym ostatnim zwoju tworzy艂 si臋 taki minimalny schodek, wyra藕nie zarysowywa艂a si臋 kraw臋d藕. Na zdj臋ciu makro jest to przejaskrawione, bo w rzeczywisto艣ci prawie tego nie wida膰.

 

Kile prezentowa艂y si臋 wy艣mienicie, nawet fotki porobi艂em, ale niestety z kom贸rki i s艂abo cokolwiek wida膰.

Ch艂opie ogarnij si臋,ja te偶 by艂em na Targach,ogl膮da艂em w臋dki z Art-Rodu wystawione jako wzorce i nie widzia艂em 偶adnych niedoskona艂o艣ci na przelotkach ani nigdzie indziej.My艣l臋,偶e wystawiaj膮c kije niedopracowane to tak jakby sobie strzelii w kolano przy tylu zwiedzaj膮cych i ogl膮daj膮cych to mogliby zamyka膰 pracowni臋.



#245 OFFLINE   pepe_79

pepe_79

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 671 post贸w
  • LokalizacjaBe艂chat贸w
  • Imi臋:Pawe艂

Napisano 24 luty 2013 - 21:25

Kolego  szanowny

Po to jest to forum aby mi臋dzy innymi ocenia膰 te prace. Otwieraj膮c pracowni臋 ka偶dy musi sobie zdawa膰 spraw臋 z tego 偶e jego praca b臋dzie oceniana publicznie .Moja praca jest te偶 oceniana przez mojego szefa i tak powinno by膰. Nie narzekam na moj膮 prac臋, wi臋c pracowni nie otworz臋 bo wydaje mi si臋 偶e jeszcze musia艂bym si臋 bardzo du偶o nauczy膰 zanim bym wykonywa艂 kije na wysokim poziomie. Niestety nie ka偶dy ma takie samo podej艣cie  ;) . Moje prace zamieszczam w swoim w膮tku i mo偶esz sobie je ocenia膰 , przecie偶 ich nie ukrywam i jestem otwarty na krytyk膮.Jednym si臋 podobaj膮 innym nie i tak powinno by膰 . Co do tych w臋dek na "wysokim poziomie" to nie widzia艂e艣 interesuj膮cych zbli偶e艅 , ja widzia艂em wi臋c mam zdanie odmienne dotycz膮ce owego poziomu.

Jakby chodzi艂o o jednorazowe "puszczenie b膮ka" no c贸偶 zdarza si臋 ka偶demu ale chyba za du偶o tych b膮k贸w. Zapewniam ci臋 偶e nie delektuje si臋 zapachem puszczanych seryjnie b膮k贸w ale zosta艂em sprowokowany postami typu " przecie偶 inni te偶 robi膮 b膮ki" czy te偶 "przejaskrawione i tendencyjne bo w rzeczywisto艣ci to jest "miodzio" , zarzucano mi ju偶 r贸偶ne zadry, niech臋膰 , stronniczo艣膰 ale przecie偶 sp贸jrzcie na zdj臋cia i sprawa jasna jak s艂o艅ce! Ekspertem nie jestem ale mam odwag臋 mie膰 swoje zdanie i ceni臋 ludzi kt贸rzy te偶 je posiadaj膮.

Jak zostan臋 sprowokowany to wstawi臋 wi臋cej tych "b膮k贸w" a wtedy b臋dzie prawdziwy smr贸d  :ph34r:

No kolego...

To co napisa艂e艣 teraz to bardzo powa偶ny zarzut i nale偶a艂oby si臋 z tego wyt艂umaczy膰...

Zadziwiaj膮ce to dla mnie bardzo.

Jeste艣 w posiadaniu jakich艣 zdj臋膰, zbli偶e艅, itd. i straszysz, 偶e jak zostaniesz sprowokowany to poka偶esz???  

Przecie偶 to brzmi jak jaki艣 wywiad konkurencji, kt贸ra robi jakie艣 tajne rzeczy w niecnym celu ... O co tutaj chodzi? Kto i dla kogo robi, gromadzi jakie艣 tego typu zdj臋cia? No i po co? No przecie偶 偶aden normalny w臋dkarz takich rzeczy robi艂 nie b臋dzie...

Czy mo偶e to po prostu zwykle trolowanie ?



#246 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 post贸w
  • LokalizacjaBIA艁O艁臉KA-G艁OG脫W
  • Imi臋:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 24 luty 2013 - 21:40

Mi te偶 si臋 mocno zdaje 偶e kolega @mrWhite7 albo pomyli艂 w膮tki albo mocno si臋 zaanga偶owa艂 po ,ktorej艣 z stron.

Nie艂adnie bo sam kreci patyki ;)

Wiecej obiektywizmu kolego @mrWhite7 tym bardziej 偶e to niezbyt elegancko "pu艣ci膰 b膮ka" w stylu wiem i nie powiem :huh:

A druga sprawa to jak sam napisa艂e艣 wy偶ej - Ekspertem -  nie jeste艣 wiec po co si臋 udziela膰 w sprawach ,ktore Ciebie nie dotycz膮 osobiscie.

 

Do MODERATORA

Prosze o przeniesienie tej ja艂owej nic nie wnosz膮cej dyskusji do w膮tku o reklamacjach w pracowniach.

Maj膮 tu niew膮tpliwie osobiste wycieczki pod adresem niekt贸rych u偶ytkownik贸w.

Poponuje zamkn膮膰 watek do czasu za艂atwienia finalnie sprawy pomiedzy samymi zainteresowanymi kolegami @apio i @robbox4

 

 

Ps Prosi艂 bym te偶 samych zainteresowanych koleg贸w o informacje jak sprawy z napraw膮 gwarancyjn膮 sie maj膮 dalej?

Czy kij trafi艂 ju偶 do pracowni celem naprawy???


U偶ytkownik Karol Krause edytowa艂 ten post 24 luty 2013 - 22:49


#247 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 post贸w
  • LokalizacjaHamburg
  • Imi臋:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 25 luty 2013 - 00:49

No kolego...

To co napisa艂e艣 teraz to bardzo powa偶ny zarzut i nale偶a艂oby si臋 z tego wyt艂umaczy膰...

Zadziwiaj膮ce to dla mnie bardzo.

Jeste艣 w posiadaniu jakich艣 zdj臋膰, zbli偶e艅, itd. i straszysz, 偶e jak zostaniesz sprowokowany to poka偶esz???  

Przecie偶 to brzmi jak jaki艣 wywiad konkurencji, kt贸ra robi jakie艣 tajne rzeczy w niecnym celu ... O co tutaj chodzi? Kto i dla kogo robi, gromadzi jakie艣 tego typu zdj臋cia? No i po co? No przecie偶 偶aden normalny w臋dkarz takich rzeczy robi艂 nie b臋dzie...

Czy mo偶e to po prostu zwykle trolowanie ?

Ogarnij si臋 cz艂owieku 

Wyt艂umaczy艂em spraw臋 偶e dosta艂em fotki na priv abym oceni艂 wykonan膮 prac臋  i nic wi臋cej ,ponadto cz艂owiek sobie zastrzeg艂 偶ebym tego nie wykorzystywa艂 i tyle.

Nikogo nie strasz臋 bo po co ? i czym niby , pokazaniem partactwa ? przecie偶 zosta艂o ju偶 pokazane.

Wywiad konkurencji ? To chyba 偶art Za du偶o film贸w ch艂opie ogl膮dasz , :)



#248 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 post贸w
  • LokalizacjaHamburg
  • Imi臋:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 25 luty 2013 - 00:57

Mi te偶 si臋 mocno zdaje 偶e kolega @mrWhite7 albo pomyli艂 w膮tki albo mocno si臋 zaanga偶owa艂 po ,ktorej艣 z stron.

Nie艂adnie bo sam kreci patyki ;)

Wiecej obiektywizmu kolego @mrWhite7 tym bardziej 偶e to niezbyt elegancko "pu艣ci膰 b膮ka" w stylu wiem i nie powiem :huh:

A druga sprawa to jak sam napisa艂e艣 wy偶ej - Ekspertem -  nie jeste艣 wiec po co si臋 udziela膰 w sprawach ,ktore Ciebie nie dotycz膮 osobiscie.

 

Do MODERATORA

Prosze o przeniesienie tej ja艂owej nic nie wnosz膮cej dyskusji do w膮tku o reklamacjach w pracowniach.

Maj膮 tu niew膮tpliwie osobiste wycieczki pod adresem niekt贸rych u偶ytkownik贸w.

Poponuje zamkn膮膰 watek do czasu za艂atwienia finalnie sprawy pomiedzy samymi zainteresowanymi kolegami @apio i @robbox4

 

 

Ps Prosi艂 bym te偶 samych zainteresowanych koleg贸w o informacje jak sprawy z napraw膮 gwarancyjn膮 sie maj膮 dalej?

Czy kij trafi艂 ju偶 do pracowni celem naprawy???

W膮tk贸w nie pomyli艂em , chyba jest to w膮tek o wyrobach i dzia艂alno艣ci firmy BRC

Ekspertem nie jestem ..oczy mam i partactwo rozpoznam z daleka i my艣l臋 偶e to stwierdzenie jest bardzo obiektywne co do eksperta to lepiej nie wymagaj opinii eksperta bo mo偶e by膰 jeszcze bardziej mia偶d偶膮ca   :)

Dyskusja nie jest ja艂owa bo wnosi do sprawy i ujawnia co nieco 

Wycieczki osobiste ? bardzo w膮tpliwe chyba chodzi raczej  o obiektywn膮 opini臋 dzia艂alno艣ci firmy , wykonywanej pracy, wi臋c nie mieszaj spraw. Pana Roberta czy te偶 kogokolwiek z BRC nie znam i nic osobistego mnie nie 艂膮czy wi臋c nie ma mowy o jaki艣 osobistych motywach :)

Co do za艂atwienia sprawy to chyba obie strony wyrazi艂y ch臋膰 jej za艂atwienia wi臋c wymaga poczeka膰.

Na pewno nie pisa艂bym 偶adnych post贸w ale zosta艂em sprowokowany tuszowaniem i zak艂amywaniem rzeczywisto艣ci przez forumowicza Yankis i tyle w temacie


U偶ytkownik mrWhite7 edytowa艂 ten post 25 luty 2013 - 01:02


#249 OFFLINE   pepe_79

pepe_79

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 671 post贸w
  • LokalizacjaBe艂chat贸w
  • Imi臋:Pawe艂

Napisano 25 luty 2013 - 08:57

Ogarnij si臋 cz艂owieku 

Wyt艂umaczy艂em spraw臋 偶e dosta艂em fotki na priv abym oceni艂 wykonan膮 prac臋  i nic wi臋cej ,ponadto cz艂owiek sobie zastrzeg艂 偶ebym tego nie wykorzystywa艂 i tyle.

Nikogo nie strasz臋 bo po co ? i czym niby , pokazaniem partactwa ? przecie偶 zosta艂o ju偶 pokazane.

Wywiad konkurencji ? To chyba 偶art Za du偶o film贸w ch艂opie ogl膮dasz , :)

Wi臋c sam si臋 ogarnij, bo siejesz ferment i nic poza tym... Przeczytaj sobie swoje powy偶sze posty w tym temacie i sp贸jrz na nie jako obserwator to mo偶e zrozumiesz...

Co do ogl膮dania film贸w, to moim numerem 1 jest "Ojciec Mateusz", wi臋c znam si臋 na "rzeczy"  :) :) :)



#250 OFFLINE   Cpt. Lego

Cpt. Lego

    Zaawansowany

  • Tw贸rcy
  • PipPipPip
  • 919 post贸w
  • LokalizacjaKwidzyn
  • Imi臋:Marek

Napisano 25 luty 2013 - 09:20

@mrWhite zejd藕 ze mnie, bo nieprzyjemnie si臋 robi.



#251 OFFLINE   mario

mario

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 3601 post贸w
  • LokalizacjaP L

Napisano 25 luty 2013 - 12:18


Dyskusja zesz艂a poni偶ej dopuszczalnego poziomu, koledzy. Wracamy do merytorycznych rozm贸w, dla personalnych w膮tk贸w jest priv.

 



#252 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 post贸w

Napisano 25 luty 2013 - 12:45


Przelotka jak przelotka ,pope艂niono  kilka b艂臋d贸w przy jej instalowaniu. Pierwszym du偶ym b艂臋dem jest nawini臋cie kilku zwoj贸w nici za du偶o i w konsekwencji niedolanie lakieru powoduj膮ce wystawanie go艂ej nici spod lakieru co koszmarnie wygl膮da.Ni膰 omotkowa "wjecha艂a "ju偶 na ramk臋 Na m贸j gust jest te偶 za du偶o lakieru przed przelotk膮 co mo偶e jest kwesti膮 gustu a nie jakim艣 b艂臋dem ale og贸lnie co艣 takiego z pracowni ...a偶 trudno uwierzy膰

przelotkabrc.jpg

 

 

Czy ta ni膰 jest za daleko? A gdyby tam mia艂by by膰 jeszcze p臋tla na stopce, to trzeba by pojecha膰 jeszcze 3-4 zwoje wy偶ej i potem za stopk臋. To nie taki oczywiste jak dla mnie. 



#253 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 post贸w
  • LokalizacjaHamburg
  • Imi臋:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 25 luty 2013 - 13:31

Przelotka jak przelotka ,pope艂niono  kilka b艂臋d贸w przy jej instalowaniu. Pierwszym du偶ym b艂臋dem jest nawini臋cie kilku zwoj贸w nici za du偶o i w konsekwencji niedolanie lakieru powoduj膮ce wystawanie go艂ej nici spod lakieru co koszmarnie wygl膮da.Ni膰 omotkowa "wjecha艂a "ju偶 na ramk臋 Na m贸j gust jest te偶 za du偶o lakieru przed przelotk膮 co mo偶e jest kwesti膮 gustu a nie jakim艣 b艂臋dem ale og贸lnie co艣 takiego z pracowni ...a偶 trudno uwierzy膰

przelotkabrc.jpg

 

 

Czy ta ni膰 jest za daleko? A gdyby tam mia艂by by膰 jeszcze p臋tla na stopce, to trzeba by pojecha膰 jeszcze 3-4 zwoje wy偶ej i potem za stopk臋. To nie taki oczywiste jak dla mnie. 

 

 

Co racja to racja ,mo偶na by艂o zrobi膰 omotk臋 typu Domenic Federico tylko autor nie by艂 konsekwentny i nie przeprowadzi艂 tego  do ko艅ca , jakby poci膮gn膮艂 kilka zwoj贸w i owin膮艂 ze dwa razy ramk臋 oraz p艂ynnie przeszed艂 nici膮 przed przelotk臋 to mia艂oby to sens no mo偶e jak poprawia艂 to zrobi艂 co艣 w tym stylu

PoprawionaprzelotkaBRC_zps416ced57.jpg

 

ale zapomnia艂 zrobi膰 ze dwa zwoje ju偶 na ramce 

Lakierowanie jednak pozostawia do 偶yczenia .

Dla zainteresowanych mam fajny tutorial .pdf jak wykona膰 omotk臋 typu Domenic Federico to ch臋tnie udost臋pni臋 , prosz臋 pisa膰 na priv mailowy bo najlepiej wys艂a膰 dokument przez maila 

Omotk臋 tego typu stosuje si臋 dla przelotek "otwieraj膮cych " aby dodatkowo zabezpieczy膰 przelotk臋 przed wyrwaniem



#254 OFFLINE   pitt

pitt

    Jad臋 na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 post贸w

Napisano 25 luty 2013 - 13:39

pdf'y mozna tez wstawiac do watkow :)



#255 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 post贸w

Napisano 25 luty 2013 - 13:46

A ten domenic federico to nie jest przypadkiem p臋tla Forhana?



#256 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 post贸w
  • LokalizacjaHamburg
  • Imi臋:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 25 luty 2013 - 13:50

A ten domenic federico to nie jest przypadkiem p臋tla Forhana?

Nie wchodzi艂em w szczeg贸艂owe nazewnictwo ale bardzo prawdopodobne 偶e my艣limy o tm samym , zaraz postaram si臋 jako艣 ten .pdf wstawi膰 to si臋 wyja艣ni 

Mo偶e kto艣 pomo偶e z tym pdf bo nie mog臋 zale藕膰 gdzie si臋 to wstawia


U偶ytkownik mrWhite7 edytowa艂 ten post 25 luty 2013 - 13:53


#257 OFFLINE   Cpt. Lego

Cpt. Lego

    Zaawansowany

  • Tw贸rcy
  • PipPipPip
  • 919 post贸w
  • LokalizacjaKwidzyn
  • Imi臋:Marek

Napisano 25 luty 2013 - 14:04

Locking Forhan

 

http://www.rodbuildi...ng-wrap/cat/509

 

Nie tylko otwieraj膮cych, ja stosuj臋 do elek w ci臋偶kich kijach.

 

http://www.rodbuildi...ary/forhan.html


U偶ytkownik yankis edytowa艂 ten post 25 luty 2013 - 14:09


#258 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 post贸w
  • LokalizacjaHamburg
  • Imi臋:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 25 luty 2013 - 14:08

Jak zwa艂 tak zwa艂 ale my艣l臋 偶e chodzi koledze o taki rodzaj omotki . Wstawi艂em obrazy my艣l臋 偶e opisy nie potrzebne

pluginguidejednostopkow.jpg

pluginguidejednostopkow.jpg

pluginguidejednostopkow.jpg

pluginguidejednostopkow.jpg

 

pluginguidejednostopkow.jpg



#259 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18653 post贸w
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 luty 2013 - 14:14

A ten domenic federico to nie jest przypadkiem p臋tla Forhana?

 

Dok艂adnie, Forhan Locking Wrap - potrafi klika膰 niestety ;)



#260 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6198 post贸w
  • Imi臋:Krzysztof

Napisano 25 luty 2013 - 14:22

Powiedzia艂bym nawet, 偶e tym bardziej - tyle tam lakieru przed stopk膮. Jak ju偶 si臋 stopka odklei (czy te偶: je偶eli si臋 odklei), to b臋dzie klikac jak amen w pacierzu  :)







R贸wnie偶 z jednym lub wi臋ksz膮 ilo艣ci膮 s艂贸w kluczowych: gwarancja, reklamacja

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 1

0 u偶ytkownik贸w, 1 go艣ci, 0 anonimowych